Loe ametlikku kirjeldust

Umbes kraadi

Warburg Instituut MA kultuurilise ja intellektuaalse ajalugu eesmärk on õpetada õpilasi interdistsiplinaarsed uuringud Keskaja ja renessansi uuringud ja vastuvõtu klassikalise traditsiooni. Õpilased saavad osa rahvusvahelise kogukonna teadlased, kes töötavad maailmakuulus raamatukogu. Nad laiendada oma valikut teadmisi lisada ajalooliselt informeeritud tõlgendamist pilte ja tekste, kunstiajalugu, filosoofia, teaduse ajalugu, kirjandust, ja religiooni mõju ühiskonnale. Õpilased õpivad tundma Ladina, Prantsuse ja Itaalia ning omandavad raamatukogu ja arhiivinduse oluliste oskuste uuringuid esmane tekste.

See kaheteistkümne kuu täisajaga kursus on mõeldud sissejuhatusena põhielemendid klassikalise traditsiooni ja interdistsiplinaarsed uuringud kultuuri- ja intellektuaalse ajalugu keskajast kuni varase uusaja perioodil. Kuigi see on kvalifikatsiooni omaette, MA on mõeldud ka koolitust edasise teadustöö doktoriõppe tasemel. Ta on õpetanud läbi klasside ja järelevalve akadeemilise personali Instituut ja väljaspool õpetajatele. Õppejõudude toovad professorid ja teadlased oma valdkonnas, kes on avaldanud hulgaliselt. Research tugevused: edastamist araabia teaduse ja filosoofia Lääne-Euroopasse; Hiljem mõjutas klassikalise filosoofia (Aristotelianism, platonismi, Epicureanism ja Stoicism); ja usuliste nonconformism in sixteenth- ja XVII sajandi Euroopas. Üksikasjalikumat teadusuuringute huvides õppejõud vaata moodul tabelis selles infolehes või külastada www.warburg.sas.ac.uk/home/staff-contacts/academic-staff.

Kraad ülevaade

MA Programmi eesmärk on:

  • "" Seadus sissejuhatuseks interdistsiplinaarsed uuringud kultuuri- ja intellektuaalse ajalugu Lääne-Euroopas alates keskajast kuni varase uusaja perioodil, ning on suures osas keskendunud pärand antiik.
  • "" Cover aspekte kultuurilise ja intellektuaalse ajaloo harva uuritud põhjalikumalt ala- magistriõppesse, näiteks renessanss filosoofia, iconology, humanismi ja ajalugu, samuti kaks spetsialiseeritud valdkondade uuringu. Põhirõhk on Itaalia, kuid tuleb arvestada ka ülejäänud Lääne-Euroopas.
  • "" Anda õpilastele tugeva aluse praeguse stipendiumi valdkondades suuresti läbi uuringu esmase lähtematerjali originaalkeeltes.
  • "" Koolitada lugemine Keskaja ja renessansi ladina, itaalia ja prantsuse keeles, ladina ja itaalia paleograafia ja kirjeldus käsikirjad ja varajase trükitud raamatuid.
  • "" Õpetada õpilasi läbi uuringuid ja anda neile kogemus selliste uuringute kaudu kirjalikult väitekirja. Kuigi kvalifikatsiooni omaette, MA ühtlasi sissejuhatus täiendavaid uuringuid. Paljud õpilased on jõudnud PhD uuring Warburg ja mujal ning paljud tegelevad eduka akadeemilise karjääri institutsioonid kogu maailmas, sealhulgas ülikoolides Cambridge, Kopenhaagen, Notre Dame (USA), Padua, University College London, Birkbeck, La Sapienza ( Rooma), Warwick ja Yeshiva (New York).

