MA / MSc disainis: toode ja mööbel

Üldine

Programmi kirjeldus

Ülevaade

See kursus on uuenduslik koostöö Manchesteri kunstikooli ja Manchester Metropolitan University teaduse ja tehnika teaduskonna vahel. See ühendab loomingulise ja tootmisega seotud õpilasi, et edendada originaalseid lähenemisviise toodete ja mööbli kujundamiseks valmistamiseks, uurides samal ajal isiklikke filosoofiaid ja kultuurilisi kontekste.

Mitmete materjalide laiaulatuslike käsi-, masina- ja digitaalsete töötubade toel uurite ja panete välja materjalide ja protsesside rakenduse ning kasutamise valmistamisel ja tootmisel, et hõlmata uuendusvõimalusi toote- ja mööbli kujundamise tavade laias ulatuses.

Laiema MA disainivõrgu osana tarnitakse rida valikuvõimalusi, mis võimaldavad teil oma loomekavasid ja kujundamismetoodikaid veelgi laiendada. Nende võimaluste piires saate valida disaini ambitsioonide loomise ettevõtluskeskkonnas Manchesteri suurlinna ärikooli pakutava üksuse kaudu, mis arendab projektide kavandamise ja juhtimise oskusi, tõstab turgude ja turundusvõimaluste mõistmist ning toob välja rahalised tegurid ja probleemid mis mõjutavad tootmise kavandamise otsuseid ärilises tootmiskeskkonnas.

Omadused ja eelised

Lõpetajad omandavad kujundusnõustamise rollide jaoks sobivad teoreetilised ja praktilised oskused; projekteerimine ja tootmine; disaini juhtimine; ning disaini-uuringud tööstuses või akadeemiliseks uurimistööks ja õpetamiseks. Programm valmistab ette ka lõpetajaid, kes soovivad jätkata füüsilisest isikust ettevõtjana tegutsemist, asutades ja juhtides oma disaini- / tootmisettevõtteid.

Karjääri väljavaated

Lõpetajad omandavad oskused, mis sobivad töötamiseks disaini alal, ning disaini juhtimise rollid tootmises ja nõustamises. Uurimisoskused ja kaasaegne disainifilosoofia loovad võimalusi ka rollideks akadeemilises uurimistöös ja õppetöös.

Programm valmistab ka lõpetajaid ette füüsilisest isikust ettevõtjate marsruutide arendamiseks, et arendada äriteadmisi, et toetada väljakutseid, mis kaasnevad teie enda tootedisaini- ja tootmisettevõtte loomisel ja juhtimisel.

Sisenemise nõuded

Tavaliselt nõutakse vähemalt 2,2 Suurbritannia autasu kraadi kunsti, inseneri või ettevõtlusega seotud erialal. Vastu võetakse ka EL / rahvusvahelisi ekvivalente või samaväärseid tavaliselt kutsekvalifikatsioone või klassifitseerimata kraade inseneri- või tootearenduses, millel on asjakohane töökogemus. Muud samaväärsed kvalifikatsioonid võetakse arvesse teenete alusel. Lisaks peate esitama ka digitaalse portfelli.

Ülemaailmsed taotlejad nõuavad IELTS-i, mille üldskoor on 6,5 ja mis tahes kategoorias vähemalt 5,5, või samaväärne vastuvõetav inglise keele oskus.

Pange tähele: sellele kursusele kandideerimiseks peate esitama ainult ühe viite.

Kursuse üksikasjad

Te arendate põhjalikke teadmisi disainiteooriate ja -filosoofiate kohta ning arendate arenenud projekteerimis- ja valmistamisoskusi. Valikuvõimalused täiustavad veelgi isikliku loomingulise disaini metoodikat, äriüksusega arendades projektide kavandamise ja juhtimise oskusi, suurendades turgude ja turundusvõimaluste mõistmist ning tuues välja rahalised tegurid ja probleemid, mis mõjutavad tootmise kavandamise otsuseid ärilises tootmiskeskkonnas.

Ehitate projektide portfelli, mis arendavad ja lahendavad individuaalse disainifilosoofia ja ambitsioonid ning kajastavad erinevaid kutsepraktikaid, mis eksisteerivad tänapäevases disaini- ja tootmiskeskkonnas. Lisaks projektitööle peate oma isikliku veebipäeviku kaudu aastaringselt ka oma arengut kajastama ja see toimib peamise ressursina, millest kirjalikke esildisi arendatakse.

Aasta 1

MA ja MSc Design: Toote ja mööbel Pathways koosnevad viiest viljast kokku 180 krediiti.

Tuumaelektrijaamad

Kontekstuaalne kujunduspraktika

Seade areneb ja laieneb; teadmised disaini tavadest ajaloolises ja kaasaegses kontekstis; objektide ja toodete isikliku ja emotsionaalse väärtuse mõistmine ühiskonnas; ning edendab loovat lähenemist materjalide ja protsesside kasutamisele valmistamisel ja valmistamisel. Teoreetilised ja praktilised uurimisprojektid algatavad, arendavad välja ja loovad individuaalse disainimetoodika ning isiklike tööalaste ambitsioonide tuvastamise toodete kujundamise tavade laias kontekstis.

