Õpingud maailma esimesel järjestatud kunsti- ja disainiülikoolil viie järjestikuse aasta jooksul (2015-2019) QS World University teema edetabelis.

Programmi kohta

Innovation Design Engineering (IDE) on topeltmeister, mis on juhitud koos Londoni Imperial College'iga üle 35 aasta. See on tipptasemel loominguline tootearendus, mis hõlmab eksperimenteerimist, disaini, inseneritööd ja ettevõtte tegevust. Multidistsiplinaarsetes meeskondades või üksikisikutena töötavad osalejad kompleksi keskel, nõudes projekte, milles rõhutatakse prototüüpide tegemist ja ettepanekute esitamist. Programm on välisküljega ja julgustab kõiki lahendama tõsiseid tehnilisi, disaini ja sotsiaalseid parameetreid hõlmavaid olulisi reaalmaailma probleeme. Usume, et disain on verb, mitte nimisõna.

Programm pakub

 • ainulaadne kahepoolne magistriõppe magister Royal College of Art / MSc Imperial College London (üliõpilased on täielikult kursis mõlema asutusega)
 • elav loov stuudio ruum kõigile MA / MSc üliõpilastele ja uus uurimustöökoda, nii RCA juures asuvad mitmekesised ja rahvusvahelised üliõpilaste seas
 • õpetajad, kes on väga kogenud praktikud ja töötavad oma valdkonnas professionaalselt
 • Mitmed kaubanduslikud ühendused (viimased projektid on hõlmanud Fordi, Coca-Cola, Airbusi, BBC, Unileveri, Vodafone'i (Future agenda), LG, Guzzini)
 • head lingid ja kaasamine ettevõtlus- ja kommertsialiseerimise õpetamisse või toetus läbi Design London Fellowships ja Innovation RCA inkubaatori
 • üliõpilaste stipendiumi toetus 1851. aasta messil ja James Dysoni fondi kaudu
 • rahvusvahelised vahetused, ühendused ja üliõpilasmoodulid, mida korraldatakse igal aastal erinevates riikides (viimased külastused hõlmavad India, Jaapan, Tai, Hiina ja Ghana)
 • kõrgkoolilõpetajad, kõrgharidusega töötajad, näiteks Apple, Nokia, Philips ja iseseisvad äriettevõtted, sealhulgas Takram, Bare Conductive ja Omlet.

MA sisenemisnõuded

Kandidaate kõigi magistrikursuste kohta hinnatakse nende olemasolevate omaduste põhjal, nagu on näidanud nende töös ja intervjuus, samuti nende potentsiaali kohta programmist kasu saada ja MA üldiste standardite saavutamiseks. Hindamisel võetakse arvesse loovust, kujutlusvõimet ja innovatsiooni, mis ilmneb töös; oskus sõnastada töö kavatsused; intellektuaalne osalemine asjaomastel aladel; asjakohased tehnilised oskused; üldine intervjuu tulemus, sealhulgas inglise keele suuline kasutamine.

Innovation Design Engineering MA / MSc programm võtab vastu multidistsiplinaarse hulk taotlejaid. Me oleme huvitatud inseneridest ja tehnoloogidest, otsime disainerid kõigist selle valdkonna aspektidest ning tervitame kandidaate teistest erinevatest valdkondadest, nagu äri, sotsiaalteadused ja kunst. Edukad IDE taotlejad võivad tulla paljudest valdkondadest: igaüks, kellel on praeguste tegevustega suurepärased oskused ja kellel on suurepärased oskused innovatsiooni ja meeskonnatöö jaoks, ning on veendumusel, et disain võib otseselt kaasa aidata elukvaliteedile. Insenerid, disainerid, teadlased, tehnoloogid, kunstnikud, sotsiaalteadlased, ärimehed, kui teil on luure, uudishimu, kirg ja püüdlus maailma parandada, siis huvitab teid IDE.

TÄHTIS: IDE on Londonis Imperial College'iga ühine magistriõpe, mille tulemusena peavad taotlejad omandama kraadi 2: 1 tasemel või kõrgemal (või samaväärsel tasemel). Erandlikel asjaoludel arvestatakse taotlejaid, kellel pole sellist kraadiõpet (nt suurepärane töökogemus või silmapaistvad loomingulised või tehnilised võimed). Palun kontrollige Imperial College London'i veebisaiti, et teie nõuded oleksid täidetud.

Pidage meeles, et IDE taotlejad vajavad ingliskeelsete testide tulemusi, mis on samaväärsed 6,5-ga kõigis elementides 6-ga.

Digitaalne portfell

Kõik kandidaadid peavad esitama digitaalse töö portfelli, mida programmi meeskond hindab. Portfell peaks näitama:

 • oma praeguste teadmiste, õppetöö või erialase tegevuse tipptase
 • tõendid oma huvi või võime kohta innovatsiooni, tehnoloogia, disaini või inseneri valdkonnas.
 • mis tahes töö või tegevus, mis on seotud rahvusvahelise mõistmise või koostööga.
 • oma loominguliste võimete näidised või asjakohased isiklikud huvid.

Portfell võiks sisaldada varasemate kursuste kursuseid ja harjutusi; vajaduse korral ametialase töö näited; väljavõtted isiklikest sketchbookidest; iseseisvad projektid; tõendid võime kohta teha 3D; samuti näiteid loomingust teistes valdkondades.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 24 kursust Royal College of Artis »

Viimati uuendatud March 5, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
28,400 GBP
Õppemaksud 2017./18. Aastal on: Ühendkuningriik / EL: 9 500 naela aastas (kogusumma 19 000 naela); Ülemeremaad: 28 400 £ aastas (kokku 56 800 £). Vaata RCA veebisaiti täielike tasude üksikasjade, sealhulgas lisade kohta.
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev