See äsja pakutud kaheaastane magistriprogramm auhindu MA majandusteaduses määral õpilased, kes edukalt kõik nõuded. IMF teadlased läbi meie spetsiaalselt valmistatud programmi neile nimeks makromajanduspoliitika Program kuulu sellesse uus magistrikraad programmi raames IDP, samas makromajanduspoliitika programm nõuab IMF õpetlased võtta rohkem kursused seotud makromajanduslike küsimustega. Eesmärgiks on programmi mitte ainult lasta õpilastel mõista kaasaegse majandusteaduse raamistikke, vaid ka varustada neid analüüsivahendeid majandusteaduses, ja see uus magistrikraadi programm keskendub rohkem ökonoomika kui meie praegune programmi International Development, mis mõlemad pakuvad jooksul IDP.

Et saavutada eesmärk, programm pakub puhtalt akadeemilise ja poliitilise suunitlusega koolitusi, kus teoreetilised ja empiirilised raamistikud ja vahendid ökonoomika õpetatakse. Programm aitab suurendada professionaalse ja väga tehnilisi oskusi vaja juhtivate institutsioonide kui ka asutuste arendamisel ja arenevate riikide ees pidevalt muutuvas majanduslikus olukorras. Seoses katvuse ja kvaliteedi kursusi laias valikus ökonoomika ja sellega seotud sotsiaalteadustes, õppekava programmi on parimate seas võrreldes teiste MA majandusteaduses programme.

Sarnaselt teisele MA Õppekava International Development, see programm koosneb kohustuslike ja valikainete kursused: Vajalikud kursused annavad teoreetilise kui ka empiirilise raamistikud ja vahendid kaasaegse ja ajakohastatud majandus, mis on hädavajalikud kriitiline analüüs palju küsimusi meie tänapäeva ühiskonnas. Kuigi nõutud kursuste kristalliseeruvad põhiline, kuid olulisi oskusi, valikainete kursused stimuleerida õpilastel rakendada neid, kus õpilased varustada võttes vajalikud kursused, rohkem praktiline ja poliitika suunatud küsimusi. Põhineb meie arusaam, et majandusteaduse tuleks kohaldada ja seega otstarbekam uurida mitmeid olulisi küsimusi meie reaalses maailmas, rakendused, mida õpilased varustada läbi vajalikud kursused rohkem praktilisi küsimusi, mida arutatakse valikainete kursused aitavad õpilastel seedida puhtalt akadeemilise samuti väga arenenud majandus tööriistu. Mõlemad vajalik ja valikainete kursusi järgneb lõputöö kirjutamine, et maksimeerida haridusliku programmi mõju ja seega kvaliteet teesid õpilaste osutuda kõrge tulemus selle haridusprogramm. Kõrgelt kvalifitseeritud magistritööd ka anda õpilastele nende usaldust ning rahulolu, mis toob ka sundinud neid oma paljutõotav karjäär.

Erinevalt teisest MA Õppekava International Development, see programm nõuab õpilastel võtta rohkem ökonoomika seotud kursuste asemel kursused arengu küsimustes. Seega on äsja pakutud erialast MA majandusteaduses oleks sobivam potentsiaalselt paljulubav õpilased, kes on suhteliselt rohkem huvitatud puhtast ökonoomika mitte selle rakenduste arendamise küsimustes, samal ajal kui meie suur mure on ikka moodsate ökonoomika praktilisi küsimusi.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 4 kursust International University of Japanis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
2,200,000 JPY
õppemaks aastas
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
End Date
Juuli 1, 2021
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
Juuli 1, 2021