CUTE tootedisaini väärtused

Üksus laiendab arusaamist keerukatest ja sageli vastuolulistest nõuetest ja piirangutest tööstustootmiseks mõeldud uute toodete kavandamisel.

Suurprojekti viimane periood

Viimane üksus on pikendatud ja ise algatatud suurprojektiperiood, mis sünteesib ja lahendab MA / MSc programmi õppimise. See lahendab ja otsib isikliku kujundamise metoodika ning võimaldades elavat välist koostööd, viib projekti töö vastavusse seatud professionaalse ambitsiooniga.

Tõenäoliselt vabatahtlikud osakud

Disaini kaubanduslikud aspektid

See üksus hõlmab selliseid teemasid nagu turu-uuringud ja teenuste kujundamine; tarbijakäitumine - vajadused ja hoiakud; innovatsiooni levitamine; tootedisaini kaubanduslikud aspektid, sealhulgas toote turule toomine, nt tootmis- ja turustuskanalid, kuluarvestus ja hinnakujundus ning reklaam ja müügiedendus.

Vaidlustatud alad

See üksus tegeleb nende identiteetide ja kultuuride kujundamise kontseptuaalsete ja materiaalsete territooriumide vaidlustatud olemusega.

Digitaalsed futuurid

See üksus pakub õpilastele suunatud võimalust laiendada ja täiendada oma praktikat, hõlmates, uurides ja arendades digitaalset sisu laiemas teadlaskonnas.

Tervis ja heaolu

See üksus keskendub rahvatervisele ja heaolule, rõhuasetusega ebavõrdsusele; Ärahoidmine; Edendamine ja kaitse. Tuginedes kliinilises keskkonnas toimuva kunsti / disaini tugevale pärandile, laiendab see üksus oma arusaamu teooriast ja praktikast tekkiva rahvatervise tegevuskavas ning pakub reaalse elu võimaluste uurimise võimaluste kaudu välja individuaalse praktika uurimise erinevates kontekstides: nt vaimne tervis, pikaajalised tingimused, tervislik vananemine ja ennetav heaolu.

Muuseum ja linn - linn muuseumiks

Üksus uurib muuseumi ja linna ning linna kui muuseumi suhet. Tähelepanu vahetub teoreetiliste ja ajalooliste mudelite vahel, aga ka linna konkreetsete asukohtade ja asutuste kasutamisel.

Läbirääkimistega uuring

See üksus pakub teile individuaalset võimalust laiendada ja täiustada oma praktikat, kaasates ise läbiräägitud uuringu. See võimaldab õpilastel:

 • Laiendage 1. praktikas välja töötatud ideid ja ettepanekuid
 • Hõlbustage konkreetse töötoa või ainevaldkonna või kontseptuaalse paradigma sügavamat õppimist
 • Jätkake oma praktikale vastavat välist projekti või võistlusjuhendit.

Teadus- ja rahastamisettepanekute kirjutamine

Sissejuhatus ettepanekute kirjutamisele sellistele rahastamisasutustele nagu Arts and Humanities Research Council (AHRC) ja Arts Council England (ACE). See üksus hõlmab järgmisi teemasid: põhjalike ideede genereerimine; kriitiliste ja kontseptuaalsete raamistike väljatöötamine; usaldusväärsete metoodikate ja lähenemisviiside kehtestamine; teadlikkus loode konsortsiumi doktorikoolituse partnerluse, AHRC ja ACE parameetritest; koostöö tähtsus; gruppides töötamine, avalikkuse kaasamine ja mõju; grupile ideede esitamine, teadliku kriitika andmine ja saamine; efektiivse kirjutamisstiili arendamine; ettepanekute struktureerimine ja pikkuse kirjutamine; eelarve koostamine ning tasuvuse ja kaasrahastamise olulisus; aja planeerimine; tuttav Je-S-iga.

Pildid ja arhiivid

See üksus uurib kunsti, fotograafia ja arhiivi teoreetilisi, kriitilisi ja praktilisi vaatenurki.

SciArt

Saate teada SciArti interdistsiplinaarsest valdkonnast, töötades välja isikupärase töö, mis on tehniliselt asjatundlik ja intellektuaalselt lahendatud.

