Read the Official Description

Ülevaade

18-kuulise Master 'linna- ja regionaalplaneerimise on mõeldud õpilastel omandada põhilisi teadmisi ja oskusi töö professionaalse planeerija.

Elamiskõlblik kaasaegne linn on edukas vaid juhul selle erinevad osad on tõhusalt integreeritud ja elanikud ja kodanikud saavad majanduslikult ja sotsiaalselt viib elukvaliteedi paranemist. Regionaalne ja linnaplaneerijad strateegiliselt siduda keeruliste komponentidega linnade ja piirkondade, sealhulgas eelarve, legalities, infrastruktuuri olemasolu ja maa ja visuaalse. Läbi intelligentne kavandamine, nad loovad plaanist ehitada ja orgaaniliselt kasvada dünaamiline ja funktsionaalne avaliku ruumi väikeste ja suurte populatsioonides. Planeerijad töötavad koos inseneride, arhitektide, õiguskaitseorganid, keskkonna konsultandid, õigusnõustajad, et luua elujõuline ja jätkusuutlik linnades ja piirkondades.

Rahvusvahelise tunnustuse

Paris-Sorbonne Abu Dhabi annab kombineeritud kogemus kolm ülemaailmselt tuntud prantsuse ülikoolide sealhulgas Paris-Sorbonne, Paris-Descartes'i Ülikooli ja Pierre ja Marie Curie ülikoolist. See rikkalikest ühine tipptase on nüüd saadaval Abu Dhabi all Haridus- ja tunnustatakse kogu maailmas.

Struktuur

Aste Urban & regionaalplaneerimise õpetatakse inglise keeles ja hõlmab kokku kolm semestrit üle pooleteise aasta jooksul, alates septembrist. Muidugi ajakava on hoolikalt kavandatud, et mahutada töötavad spetsialistid korraldades klasside üle lühiajaliselt, sh nädalavahetustel, arvestades õpilaste, kes kavatsevad ühendada oma uuringutes töö ja töötavad spetsialistid.


Brošüüri vaatamiseks klõpsake siin

Program taught in:
Inglise

See 10 more programs offered by Paris-Sorbonne University Abu Dhabi »

See kursus on Campus based
Start Date
Sept. 2019
Duration
18 kuud
Päevane õpe
Price
- Hind on täielik programm
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
Application deadline

Sept. 2019