MA laululoojate

Üldine

Programmi kirjeldus

MA Laululoojate on väga loominguline programmi eesmärk on võimaldada õpilastel uurida, uurida ja keskenduda nii oma praktilisi laululoojate ja analüütilise laululoojate haridus.

Kursuse tutvustus

MA Laululoojate on väga loominguline programmi eesmärk on võimaldada õpilastel uurida, uurida ja keskenduda nii oma praktilisi laululoojate ja analüütilise laululoojate haridus. Õpilased keskenduda loominguline uurimist, kirjutamise harjutused ja akadeemilised umbes teema enne keskendudes uue suuremate repertuaari töö või väitekirja valdkonnas laulu.

Edukat lõpetamist programmi MA Laululoojate kell ICMP viib sõlmimise MA poolt University of East London. (Tingimusel, et valideerimine) Full programmi kirjeldus võib leida siin.

Kursuste Üksikasjad

Loominguline protsess (30 ainepunkti)

Sest laulukirjutaja, täpsustades tingimused, mis julgustavad oma parimad tööd on väga oluline. Selles moodulis õpid, kuidas analüüsida ja hinnata oma loomeprotsessi kõrval muid võimalikke lähenemisviise, ja otsustada, kuidas saate arendada oma laululoojate. Läbi teadus, arutelu ja füüsilisest isikust suunatud kirjutamise harjutused, siis uurib teemasid nagu ideede genereerimise ja organisatsioon, laulu koostamise ja arendamise ning kus uuritakse kirjutamise tehnikad.

Laululoojate muusikateaduse (30 ainepunkti)

See moodul annab konteksti oma laululoojate praktika analüüs populaarne muusikateaduse perspektiive, mis väljendab vastavat ühiskondlikku rolli ja kultuurilise identiteedi laulukirjutaja. Teie seisukohad laiendatakse läbi uuring laululoojate ideoloogia kriitikat, ja suuniseid siis areneksid ja väljendada kriitilist argumente, eelkõige essee kirjutamise ja arutelu.

Muusikaline keel Laululoojate (30 ainepunkti)

Et olla edukas laulukirjutaja, peate mitmekülgne pakett muusikaline tehnikat ja enesekindlust Sobivalt rakendada neid erinevaid kontekste. See moodul on varustada teid need oskused, mis aitavad teil arendada sügavamat muusikaline oskus, paremat arusaamist lähenemisviise ja selgema vaatevinklist valides sobivaid meetodeid. Sa katab teemasid, sealhulgas laulu analüüsi, alternatiivsete lähenemisviiside täitmisel ideed ja muusikalise mõtte ja ideoloogia.

Kirjaniku Voice (30 ainepunkti)

Teie kirjaniku hääl on võti määratleda oma identiteeti laulukirjutaja. Selle mooduli eesmärk on aidata teil arendada ja täpsustada selle unikaalse hääle kaudu üksikasjalikult uurima distsipliini lüürilise kirjalikult. Toel, siis osalema arutelus seminarid ja praktilised töötoad, hinnata erinevaid loomingulisi lähenemisviise nende mõju kogu lüüriline sisu ja rakendada oma õppimist oma lüürilise kirjalikult. See empiiriline lähenemine toetab teid saavutada erialased teadmised oma kirjalikult.

Valikuline 60 krediidi moodulite

Major Repertuaar Project - Valik *

See moodul annab võimaluse luua uus suur laululoojate projekti, mille käigus saate individuaalse järelevalve pühendatud juhendaja. Teie projekt on tavaliselt võtab kuju laulutsükkel, kunstnik album, põhjalik koostöö või sarnase asutuse tööd. Sa rakendada oma oskusi planeerimise, luues ja hinnatakse materjali oma projekti, samas arendada kohaletoimetamise strateegia raames konkreetselt oma projekti. Major Repertuaar Project on mõeldud neile, kes soovivad jätkata karjääri professionaalse laulukirjutaja.

Doktoritöö - Valik *

Väitekiri on ideaalne võimalus laulukirjutaja, kes soovib arendada laiendatud uurimisprojekti. See uurimisfunktsiooni moodul võib teile arvesse võtmise suunas üks või mitu keerulise konteksti, ajaloo, teemasid või tehnilisi aspekte laululoojate. Sa toota teadusuuringute ettepaneku ja üksikasjaliku teadusuuringute kava ja lõplik laiendatud kirjalik töö, juhendaja pühendatud juhendaja erialaste teadmistega oma ala uuringuid. Väitekiri on mõeldud neile, kes soovivad edasi õppida doktoriõppes ja / või akadeemilist karjääri või kirjanik.

