MA marketingihalduses

Sissejuhatus

Department of Marketing Management asutati 2004. aastal ja tänu suurenenud äritegevuse messide ja konventsioonide kogu maailmas viimastel aastatel osakonna rahvusvahelise konventsiooni Exhibition ja Turismimajanduse Erakool asutati 2009. aastal. Graduate School of Services ja operatsiooni juhtimise, mis loodi 2007. aastal ühine turunduse juhtimine 2011. aastal. Praegu osakonna pakub kahte magistriõppe programmi.

GOAL

Eesmärk on see osakond on pakkuda ja tugevdada õpilaste erialaseid teadmisi ja võimeid turunduse ja rahvusvahelise turustamise juhtimise valdkonnas.

Eesmärgid & Õppekava

Eesmärk osakond on õpetada õpilasi professionaalse turustamise teadmisi ja võimeid. Õpilasi oodatakse hallata turundustegevuse seotud B2C ja B2B. Õppekava sisaldab põhilisi juhtimise kursused ja professionaalne kursused, tarbijakäitumine moodul ja turunduse mooduli. Lisaks osakond pakub kursusi nagu võõrkeelt, infosüsteemi ja abi ettevalmistamisega kutsetunnistused. Õppepraktikaks suvepuhkust või sees semester on üks südamikke osakond. Nendeks on praktikandina ettevõtete külastamine korporatsioonide ja töötavad tööstusharu koostöö projekte. Viimasel aastal, et ühendada teooria ja praktilise õppe õpilased vajavad ka täita lõpetas projekti.

Võimalused pärast üliõpilastele

Post-Graduate Program: Tuginedes õpilaste huve või karjääri planeerimine, võivad nad valida, kas jätkata kapten programmi pakutud osakond või teistes ülikoolides.

Tööhõive: Avalik teenus ametnikud, projektijuhtimine personali ja turunduse juhtimine personali, turunduse staabid ja jne

Osakonna rahvusvahelise konventsiooni Exhibition ja Turismimajanduse Erakool, turunduse juhtimine

Tugevused

Vastab äri trend rahvusvaheliste näituste, oleme loonud õppekava tugevdada õpilaste võimet planeerimises ja elluviimises rahvusvahelistel näitustel koos professionaalsete koolituste läbi seisukohalt töötab turism ja vaba aeg äri. Meie eesmärk on kasvatada haldamise ja turustamise juhtimise andeid valdkondades rahvusvahelise konventsiooni ja Exhibition, turism ja vaba aeg õpilastele.

Eesmärgid & Õppekava

Lisaks põhi- ja ärijuhtimine kursused on kaks südamikusegmentide, rahvusvahelise konventsiooni ja Exhibition Management, ja Turism ja vaba Management. Pakume ka kursused keelte ja infotehnoloogia rakendusi. Soovitame õpilastel võtta nii põhi-ja kutsetunnistus eksamite varustatud oma võimeid tööotsinguid. Praktilistel kursused, õpilased on kohustatud osalema ülikoolide ja tööstuse koostöö programmide ärivisiite ja seminarid praktilist tööstusliku küsimusi jne

Võimalused pärast lõpetajate

Post-Graduate Program: Tuginedes õpilaste huve või karjääri planeerimine, võivad nad valida, kas jätkata kapten programmid pakuvad seda osakond, osakonna Logistics Management ärikool või teistes ülikoolides.

Tööhõive: riigiametnike, rahvusvahelise konventsiooni ja Exhibition planeerija, turism ja vaba aeg turundus personal, avaliku suhe ja jne

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise
  • Hiina

Vaata veel 2 kursust Takming University Of Science And Technologyis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
Võta kooliga ühendust
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date