Meie kõrgtehnoloogilises ühiskonnas on suur vajadus arenenud teadmised materjalide, nagu materjalide suurel määral on olulised toote võimet. Kas soovite osaleda arengu materjalide tulevikus? Ajal Master 's programmi Materials Technology, siis saada arusaamu probleemidest, mis tööstusliku tootmise ettevõtted, nõustamine ehitusettevõtetes, sertifitseerimise ettevõtted ja teadusasutused täita seoses tootmise ja kasutamise materjale. Ja siis on võimalik muuta neid teadmisi praktikas.

Valdkondadevahelist insener programmi

Ajal programmi arvutisse, saad põhjalikud teadmised erinevate ehitusmaterjalide nagu plastist, komposiitmaterjalid, sulamid ja teras, kui te ka saada tugeva pädevuste profiil valdkonnas tahke mehaanika.

Programm on valdkondade ja sisaldab elemente füüsika, keemia, nanotehnoloogia, ning traditsiooniline masinaehitus. Õppetöö ühendab loengud, laboratoorsed tööd ja projektitöö.

RATED tipptaset

Aalborg University on hinnatud tipptasemel QS-järjestus. Aalborg University on saanud viis tärni tõendava maailmatasemel positsioon ülikooli põhineb tipptasemel rajatised ja rahvusvaheliselt tunnustatud teadus-ja õppetöö õppejõud. Jooksul Engineering and Technology, Aalborg University ridadesse number 79 on maailmas QS-süsteemi. Samamoodi on Shanghai Ranking süsteem, Aalborg University tehnikamaja programmid on seas top 100 maailma.

Probleem õpe (PBL)

Aalborg University on tuntud oma probleem õpe, kus te töötate meeskond suures kirjaliku ülesande sageli koostööd tööstus- partner. See uuring meetodit nimetatakse ka "Aalborg mudel Problem Based Learning". Meetod on väga tunnustatud rahvusvaheliselt ning ülikooli võõrustab edukas UNESCO tooli probleem õpe in Engineering Education ja keskuse PBL ja jätkusuutlikkus heaks UNESCO.

Probleem põhineb projektitöö Aalborgi ülikoolis annab teile ainulaadse võimaluse omandada uusi teadmisi ja pädevusi kõrge akadeemiline tase sõltumatul viisil. Sa saad rakendada teooriat praktikas kui te töötate, et lahendada reaalse elu probleemid, ja siis on hästi ette valmistatud oma tulevast karjääri.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 6 kursust Aalborg Universityis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date