MA / MSc Innovation Design Engineering (London Imperial College)

Üldine

Programmi kirjeldus

Õppige maailma järjestuses kunsti- ja disainiülikoolis kuus aastat järjest (2015-2020) QS World University Subject Rankingsis.

Programmi kohta

Innovatsiooni projekteerimise insener (IDE) on ainulaadne kahekordne magistriprogramm, mida on koos Imperial College Londoniga juhitud juba üle 39 aasta. Saate ära kasutada kahe väga erineva organisatsiooni oskused ja kultuur. Tulemuseks on teaduse, tehnoloogia ja inseneriteaduse rangus ja täpsus koos disaini inspireerivate ja loominguliste aspektidega.

Meie interdistsiplinaarne lähenemisviis keskendub mõjuka innovatsiooni uurimisele ja arendamisele läbi kriitilise vaatluse, häiriva disainilahenduse mõtlemise, katsetamise, tekkivate tehnoloogiate uurimise, kõrgtehnoloogia ja ettevõtluse.

Soovime õpilasi, kes on valmis puutuma kokku mitme vaatenurga ja ekspertteadmistega. Inimesed, kes saavad oleviku kriitiliselt kahtluse alla seada, loovad uute inimkogemuste loomise, süsteemipõhise dünaamika, mis soodustavad käitumismuutusi ja loovad kultuurilist, majanduslikku ja ühiskondlikku väärtust.

Re:flex - a novel shape memory composite material

Sissepääsu nõuded

Kandidaadid valitakse täielikult teenete järgi ja kandideerijaid võetakse vastu kogu maailmast. Valikuprotsess arvestab loovust, kujutlusvõimet ja innovaatilisust, nagu on näidatud teie portfellis, aga ka teie potentsiaalist programmist kasu saada ja üldiselt kõrgeid MA-standardeid saavutada.

Aktsepteerime mitut valdkonda hõlmavat taotlejate ringi - soovime mitmekesiseid teadmisi, kultuuri ja kogemusi. Oleme huvitatud inseneridest ja tehnoloogidest, otsime disainereid kõigist valdkondadest ja võtame vastu kandidaate teistest erinevatest valdkondadest, näiteks ettevõtlus, ühiskonnaõpetus ja kunst. Tegelikult võib edukaid IDE-taotlejaid tulla paljudest valdkondadest: igaüks, kellel on oma praeguses tegevuses silmapaistvad oskused, kes omab suurepäraseid võimeid innovatsiooniks ja meeskonnatööks ning on sügavalt veendunud, et disain võib otseselt kaasa aidata elukvaliteedi parandamisele. Insenerid, disainerid, teadlased, tehnoloog, kunstnikud, sotsiaalteadlased, äriinimesed. Kui teil on intelligentsust, uudishimu, kirge ja püüdlust maailma paremaks muuta, on IDE teie vastu huvitatud.

IDE on kahekordne magistrikursus, mida korraldatakse koos Imperial College Londoniga, ning seetõttu peavad taotlejad omama kraadi 2: 1 või kõrgemat (või samaväärset) kraadi. Erandlikel asjaoludel võetakse arvesse kandidaadid, kellel puudub see kraad kvalifikatsioon (näiteks suurepärane töökogemus või silmapaistvad loomingulised või tehnilised võimed).

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Located in the heart of London, the Royal College of Art is the most influential, wholly postgraduate university of art and design in the world.

Located in the heart of London, the Royal College of Art is the most influential, wholly postgraduate university of art and design in the world. Näita vähem