MA / MFA Teatrihariduse ja Rakendusteatris

Üldine

Programmi kirjeldus

Programmi kohta

MA ja MFA programmi osana võivad mõlema pala õpilased teenida Massachusettsis esialgset litsentsi Pre-K teatrikooliõpetajaks palgaastme 12 kaudu. MFA programmi raames saavad õpilased õppida kolledžis. tasandil.

Lõpetajad meie MA / MFA teatrihariduse ja rakendusteatris jätkavad:

  • Õpetage teatrit kõigil tasanditel, sealhulgas kolledž / ülikooli tasand
  • Töötage õpetajatena või hariduse juhatajatena
  • Jätkata doktoriõpinguid teatri, hariduse ja teiste sellega seotud valdkondades
  • Kasutage kogukonnapõhise sotsiaalse õigluse eest teater kui kogukonna aktivistid, sotsiaaltöötajad, vaba aja veetmise juhid ja palju muud

Õpetamise kunst

Pakkudes üliõpilastele kahte õppevoogu, teatriharidus

Lugege meie programmi nõuetest ja meie teatrihariduse õppekavast »

Lugupeetud teaduskonna mentorid

Oma talendi arendamisel ühendab teid maailmas tuntud Emersoni teaduskondade eristav režissöörid, produtsendid, kirjanikud, näitlejad, esinejate kunstnikud ning riikliku ja rahvusvahelise kogemusega haridustöötajad. Teile antakse võimalus töötada nende spetsialistidega käsikäes; Emersoni õppejõud ei teeni mitte ainult oma õpetajaid, vaid ka oma mentoreid ja eakaaslasi.

Tutvuge meie õppejõuga »

Erakorralised rajatised

Emersoni ülikoolilinnakus asub Bostoni teatripiirkonna südames:

Paramount Centeri ja selle teatrite lisamisega omab nüüd Emersonile rohkem töökohti kui ükski teine ​​Bostoni asutus.

Lisateave meie teatrite ja tootmispindade kohta »

Lava esitamine maailmale

Emerson Teater Haridus lõpetajate järele on nõudlus riigis. Suur osa meie lõpetajatest, kes otsivad tööd teatritöötajana, leiavad kuude jooksul pärast programmi lõpetamist positsioonid, saades teatriõpetajateks avaliku ja erasektori koolides ja keskkoolides, kogukonna teatri direktorites ja tootjates ning haridusalaste teavitamisprogrammide koordinaatorites. Lõpetajad otsivad makromajanduslikku finantsabi või doktorikraadi. omab ka kõrgemat aktsepteerimismäära täiendavasse õppetöösse.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Emerson College is internationally recognized as the nation’s premier institution of higher learning devoted to communication and the arts.

Emerson College is internationally recognized as the nation’s premier institution of higher learning devoted to communication and the arts. Näita vähem