Loe ametlikku kirjeldust

MASongwriting

Maailma juhtiv muidugi. Professionaalsemaks oma laululoojate ja hõlbustada oma isikliku kunstilise "hääl".

Teedrajav õppekava - maailma esimene laululoojate Masters.

Valmistab teid mitmeid rahvusvahelisemaks, professionaalne futuuride muusika ja selle laiemat tööstusharudes.

Õpetab professionaalne, avaldatud laulukirjutajad ja esinejad.


Laululoojate jääb üks Suurbritannia suurim ekspordi UK muusika tugevam kui kunagi varem. Enim laul on südames tööstuse; globaalne nõudlus uute laulude on kõrge. Keskendudes oma portfelli kaudu teadusuuringute valmistab teid aidata kaasa selles valdkonnas.

Kursus on suunatud:

 • avaldamata laulukirjutajad, kes soovivad arendada oma käsitöö professionaalsel tasemel;
 • avaldatud laulukirjutajad, kes soovivad saavutada akadeemilise akrediteerimise samal ajal uurides oma loovust ja vormistamise nende eelnev kogemus.

Hoiame tugevad sidemed tööstuse spetsialistid, külaliste kunstnike ja külalislektorid.

Ülevaade

Alates päevast saate kirjutada laule, kasutades alternatiivseid strateegiaid, mille eesmärk on töötada koos oma praeguse loovat lähenemist.

Rakendades tava-põhine õpe meie maailma pärandi uurimiskeskuste kaudu erinevaid loomingulisi strateegiate ja kriitiliste perspektiivi oma laulud "suhted publiku ja tööstuse, saate arendada ja suunata oma toodangut. See on teavitanud segu praktiline, teoreetiline ja akadeemiline tava - õpetamise ja õppimise unikaalne Bath Spa University.

Lyric kirjutamise ja ladus valdamine kujundid, metafoor ja narratiivi rikastab akorde ja meloodia kuju võtma umbes keele tähendus. Kõik samas, saate uurida võimu ja potentsiaali laulu vormid, viisid aadress, perspektiivid, tähtajad ja sümboleid.

Olles venitatud erinevaid loomingulisi võimalusi teile kättesaadavaks jooksul oma kunstilise palett, saate muuta oma käsi uurida; See on sinu sisenemise kraadiõppe maailma. Sul selgitada tööstuslikku konteksti seotud teie laulud; oma teadmisi oma valdkonnas on muutunud intensiivsemaks uuringut, keskhariduse teadusuuringute ja kontakt külalisesinejate tööstuse.

Koostööd laulukirjutajad lähedalt ja kaugelt suurendab teie loominguline ja võrgustike valikut; enne oma suurprojekti kontekstuaalne ja teaduskoostöö täita oluline ülesanne kujundada oma laulu väljundid.

Kursuse struktuur

laululoojate Oskused

Kaheteistkümnest nädalal protsess, mille käigus siis arendada tunne sensoorne kujundid, metafoor ja rajatis seletava pinge. Vahepeal sa rakendada erinevaid loomingulisi lähenemisviise harmooniline konstruktsioonid ja meloodiline seadmeid. Laule loodud siin, mõned võivad minna, et saada osa oma lõpliku suurprojekti presentatsioon. Eesmärgiks on võimaldada laule ja kirjutisi kõik žanrid areneda.

Ajalugu Song

Uurida oma ajaloo laulu lahti oma isikliku laululoojate "DNA". Te vaatate oma töö ja ta kaaslaste kontekstis kunsti identiteedi ja kultuuri. Loengud keskenduvad laulu-vormi, lüürilise perspektiivid, iseloomu ja identiteeti, samas õpid erinevaid oma lemmik laule. Soovi korral võite pöörduda oma uuringu laulu, keskendudes žanr, sotsiaalse või kunstilise liikumise ehk läbi temaatilised perspektiiv võite arendada. Seejärel kasutage meie ulatusliku raamatukogu ressursse uurida erinevaid tehnikaid ja põhimõtteid, mis eristavad neid laule.

Collaborative laululoojate

Peegeldab üha tööstus tendents mitme kirjanikud maailma edukamaid laule. Teie koostöö on teie jaoks avatud läbirääkimisteks. See võib olla teise laulukirjutaja või meeskond, tootja, esineja või DJ. Laulukirjutajad muidugi teinud koostööd luuletajad, koreograafid ja filmirežissöörid. See on avatud teie otsustada. Kõik nõuame, et te läbirääkimisi paljude inimeste ja professionaalne otsuseid ja valikuid vaja koostööl kogemus.

Kontekst ja metoodika

A 'Pathfinder "kontekstuaalne uuring majandusliku / kultuurikonteksti oma tulevase laulu väljundid. Alates folk hip-hop, indie, metal jne, iga tööstus kontekstis omab unikaalselt erinev komplekt kohtades, kirjastajad, sildid, vahendajate, tootjate ja esinejad. Kõik need kontekstides on määratletud komplekt režiimid ja lähenemisviise, mis lõppkokkuvõttes peegeldavad publiku ja turul. Sa koguda metoodika, millega aru sotsiaal-majandusliku kultuurikonteksti sobib teie kindlat vormi laulu. See koolitus on kindla aluse edasiseks uurimiseks kui kraadiõppe uurija, peaks see olema oma eesmärgi.

