diferentsiaalid kursus

Muidugi kvalifitseerub spetsialistide haridus ja sellega seotud valdkondades, et pakkuda neile spetsiifilisi teadmisi praktikas ja kunstiline peegeldus, ajaloolisest kontekstist ja sotsiaal-kultuurilise kunst, suhteid koolis ja erinevates valdkondades teadmisi, mis võimaldab institutsioonil oma erialase koolituse ülesanne soosib arengut edasiantavuse, loominguline väljendus, uurimuslik käitumine, luues positiivse suhtlemise sotsiaalse maailma. Seega, muidugi annab tuge koolitamise kaudu tava, mis soodustab vaimset potentsiaali loominguline ja isiklik Kunstiakadeemia õpetajate, arendades uuringud ja teadustöö Kunst, alates aspekte Haridus, kultuur, muusika, teater ja kapral Expression.

üldotstarbelised • Tööalane ja sellega seotud valdkondades saada, pakkuda neile spetsiifilisi teadmisi praktikas ja kunstiline peegeldus, ajaloolisest ja sotsiaal-kultuurilise kunst, suhteid koolis ja erinevates valdkondades teadmisi. Konkreetsed eesmärgid • Laske institutsiooni ametialase koolituse ülesanne soosib arengut edasiantavuse, loominguline väljendus, uurimuslik käitumine, luues positiivse suhtlemise sotsiaalse maailma; • Koostada kasu inimeste käitumist läbi kunsti nähtus; • Anda subsiidiume koolitus tava, mis soodustab vaimset potentsiaali loominguline ja isiklik Kunstiakadeemia õpetajate; • Arendada õppe- ja teadustöö Kunst, alates aspekte nagu haridus, kultuur, muusika, teater ja kapral väljendamine.

AUDIENCES

Lõpetajad, kes töötavad hariduse (imiku, primaarne ja sekundaarne) ja sellega seotud valdkondades, huvitatud Art Education lõpetajatele.

METOODIKA

Õpetamise metoodika on äranägemisel iga õpetaja, kes võib võtta vastu erinevat õpetamise strateegiad, mis on määratletud vastavates haridusprogrammide (haridus plaanid), eelistamata juhtumiuuringud; mänge ja simulatsioone; konverentside korraldamine; loenguid; seminaridel; suunatud uuringud; rühmatöö; harjutustunnid laboris; arutelud ja kogemuste vahetamine ning lugemise teksti varem kättesaadavad.

Programmi õpetamise keel:
  • Portuguese (Brazil)

Vaata veel 15 kursust Grupo Tiradentesis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
märts 2020
Duration
18 kuud
Päevane õpe
Price
222 BRL
Investeeringud: 18 kuud R $ 222,00.
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
märts 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

märts 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date