Struktuur

Muidugi algab oktoobri alguses Foundation Week, kus õpilased on kasutusele põhiteemad ja teemasid, mis kaetakse üle aasta. Lisaks on regulaarne seeria klasse kõigis kolmes mõttes tehnikat stipendium, mille hulka kirjeldus käsikirjad, paleograafia, trükkimine 15. ja 16. sajandil, toimetamine teksti ettevalmistamisel tk ja fotode. Mõned neist tunnid toimuvad väljaspool Instituut, kohtades nagu British Library või Wellcome Library. Õpilastele on antud võimalus uurida vanatrükiste ja käsikirjad. Lugemine klasside ladina, itaalia ja prantsuse pakuvad, et aidata omandada vajalikud tuttav neile keeltes kirjutatud hiliskeskajal ja renessanss. Õpilasi julgustatakse ka osaleda direktori iganädalane seminar Work in Progress ja mis tahes muid regulaarseid seminare toimus Instituut, mis võivad huvi pakkuda neile. Need on praegu hulka kunstiajaloos ja Maps ja ühiskond. Kolmandaks ametiajaks ning suvel on kulutatud uurides ja kirjutades väitekirja, juhendamisel juhendaja akadeemilise personali. Kõik õpilased võtavad kaks kohustuslikku põhilisi kursusi ja kaks valikaineid. Põhilisi kursusi õpetatakse esimesel ametiajal ning varieerub aastast aastasse. Vabaained õpetatakse teiseks ametiajaks ja võimalusi varieerub aastast aastasse.

Õpetamine, õppimine ja hindamine

Tavavorminguga klasside on väike iganädalane seminar, kus õpilased tavaliselt arutada tekstid originaalkeeltes. Enamikul kursused, õpilased annavad lühiettekanded oma uurimistöö, mida ei ole hinnatud. Rõhuasetus on aidata õpilastel omandada oskusi vaja tõlgendada filosoofiline, kirjandus- ja ajaloolisi dokumente, samuti kunstiteosed. Iga kohustuslik või vabatahtlik mooduli hinnatakse abil 4000 sõna essee tuleb esitada esimesel päeval perspektiivis järgneva mooduli õpetati. Väitekirja 18,000-20,000 sõnu, on teema kokku üliõpilase ja juhendaja, tuleb esitada 30. septembriks. Loomulikult uuritakse nende viiest kirjalik töö, ja kirjaliku tõlke eksamitööle kolmandaks ametiajaks. Õpilased jaotatakse muidugi juhendaja ja lisaks soovitatakse arutada oma tööd teiste akadeemilise personali. Kuna meie suhteliselt väike kohordi õpilased on ebaharilikult sagedased kontaktid, ametlikke ja mitteametlikke, nende õpetajad.

Riiki sisenemise nõuded normaalne Minimaalne sisenemise nõue on ülemise teise klassi kiitusega kraadi Briti ülikooli, või samaväärne kvalifikatsioon välisriigi asutuse igal distsipliini humanitaarteaduste mis on seotud muidugi. Lugemise oskus üks Euroopa kaasaegse keele peale inglise ja ladina on vaja. Arusaam Itaalia on eriti kasulik. Kõik õpilased, kelle emakeel ei ole inglise peab esitama viimaste tõendeid, et nende kõnes ja kirjas inglise on piisav kraadiõppesse.

RAHASTAMINE

Kirst Fondi Paljutõotav Õpilased

Kool on võimalik pakkuda kaks SAS Studentships kaudu Coffin Fondi Paljutõotav õpilased. Aastal 2015-16, auhinnad on £ 12,500 katta õppemaksu ja panuse hoolduskulud (vajaduse korral) ning antakse kaks üliõpilast, kes on silmnähtavalt silma paistnud oma bakalaureuse kraadi.

Sobivus: peamine kriteerium, mille taotlused on hinnatud on akadeemiline väärtus. Edukas kandidaat erakordne kvaliteet tõendab eelmise akadeemilise saavutus üliõpilaste tasemel, kus tasumata märk saavutatud viimase aasta projekti / väitekirjade. Edukad taotlejad on reaalne ja tõendatav huvi ettevõtja magistrikraadi School of Advanced Study. Lisaks auhinnad on avatud üliõpilastele, kes on:

  • Self rahastatud ja asukohta Ühendkuningriigis, Euroopa Liidu (EL) või välismaal;
  • Õpib täiskoormusega või osalise tööajaga kuni kaks aastat;
  • Ettevõtja meistrikursused, mis tahes teemal (välja arvatud MRes, kaugus

Õppimine, PgDip ja PgCert). Selleks, et taotleda SAS studentship (Coffin Fund) Koolis, peate uurimiseks rakendatud siin. Täiendavat informatsiooni SAS kraadiõppesse, palun vaadake magistriõppes või instituudi veebilehed, ja siis teave selle kohta, kuidas rakendada.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 2 kursust University of London, School of Advanced Studyis »

See kursus on Campus based
Start Date
Okt. 2019
Duration
12 kuud
Päevane õpe
Price
5,800 GBP
£ 14,500.00 ülemere õpilased
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
Okt. 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

Okt. 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date