* Õpilased valida üks vabatahtlik 60 krediidi moodulite.

Peamised faktid

  • Personaliseeritud õppimise kogemus varustab sind teadmised, mõistmine ja oskused edukaks tööd muusikatööstust
  • Üks-ühele instrumentaalne ja iseseisva uurimistöö järelevalve
  • Londoni asukoht pakub võimalusi esinema kontserti tipus London kohtades ja sukeldu praeguse muusikaelu
  • Kvaliteetne õppetöö tööstuse praktikud
  • Ulatuslik muusika tööstuse seoseid ning juurdepääsu võimaldab teil luua, et kõik-tähtis võrgustiku
  • Loominguline ja inspireeriv õpikeskkond
  • Võite keskenduda aru oma unikaalne identiteet laulukirjutaja
  • Ühendab arenenud laululoojate range stipendiumi
  • Parandab oma loovust ja enesekindlust kui esineja ja akadeemilise
  • Üks aasta täistööajaga või kahe aasta osakoormusega õpe

Riiki sisenemise nõuded

Taotlejad on tavaliselt hea autasustatakse diplomi (ülemise teise või esimese) või samaväärne, või võrreldava kutsealase või teadustöö kogemus.

Instituut tervitab taotluste kehtestatud praktikud, kes soovivad teha uuring kraadiõppe tasandil, kuid ei pruugi olla nõutud kvalifikatsiooni. Need õpilased võivad anda krediiti oma eelneva uuringu või kogemus.

International: Inglise keele nõue - Min tasemele B2 Euroopa keeleõppe raamdokumendi - Lisateavet https://www.gov.uk/government/organisations/uk-visas-and-immigration.

Täites taotluse Masters, siis kasutage upload funktsiooni anda koopiaid järgnevatest: isiklik viide (ideaalis bakalaureuse institutsioon vajaduse korral) isiklik avaldus Lisaks siis palutakse täita audition / intervjuud. Täiendavaid dokumente / tõendeid, mis toetavad teie taotlus võib olla vajalik teatud juhtudel.

Valitud edulugu - Cathy Dennis

Cathy Dennis on maailmamainega esineja ja laulukirjutaja, alustades oma karjääri kirjutama enda muusikat ja läheb pen rajad lugematuid maailmakuulsate kunstnike. Pärast lööb nii USA ja UK graafikuid esmalt laulja maja tootja D Mob ja seejärel enda muusikat, Cathy on kirjutanud palju number üks tabamust meeldib Kylie Minogue ( "Ma lihtsalt ei saa Sa Out mu peas "), Britney Spears (" Mürgine ") ja Katy Perry (" ma suudlesin Girl "). Ta on ka saaja viis Ivor Novello Awards, ja kaks Grammy. Ta hiljuti tagasi ICMP 2013. aastal, kui ta korraldas laululoojate meistriklassi.

Valitud Tutor - Tim Elsenberg

Tim on tootja / laulukirjutaja / muusik, praegu töötab projektidele kõigis neis valdkondades, samuti tema enda bändi Sweet Billy Pilgrim. SBP olid kandideeris Mercury Music Award 2009, saada palju riikliku ulatusega kui "bänd, kes tegi albumi oma aeda shed".

Sweet Billy Pilgrim vabastanud kolm Kriittistenkin albumit, tuurid kunstnikud erinevad nagu Jamie Cullum, mehe Mercury nominendid Portico Quartet ja Field Music, Mali laulja rokia Traoré The Futureheads ja läbi The Who Royal Albert Hall osana Teismelised Vähk Trust näidata.

Tim on ka Remixed kunstnike hulgas David Sylvian, Catherine Anne Davies, Bat for Lashes ja Steven Wilson Porcupine Tree; koostööna valminud materjal 80 punk legend Toyah, folk laulja Beth Orton ja Marcella Detroit; läbi albumeid David Sylvian, Steve Jansen, saad Lavigne Sam Duckworth ja Aqualung; aitas kaasa erinevate muusika raamatukogud ja koosnevatele kuulutusi ja TV.

Lisaks Tim töötas sessiooni kitarrist Island kunstnik Martin Grech läbi kolme ekskursioonid. Ta töötab praegu järelkontrolli Crown & leping.

Viimati uuendatud aug 2016

Teave kooli kohta

At the ICMP, we have always focused on the needs and potential of individual students, ensuring that the education we provide is tailored and personalised, and giving you the best chance of success in ... Loe edasi

At the ICMP, we have always focused on the needs and potential of individual students, ensuring that the education we provide is tailored and personalised, and giving you the best chance of success in the very competitive and challenging environment of the music industry. Näita vähem