Master in Culture, Organisatsioon ja juhtimine

Meistrite programm Kultuur, Organisatsioon ja juhtimine paneb korralduslikke probleeme laiemas sotsiaalses ja kultuurilises perspektiivi. Kas sa oled huvitatud organisatsioonide ja teemasid organisatsioonis kultuuri, muutuste juhtimine ja kultuurilisi muutusi? Kas te eesmärk on lõpetaja ülikooli magistri kraad? Siis meistrite programm Kultuur, Organisatsioon ja juhtimine võiks olla just see, mida te otsite.

õppekava


Programm keskendub kvalitatiivsed uurimismeetodid, mis tüpiseerima etnograafiline lähenemine. Õpilased võivad ka uurimistööd oma väitekirja Madalmaades või välismaal, eriti Kagu-Aasias, Lõuna-Aafrikast või Kariibi mere.

Mis siis võid oodata programmist:

  • Kriitiline analüüs tavalise organisatsiooni ja juhtimise tavasid
  • Interdistsiplinaarne ja kultuurilisest vaatenurgast
  • Exploration organisatsiooni ja juhtimise protsesse kultuurilise tausta, Euroopas ja mujal
  • Suurt rõhku välitööd
  • Tundmaõppimine organisatsiooni alt üles ja pahupidi
  • Intensiivne koolitus analüütiline kirjalikult

Karjäärivõimalused


Era- ja avaliku sektori

Väljavaated COM lõpetajad on soodne, rahvusvaheliste töökohti saadaval laias valikus sektorites. Paljud lõpetajad saavad konsultandid. Teised saada kohtadel korporatsioonid nagu kaubanduslik ametnikud (nt kliendisuhete) või poliitiline toetus ametnikud (nt sisemine side). Mittetulundusühingud ja avaliku sektori pakuvad ka COM lõpetajate võimalusi poliitika valdkonnas.

uurimistöö

Kui teil on akadeemilise ambitsioonid ja soovivad jätkata karjääri hariduse ja teaduse, võid minna, et saada teadlane. Magistriõpe piisavalt valmistab õpilasi jätkama PhD tasemel, mis võtab neli aastat Hollandis.

Taotlejad, kellel on rahvusvahelise bakalaureusekraadi


Magistriõpe programm Kultuur, organisatsioon ja juhtimine on rahvusvaheline programm. Et pääseda, peate hoidke bakalaureuse kraadi akrediteeritud teadusülikool antropoloogia, sotsioloogia, politoloogia, organisatsioon Science, side teaduse (alates sotsiaalteadused perspektiivi), organisatsiooni psühholoogia, sotsiaalpsühholoogia, või Business Administration. Sul peab olema olnud uurimismeetodeid. Teil on vaja ka suurepärast tööd inglise keele oskus ning seda tõestada kas IELTS test (antud British International Inglise keel Testing Service; minimaalne punktisumma 6.5) või TOEFL (American Test inglise keele kui võõrkeele; minimaalne punktisumma 580 paberil, 237 arvuti baasil või 92 Interneti-põhine). Erandid keele test nõuet tehakse vaid üliõpilastele, kes on lõpetanud oma hariduse Kanada, USA, Suurbritannia, Iirimaa, Uus-Meremaa ja Austraalia.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 79 kursust Vrije Universiteit Amsterdamis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
2,083 EUR
EMP õpilased; 13,400 € Majanduspiirkonda mitte
Deadline
Võta kooliga ühendust
deadline for international students
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
deadline for international students
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
deadline for international students
End Date