MA Aasia kunsti ja arheoloogia ja intensiivse keele ajalugu

Kestus : kaks aastat (täistööajaga). Neli aastat (ainult osalise tööajaga, ainult päevaajal)

Riiki sisenemise nõuded : Tavaline kvalifikatsioon magistriprogrammi lubamiseks on ülemise teise klassi autasud. Muud kvalifikatsiooni, aga võib olla vastuvõetav ja Department tervitab küps õpilastele. Õpilased võttes MA kraadi võib olla või mitte olla varasem kogemus meie teemasid. Jaapani rada pakub algajale ja vahe kanne tasandil. Täpsema info leiate veebilehelt jaoks [MA .... ja intensiivravi keel Jaapani] lehekülgi Jaapani ja Korea osakonda. Korea raja on mõeldud Korea algajatele õppijatele.

Programmi algus : september

Osalemise viis : täistööajaga või osalise tööajaga

Sissejuhatus

See kahe-aastane programm ühendab tugevused MA kunstiajaloos ja arheoloogia Ida-Aasia intensiivse keeleõppe jaapani või korea. Õpilased õpivad kunsti Hiina, Korea ja Jaapan, uurides laia Ida-Aasia kunsti, Hiina arheoloogia Jaapani pildid, korea töödeks budistliku monumendid, ajalooliste ja kaasaegsete perioode. Korraldus keeles oma valik pakub õpetajatele Ülikooli keelte ja kultuuridega. Aasta lõpuks programmi, mis sisaldab suvel keeltekool välismaal, õpilased on saanud piisavalt õpetust, et jõuda peaaegu keeleoskuse.

Department of History of Art ja Arheoloogia on mõned maailma juhtivate ekspertide kunstiajaloo ja arheoloogia Ida-Aasias, kelle murrangulisel teadus teavitab ja informeerib oma õpetuse. Õpilased saavad võrratu teadmisi ja entusiasmi personali. Nagu liikmed School of Arts, nad kasu teadmisi teadlased ja üliõpilased töötavad teistes seotud valdkondades, nagu Ida-Aasia muusika-, filmi- ja meedia, samuti teadmisi spetsialist keeleõpetajad.

Magistriväitekiri osakonna kunstiajaloos ja arheoloogia annab õpilastele teadmisi kunstiajaloos ja / või arheoloogia Aasias, Aafrikas ja Lähis-Idas. Meie magistrandi edu töötada kunsti, kultuuri ja pärandi rolle, sealhulgas galeriides, muuseumides, arhiivides, kaitse, avaldamine ja kunst manustamist. Suur portfelli ülekantavaid oskusi nad omandavad võimaldab neil luua karjääri paljude muude valdkondade üle maailma. Meie Magistriõpe programmid on ka suurepärase aluse MPhil / PhD teadusuuringute.

Õpilased peavad täitma 255 ainepunkti õpetatud mooduleid lisaks kohustusliku väitekirja (60 ainepunkti).

Struktuur

1. aasta:

  • Õpilased võtavad intensiivset keelemoodulit Jaapani või Korea väärtuses 60 ainepunkti.
  • Õpilased võtavad 60 ainepunkti Ida-Aasia kunstiajaloo ja arheoloogia modulite, mis on saadaval MAA Kunstiajaloo ja arheoloogia ajaloost Ida-Aasias
  • Suvel osalevad nad suvekoolis välismaal (45 AP).

2. aasta:

  • Oma teisel aastal võtavad üliõpilased ette 30 krediiti intensiivse keelemooduliga / jaapani või Korea keeles.
  • Õpilased võtavad 15 ainepunkti Ida-Aasia kunstiajaloo ja arheoloogia moodulite ajaloo.
  • Lisaks võib kuni 45 ainepunkti valida teiste MA moodulite osakonna või MA võimalusi, mida pakuvad teised SOAS osakonnad.
  • Väitekiri (60 ainepunkti) on kirjutatud Ida-Aasia Kunstiajaloo ja arheoloogia ajaloole ja esitatakse 2. aasta septembris.
Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 137 kursust SOAS University of Londonis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
2 - 4 aastat
Osakoormus
Päevane õpe
Price
9,225 GBP
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
sept 1, 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
sept 1, 2020
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date