Master in Design Kultuurid

MA programmi Design Kultuurid on kõike uuring toote disain, graafiline disain ja mood laia mitmekesise kultuuri kontekstis. Keskendutakse nii projekteerija kui "autor" ja keerukas ahel tootmine, müük, tarbimine ja kriitika kus disain toimib ja saab oma palju erinevaid tähendusi. Design Kultuurid taastab disaini kui tuum objekti akadeemiline huvi kaldumata kõrvale kultuurilised ja materjali kontekstis, milles ta tegutseb. Programm ühendab üld võrdlev lähenemine disainile selge keskendumine ajalugu ja teooria.

Karjääri väljavaated


Design Kultuurid Kursus on õpetanud inglise keeles. See on rahvusvaheliselt orienteeritud muidugi, mis on tihedad sidemed igapäevane praktika. Lisaks õpib teoreetiline ja ajalooline taust disain, üliõpilased saavad võimaluse teha oma lõputöö koos võtmeisikud disaini maailmas. Õpilased of Design Kultuurid ootamas karjääri kultuuriasutused (toimetaja, projektijuht), muuseumid (teadlane, hooldaja), meedia, (autor, kriitik, produtsent), valitsus (administraator, nõunik), disain asutuste (teadlane, konsultant) ning haridus- ja teadusasutuste (õpetaja, teadlane).

Rahvusvahelised õpilased ja üliõpilased välismaa Bachelor / magistrikraadi

Kui soovid alustada magistriõppesse aadressil Ülikooli Kunstide, mida saab rakendada kasutades meie online-avaldus süsteemi, kasutades järgmist linki. Osakondade Eksamikomisjon otsustab pärast oma sissepääs pärast ametlikult vaadatakse ja hinnatakse diplomite / kraadi. Diplomid teadmata juhatuse hindab kapten koordinaator koostöös NUFFIC.

Sissepääs


Magistritöö Arts & Culture on mõeldud õpilastele akadeemilise bakalaureuse kas disain, mood, kunst või (visuaalne) kultuurilugu. Samuti võite olla aktsepteeritud kui teil on akadeemilise bakalaureuse teistest valdkondadest humanitaarteaduste (ajalugu, ajakirjanduse, kommunikatsiooni uuringud) või antropoloogias või sotsioloogia, kus on suurem või spetsialiseerumine disaini, moe, kunsti või visuaalse kultuuri (võrdne minimaalse 30 EAP). Õpilased ajalooline ja teoreetiline huvi lai disaini valdkonnas on eriti teretulnud.

Välisüliõpilased tasemel uuritud akadeemilise teooria peab põhinema õppekorraldus, kirjanduse nimekirja ja proovi akadeemilise kirjutamise tõttu puudumise vahet rakendatud ja akadeemilise välisülikoolides.

Alati tuleb esitada ametliku testi tulemused tõendavad oma inglise keele oskust. Ainult üliõpilased, kes on läbinud täieliku keskkooli või bakalaureusekraadi Kanada, USA, Suurbritannia, Iirimaa, Uus-Meremaa või Austraalia võidakse vabastada. Eeldame TOEFL skoor (skoor 580 paberil, skoor 237 arvuti baasil või skoor 92 Interneti-põhine) või IELTS skoor (skoor 6.5).

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 80 kursust Vrije Universiteit Amsterdamis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
2,083 EUR
EMP õpilased; 13,400 € Majanduspiirkonda mitte
Deadline
Võta kooliga ühendust
deadline for international students
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
deadline for international students
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
deadline for international students
End Date