MA majanduses

Üldine

Programmi kirjeldus

Department of Economics pakub magistriprogrammi viie omanäolise lugusid, teaduskonna, mis ühendab kõrge kvaliteediga õpetamine ja huvi majanduspoliitika tõsiste stipendiumi, ja erilist kasu õpib majandust Washington, DC ökonoomika magistrikraadi programm on rakendatud, poliitika suunatud programm, mis pakub viit erinevat suunda, mis magistriõppe üliõpilased saavad jätkata: Üldiselt arenguprobleemide soolise analüüsi majanduse, finants- majanduspoliitika ja rakendusliku majandusteaduse (ainult).

Osakond on eriti rikas pakkumine kursusi, mis tegelevad globaalsete majanduslike küsimustega. Enamik meie õppejõud on läbi viinud teadus- ja õpetas teiste riikide ja tuua, et kogemusi klassiruumi.

Department of Economics magistrantuuri töö eesmärk on valmistada õpilasi karjääri valitsusasutused, kongressi komiteed, finantsasutused, majanduslik konsultatsioonifirmad, mõttekojad, mitmepoolsed organisatsioonid ja valitsusvälised organisatsioonid teiste institutsioonide seas nii siseriiklikult kui ka välismaal. Vilistlased sageli tagada täistööajaga organisatsioonidega, kus neil oli praktika või osalise tööajaga töötamise ajal õpilastele.

See majandusteaduse magistrikraadi programm pakub üliõpilastele:

  • Kontsentreeritud teaduskonna tugevust suur rakendusuuringute valdkonnas ökonoomika ja poliitika suunatud õppekava
  • Teaduskonna seoseid mõttekojad, teadusasutused, ja rahvusvaheliste organisatsioonide üle maailma
  • State-of-the-art statistiline tarkvara, mida kasutatakse tavaliselt rakendusliku majandusteaduse teadus
  • Washington, DC, asukoht, mis võimaldab juurdepääsu erakorralisele massiivi professionaalne võimalused koolitatud majandusteadlased

Enamik kõrgkoolides kursusi pakutakse õhtul ja magistrikraadi saab täita kas täistööajaga või osalise tööajaga staatust.

LAIUSEL

  • Applied Economics (Online Ühendriikides Only)
  • Development Economics
  • Sugu analüüs majandusteaduses
  • Financial majanduspoliitika
  • Üldine Track

Sissepääs programm

Taotlejad peavad vastama miinimumnõuetele ülikooli nõuetele kraadiõppe. Sissepääs põhineb akadeemilise rekord ja kaks soovituskirja. Üldiselt B + keskmine bakalaureuse või eelmise kraadiõppe kursuste vaja. Graduate Record läbivaatamine (GRE) üldised katse. Sissepääs ei ole automaatne üliõpilastele, kes kvalifitseeruvad ja võib olla piiratud programmiline piiranguid.

Õpilane, kelle bakalaureuse taustal ei vasta standarditele sissepääs võib olla tunnistatud pärast lõpetamist 12 krediidi tundi heaks kraadiõppe kursuste nondegree staatuse hinne punkt keskmiselt vähemalt 3,50 (kohta 4.00 skaala). ECON-600, ECON-601, ja ECON-605 tuleb neis 12 tundi.

Online pala rakendusliku majandusteaduse (vt allpool esitatud nõuetele) on saadaval algul kui 2014. Ümberlülitamine online rakendusliku majandusteaduse ja teiste MA rajad ei ole lubatud.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The College of Arts and Sciences at American University offers you a challenging liberal arts education within a vibrant and diverse community of students from all 50 states and 150 countries.

The College of Arts and Sciences at American University offers you a challenging liberal arts education within a vibrant and diverse community of students from all 50 states and 150 countries. Näita vähem