MA Mängud

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Ülevaade

NUA kraadiõppe üliõpilasega teete koostööd sarnaste mõttekaaslastega ja juhinduge teemakohaste spetsialistide hulgast. Teil on interdistsiplinaarseid seansse üliõpilastega mitmetest MA kursustest, kui teete oma tööd karjääri eesmärgil mängude tööstuses või laiemas loomesektoris.

Täpsustage oma valdkonna valmis oskused

Selle tagamine, et te lõpetate kiire arenguga seotud tööstusharu nõudmiste rahuldamise, kiirendab seda kursust teie mängude disaini oskuste arendamist.

Lisaks laiaulatuslikumatele teadusuuringutele mängude toodangu sotsiaalses, tehnilises, majanduslikus ja kultuurilises kontekstis saate spetsialiseeruda ühele kolmest valdkonnast, järgides selgelt määratletud õppimisviise Concept Art'is (ja Sequential Narrative), Asset Production või Indie Areng.

Sega teooria, praktika ja loovus

Ükskõik milline teie valik, teie loovust teavitatakse teoreetilistest, kultuurilistest ja ajaloolistest teadusuuringutest ning seda toetavad uusimad tehnoloogiad ja tarkvara.

NUA magistriõppe lõpetanute hulgas on kolm BAFTA-ga võidetud mängude disainerit, V & A esimene mängude kujundaja residentsis, kuus meeskonda, kes Dare to Be Digitali finaliste ja Sony Interactive Entertainment Europe töötajaid, Foundry 42, Rebellion, Crytek, Frontier Developments , Splash Damage, Ubisoft, Rockstar Games ja palju muud.

NUA Norwichi mängufestivalil

Lõpetajad töötavad laias valikus karjääri, sealhulgas:

  • Mängud Art
  • Mängude disain
  • Kontseptsioon art
  • Loominguline suund
  • Välistootmine
  • Projekti juht
  • Indie mängude arendamine
  • Õpetamine / lektoraat
  • Teadustöö / doktoriõpe
  • Illustratsioon

Riiki sisenemise nõuded

Osalejad peaksid tavapäraselt saavutama BA (Hons) / BSc kraadi 2: 1 või kõrgemal (või selle samaväärsel tasemel), mis on seotud teie kavandatava õpingutega.

Taotlejad, kellel on kraad teistest haridusstandarditest, võidakse kaaluda ka sisenemiseks, tingimusel et nende taotluses esitatakse rahuldav portfoolio kunst, disain või meediatöö.

Magistrikraadi (MA) sisenemise pakkumine põhineb ootusel, et teil on potentsiaal täita õppe eesmärgi eesmärke ja saavutada standard, mis on vajalik konkursi edukaks läbiviimiseks.

Viimati uuendatud aug 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Norwich University of the Arts (NUA) has established itself in arts, design and media education for over 170 years. But while our history can be traced back to 1845, our outlook is forward-thinking.

Norwich University of the Arts (NUA) has established itself in arts, design and media education for over 170 years. But while our history can be traced back to 1845, our outlook is forward-thinking. Näita vähem