Hindamiskoefitsiendid ja kontakttunnid

10 ainepunkti võrdub 100 õppetunniga, mis on loengute, seminaride ja praktiliste sessioonide ning iseseisva õppe kombinatsioon. Magistriõpe kvalifikatsioon koosneb tavaliselt 180 ainepunkti. Teie õpiaja täpne koostis ja hinnangud kursusele varieeruvad vastavalt teie valikutele ja õpistiilile, kuid see võib olla:

Uuring

 • Täiskohaga: 25% loenguid, seminare jms; 0% paigutus; 75% sõltumatu uuring
 • Osalise tööajaga: 25% loenguid, seminare jms; 0% paigutus; 75% sõltumatu uuring

Hindamine

 • Täiskohaga: 100% kursuste korraldamine; 0% praktiline; 0% eksam
 • Osakoormus: 100% kursuste korraldamine; 0% praktiline; 0% eksam

Manchesteri kunstikool

Meie kunstikool on Suurbritannia teine vanim disainikool, mis pakub kursusi, mis on mõeldud spetsialiseeruma tööstuse vajadustele ja andma õpilastele tööriistu nende valitud karjääri jaoks.

Nagu Manchesteri linn, on ka kool uhke loovuse, tavapärasuse ja professionaalsuse üle, pakkudes laias valikus arhitektuuri, kunsti, disaini, meedia ja teatri bakalaureuse- ja magistriõppe kursusi ainulaadses loomingulises keskkonnas, mis soodustab loomingulist koostööd kõigil erialadel.

Tasud

Suurbritannia ja EL tudengid
 • Suurbritannia ja ELi üliõpilased: Täistööajaga lõiv: 1542 naela 30 ainepunkti kohta aastas. Õppetasud jäävad samaks igal kursuse aastal, kui täidate need tavalises ajakavas (kordusaastaid ega õppepause pole).
 • Suurbritannia ja ELi üliõpilased: osalise tööajaga lõiv: 1542 naela 30 õpitud ainepunkti kohta aastas. Õppetasud jäävad samaks igal kursuse aastal, kui täidate need tavalises ajakavas (kordusaastaid ega õppepause pole).
Kolmandate riikide ja Kanalisaarte üliõpilased
 • ELi mittekuuluvad rahvusvahelised ja Kanalisaare üliõpilased: Täistööaeg: 2750 naela 30 ainepunkti kohta aastas. Õppetasud jäävad samaks igal kursuse aastal, kui täidate need tavalises ajakavas (kordusaastaid ega õppepause pole).
 • ELi mittekuuluvad rahvusvahelised ja Kanalisaare üliõpilased: osalise tööajaga lõiv: 2750 naela 30 õpitud ainepunkti kohta aastas. Õppetasud jäävad samaks igal kursuse aastal, kui täidate need tavalises ajakavas (kordusaastaid ega õppepause pole).
Lisainformatsioon

Magistriõpe kvalifikatsioon hõlmab tavaliselt 180 ainepunkti. Õppetasud jäävad samaks igal õppeaastal, kui kursus on läbitud tavapärases ajakavas (kordusaastaid ega õppepause pole).

Osalise tööajaga õpilased võivad võtta maksimaalselt 90 ainepunkti igal õppeaastal.

Lisakulud

Spetsialisti kulud

Projekti uurimistöö arendamiseks, CAD tööks ja esitlusteks on vaja sülearvutit. Üliõpilastel on soovitatav omada oma sülearvuti, kuid sülearvuteid saab ülikoolist laenutada. Kaamera töö- ja uurimisreiside salvestamiseks (valikuline).

Paigutuskulud

Vabatahtlik uurimisreis

 • Londoni disaininädal (1. aasta osalise tööajaga)
 • Eindhoven Hollandi disaininädala jaoks (1. aasta osalise tööajaga)
 • Milano disaininädal (2. aasta osalise tööajaga)

Kutsekulud

Täielikuks kvalifikatsiooniks lisatasu ei nõua.

Muud kulud

Projekteerimistööde prototüüpide koostamine ja tootmine võib olla kulukas, kuid see sõltub igast individuaalsest tudengiprojektist. Kuigi õppereisidel osalemine on soovitatav, jäävad need kulude tõttu programmi vabatahtlikuks elemendiks. Manchesteri piires on võimalik läbi viia kõiki uuringuid. Projektitööde valmistamise ja prototüüpide koostamise kulud võivad tekkida. Mõned loodusteaduskonna siseselt saadaolevad protsessid ja materjalid kaetakse siiski tasudest (nt 3D-printimine, vesijõelõikamine, metallimasinaga töötamine). Kunstidisaini teaduskonnas saadaval olevate materjalide ja protsesside eest võetakse tasu ainult tasu eest.

Viimati uuendatud Oktoober 2019

Teave kooli kohta

Manchester Met has a proud heritage dating back to 1824. We are also one of the largest universities in the UK with over 38,000 students. We have over 3,500 international students from more than 140 c ... Loe edasi

Manchester Met has a proud heritage dating back to 1824. We are also one of the largest universities in the UK with over 38,000 students. We have over 3,500 international students from more than 140 countries. We are ranked amongst the world’s top 200 universities under 50 years old according to the Times Higher Education Young University Rankings 2019 which is a measure of our commitment to delivering and supporting quality research and teaching. Näita vähem