Major Project

Tooge kõik oma uurimis- ja ettevalmistustöö fookusesse. Teil palutakse esitada presentatsioon artefakti esindavad laulud arenes oma aega muidugi. Tavaliselt on see album. Mõne jaoks on mitmete projektidega erineva kontekstides, nagu kirjaniku presentatsioon kirjastaja. Mõned õpilased valida live-esinemisi ja registreerida, kuigi enamik õpilasi osalema kaasaegse tootmisprotsessi. Lõplik presentatsioon on sinu määratleda; see on oma kõnekaardi ja algab uus teekond.

Kuidas ma saan õpetada?

Campus põhineb valik on regulaarselt õpetanud istungjärkude töötab üle iga kolme trimestril. Loengud, külastades kõlarid, seminarid, õpetused, esitlusi ja taasesituse istungid tööd laulu materjali ja uurimistöö tulemusi. Laululoojate ringid võivad olla eriti dünaamiline keskkond nii võrgustike ja analüüs ning arendada keele loominguline kriitika.

Kaugõpe võimalus on kombineeritud õppe disain, mis ühendab ametliku Internetis loenguid regulaarselt isikliku õpetused. Nädalast nädalasse õpid töövihiku konkreetsete ülesannete, mida vaadatakse ja arutada oma juhendaja. Peer õpetamise ja õppimise esineb meie regulaarne laulukirjutaja on Circle webinars, kus õpilased üle kogu maailma kohtuvad jagada ja kriitika oma tööd.

Soovitame Kaugõpe õpilasi osalema meie Low Residency Nädala septembris Corsham Court. See sisaldab loenguid, külastades kõlarid. seminaride ja meistriklassid - ühe nädala lühendatud versiooni aasta programm, mis loob võrgustikke ja ees-kaubaveo aasta õpetamist.

Võimalused

Kaugõpe

Saate valida, kas õppida seda magistrikraadi kaugõppes: puudub nõue, et tuleksid Bath. Meie kaugõppe teel on maailma juhtiv oma innovatsiooni õpetamise ja õppimise laululoojate online. Õpilased on osalenud kursuse Austraalia, USA, Malaisia, Türgi, Iirimaa, Saksamaa, Kreeka, Puerto Rico, Singapur ja Suurbritannia.

Ühendades regulaarselt isikliku õpetused erinevaid online õpetamise ja õppimise vahendeid, muidugi ühendab isikliku ja sotsiaalse kontakti asünkroonne videos, loengud, meistriklasside ja tehnika harjutusi.

Group webinars vt laulukirjutajad üle maailma kohtumine elada jagada laule ja kriitika, samal ajal kui meie madala residentsusest nädalat ajalooline Corsham Court pakkuda loenguid ja üritusi, mille ümber meie sotsiaalsete sidemete on moodustatud. Sa oled teretulnud tulema meile külla Corsham Court, kuigi see ei ole kohustuslik, kui meie loengud ja klassid on filmitud streaming ükskõik kus.

koolilõpetaja karjääri

On laia valikut professionaalsete tulemuste selle kursuse ja meie lõpetajate nüüd töötada:

 • allkirjastatud kunstnikud
 • allkirjastatud kirjanikud
 • luennoitsijoille
 • Teadlased
 • Agendid
 • Esinejad
 • ÕPETAJAD
 • terapeudid
 • kirjastajad

Muidugi on ka suurepärane madalikule kui olete huvitatud toimub doktoritööga, ja paljud meie vilistlased praegu teeme oma doktorikraadi.

Sissepääs

Sul juba hõivatud laule ja laululoojate kultuuri, kuigi teadmatus muusikateooria ei ole takistuseks. Sa pead "Ideed".

Kui sul ei ole kraadi, kuid on kogemusi ja töötulemusi ", me positiivselt teid. Palun täita akrediteerimine Enne õppimise kogemus (* VÕTA) kaudu.

* VÕTA võimaldab taotleja teisendada vabahariduse arvesse sertifitseeritud õppimist. See on eriti oluline, kui potentsiaalne õpilase töö ja elu kogemus on võimaldanud neid teadmisi, oskusi ja võimeid võrreldavad kõrgharidusega auhinna.

Intervjuu ja portfelli juhised

Valmista oma kolme parima laulu kohta Soundcloudis playlist. Teatage meile nii palju kui saate ennast meie taotluse vorm.

Kas raadios või taotluse, laule vaja rääkida teile. Oleme populaarne muusika muidugi ja on kaldunud eelistama laulud, millel on potentsiaali jõuda suure publiku. Kuid me oleme täielikult toetanud projekte, mis on rohkem vasakul valdkonnas ja eksperimentaalse, kui nad on laulu baasil. Kui te ei ole laulja, veenduge, et teie laulavad keegi, kes esindab neid hästi.

edasi jõudma

Tooge avatuks, häid ideid, jõuline tööeetika ja tsiteerida Jarvis Cocker on paberimassi "tavalised inimesed", nn teadmistejanu. "

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 26 kursust Bath Spa Universityis »

See kursus on Online, Campus based
Start Date
Sept. 2019
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
Sept. 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

Sept. 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date