Spetsialiseerumine disaini kultuurid, magistriprogrammi Kunst ja kultuur, keskendub disaini seoses meie otsest keskkonda, siseruumides ja hoonetes, graafiline kommunikatsioon, riietus ja mood, ja muud esemed. Nii materiaalne kui ka digitaalne disain eksisteerivad meie ühiskonnas samaaegselt ja need vajavad piisavat analüüsi. Kujunduskultuurid pakuvad seda analüüsi, võttes humanitaarteaduste perspektiivi ja ühendades tänapäeva materiaalsed kultuurid nende ajaloolise konteksti ja konkreetse meediaga. Seejuures uurib see kapten disainiajalugu ja -teooriat seoses selliste tänapäevaste teemadega nagu identiteet, jätkusuutlikkus ja multikultuursus.

Magistrikunst

Programm Design Cultures on üheaastane täisajaga ingliskeelne õpe, mis on väärt 60 ainepunkti. Kuigi programm on üles ehitatud kohustuslike kursuste põhikomplekti ümber, on õpilastel piisavalt võimalusi määratleda oma individuaalsed lood valikainete, praktikate ja muidugi ka magistritöö abil.

Põhikursused (30 EÜ)
Programm on üles ehitatud viiele põhikursusele, magistritööle ja valikainetele / praktikale:

Kujundusanalüüsi meetodid: Kujunduse tähendused (9 ek)

Magistritöö (18 EÜ)
Programm kulmineerub magistritööga, mis annab teile võimaluse näidata oma teadustööoskusi, kriitiku kompetentsi ja võimet süstemaatiliselt teavet koguda, valida ja tõlgendada ning juhtumit iseseisvalt, objektiivselt ja vastutustundlikult argumenteerida. Teie lõputööde plaan tuleb esitada jaanuaris ja te annate oma väitekirja kaks avalikku tutvustamist veebruaris ja aprillis.

Valikained / praktika (12 EÜ)
Programmi saate kohandada, valides õppeaineid laias valikus interdistsiplinaarsetest valikainetest visuaalse kunsti, arhitektuuri, kirjanduse või ajaloo valdkonnas. Soovitame neid valikaineid:

Juhendaja Design Cultures AB


Või võite valida teadustööga praktika, kui eelistaksite saada praktilisi kogemusi meedia ja kunsti alal.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 80 kursust Vrije Universiteit Amsterdamis »

Viimati uuendatud September 1, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2020
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
2,083 EUR
EMP üliõpilaste jaoks. 14,600 eurot mitte-Euroopa-väliste ja mitte-EMP üliõpilaste jaoks.
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date

Master Design Cultures Vrije Universiteit https://www.youtube.com/watch?v=b-867eG4SNQ