AACSB Accredited

MA majandusteaduses

Economics keskendub seletavad erinevad majandussubjektid, nagu majapidamised, ettevõtted ja valitsussektor. Eesmärgiks on kirjeldada, selgitada ja mudel kaasaegse turumajanduse. Economics aitab meil mõista, kuidas turud toimivad ja kuidas me saame mõjutada oma käitumist läbi majanduspoliitika. Economics pakub vastuseid küsimustele nagu; mis on majanduskasvu allikad, samuti milline on seos inflatsiooni ja intressimäärasid. Economics laialdaselt ka tööle uurimisel erinevat valdkonda konkreetseid küsimusi, mis hõlmab teemasid alates keskkonna rakendusi tööstuslik korraldus. Majandusteadus on üks väheseid valdkondi, teaduse, kus aasta Nobeli auhind antakse.

Economics annab teadmisi ja oskusi, mis on vajalikud töötades nõudlik spetsialist ja juhtivatel kohtadel ettevõtted, valitsusasutused või kolmanda sektori organisatsioonid. Õpilane, kes sai magistrikraadi majandusteaduses on lubatud kasutada nimetust majandusteadlane.

Oulu Business School Master 's programmi majandusteaduskonna (ME) on kaheaastase programmi pakkudes teadmisi paljude erialade majandusteaduses. Uuringud koosneb mikro- ja makro ökonoomika, kvantitatiivseid meetodeid ja valikainete valdkonnas konkreetseid kursusi, nagu rahvusvahelise majanduse ja rahanduse, kasv, keskkonna ja energia ökonoomika, tööstuslik korraldus ja piirkondlike majandus. Kogust olemus ME sobib ideaalselt neile, kes on õppinud majandust, rahandus, raamatupidamine, loodusteaduste (nt matemaatika) või insener. ME programmi annab ka hea aluse edasiseks akadeemilise õpinguid doktoriõppe tasemel.

Töökeskkonna profiilid Lõpetajad

Tööturu majandusteadlased on tavaliselt lai. Töökeskkonna profiilid lõpetajate hulka nõudlik spetsialist ja juhtivatel kohtadel samuti teadus-ja õppetöö ametikohtadel nii kodumaiste ja rahvusvaheliste korporatsioonide, valitsusasutused või kolmanda sektori organisatsioonid, teiste hulgas.

Miks valida Oulu?

Oulu Business School - International Students alates Oulu Business School on Vimeo.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise
University of Oulu

Vaata veel 14 kursust University of Ouluis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
aug 2019
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
12,000 EUR
(Mitte-EL / EEA õpilased, vaata Stipendiumid ja tasud)
Deadline
Contact school
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
aug 2019
End Date
Contact school
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Contact school

aug 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Contact school
End Date
Contact school