MA Võrdlev Kunst ja meediaõpetuse

Programm Võrdlev Kunst ja meediaõpetuse keskendub intermedialities seoses kino, televisioon, digitaalne meedia, kirjandus ja kujutav kunst. Intermedialities on crossover ja omavahelisi seoseid kunsti ja meedia, vaid ka sees ja vahel erinevates meediakanalites. Need on tihendatud saabumist digitaalse meedia ja "hypermedium", mis tuleneb ekraanil koosmõju sõnad, pildid ja helid ja vastastikuse lähendamise teel kino, televisioon, raadio, ajakirjandus, e-raamatute ja fotograafia veebis.

Põhikursused

Programm on üles ehitatud nelja peamise kursuse kaudu: intermedialiatiivide tõlgendamise kontseptsioonid, ristmeedia jutustamine, crossmedial näitused ja võrdlemise kunst: filmikunst.

Esimene poolaasta koosneb kahest sissejuhatavast kursusest, mis on seotud vahearuandluse põhiuuringute teoreetilise raamistikuga:

  • Lugemine Mõisted intermeedialisuse
  • Transmedia jutustamine;


Aasta teisel poolel saad tutvuda intermedialities tänapäeva praktikas. Sa analüüsida crossmedial näituste ja läheneda linna kui intermedial nähtus.

  • Crossmedial Näitused;
  • Art of Võrdlus: Film City

Teadlaskarjääri, audio-visuaalse pärandi, poliitika ja halduse


Programm Võrdlev Kunst ja meediaõpetuse on rahvusvaheliselt orienteeritud muidugi, et on tihedalt igapäevane praktika. Lisaks kogub teadmisi teoreetilise ja ajaloolise uurimistöö, siis on võimalik, et ootan karjääri hariduse ja side, digitaalne arhiveerimine kultuuripärandi või kultuuripoliitika ja haldamine. Tööandjad hulka muuseumid, teatrid, kinod, sihtasutused ja erasektori institutsioonidega.

Vastuvõtutingimused


Sissepääs Master 's Arts & Culture, programmi Võrdlev Kunst ja meediaõpetuse on võimalik bakalaureusekraadi kunstis, film, televisioon, digitaalne meedia, või (visuaalne) kultuurilugu. Kui teil on akadeemilise bakalaureuse humanitaarteaduste (ajalugu, ajakirjanduse, kommunikatsiooni uuringuid, võrdleva kirjandusteaduse), tahke taustal vähemalt 30 ainepunkti on vaja kas kunst, film, televisioon, digitaalne meedia või (visuaalne) kultuurilugu. Üliõpilased, kellel teoreetilisi huvi on eriti teretulnud. Magistriõpe algab septembris ja kestab ühe aasta.

Õpilased, kes on edukalt läbinud rakendada BA (HBO) kunsti, filmi, televisiooni, digitaalse meedia, või (visuaalne) kultuurilugu, võtab Võrdlev Kunst ja meediaõpetuse eelnevalt magistriõppes. Täpse moodulite kombinatsiooni on kokku pannud eksamikomisjoni, mis põhineb eelmise kvalifikatsiooni õpilane. Ettevaatust, et eelnevalt magistriõppes on enamasti Hollandi ja ei ole kättesaadav tudengitele, kes ei räägi hollandi. See ei ole võimalik teha Master osalise tööajaga. Need, kellel on rakendusuuringute MA (HBO-MA) kunsti, filmi, televisiooni, digitaalse meedia või (visuaalne) kultuurilugu peavad esitama oma taotluse Eksamikomisjon hindamiseks.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 80 kursust Vrije Universiteit Amsterdamis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
2,083 EUR
EMP õpilased; 13,400 € Majanduspiirkonda mitte
Deadline
Võta kooliga ühendust
deadline for international students
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
deadline for international students
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
deadline for international students
End Date