MA liige hooldus

Üldine

Saadaval 2 asukohta

Programmi kirjeldus

MA liige Care

&nbsp

Liige Care on suhteliselt uus teadusharu, mis rongid ja varustab töötajaid paremini ette valmistada kultuuridevaheline elu ja teenistust ning tulla toime reguleerimine eelnevalt, selle ajal ja pärast loovutamisega. Seni ala asjatundjad ei ole olnud võimalust treenida ja teadustöö neid küsimusi intensiivselt.

&nbsp

Õpetab valdkonna eksperdid, Redcliffe uut MA liige Care tunnistab vajadust on Piibli alusel aluseks praktika, samuti arusaam kultuuridevaheline perspektiivid ja nende mõju üksikisikutele ja rühmadele. Väljakutsetega nagu kriiside ja trauma aruandekoosolek hakatakse tegelema, ja seal on võimalus keskenduda konkreetses kontekstis või liikmesriigid Care teema läbi kohustuslik moodul.

&nbsp

See MA on saadaval paindliku õppe režiim.Õpilased täielik MA jooksul 3-4 aastat, õpib kombinatsioon elamu intensiivkursused ja iseõppimise e-posti tugi.

&nbsp

&nbsp

Kursuse ülesehitus

&nbsp

Sa viiakse lõpule kolme kohustuslikud moodulid ja neljas kohustuslik moodul esimese kahe aasta jooksul MA. Pärast edukat lõpuleviimist nende moodulite, oma väitekirja keskendub küsimus asjakohane liige hoida. Lisateabe saamiseks laadige moodul info vastupidine.

&nbsp

  • Meetod ja sisu missiological uuring
  • Missioon töötaja isikuna: Building eluks vajalikud oskused ja isikuomadused
  • Liige hooldustöötaja: Varustamine enda ja teiste
  • Kiriku kontekstis postkolonialismi ja globaliseerumise
  • Heaolu teoloogia ja kannatusi: perspektiivid ja probleemid
  • Olulistes küsimustes Euroopa Christian Mission ja teoloogia
  • Introduction to Global Leadership
  • Olulistes küsimustes Aasia Missioon ja teoloogia
Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Our MA programmes can be studied full-time over one year, part-time, over two years or in flexible learning mode, taking three to four years. The full-time and part-time programmes run from the beginn ... Loe edasi

Our MA programmes can be studied full-time over one year, part-time, over two years or in flexible learning mode, taking three to four years. The full-time and part-time programmes run from the beginning of semester one (mid to late September) until the following August. The flexible learning mode combines residential intensive study with distance learning. The residential study is either a three week summer school ath the beginning of the first two years of the MA, our four long weekends during each of the first two years. Näita vähem
Gloucester , Praha + 1 Rohkem Vähem