Selle programmi õpetatakse SPANISH

Master in Fashion Business Management on loodud neile, kes soovivad treenida nagu juhid ja ettevõtjad moetööstus.

Mood on loovus. Siiski, et toode võitudest, jõuab soovitud publik ja töötab kaubanduses, vajab strateegilist arengut. Äriplaani peaks hõlmama kõiki aspekte vaja ehitada firma võimalik saada tulemusi ja saavutada püüdnud edu.

Õppeprotsessi Master of Fashion Business Management hõlmab kõiki valdkondi huvi moemaailma ja analüüsib ettevõtte võimeid, et õpilased on vaja alustada oma tegevust selles valdkonnas. Sel põhjusel, see tugineb kõrgelt kvalifitseeritud spetsialistid, kes teevad oma kogemusi õpilastele kättesaadavad.

Professional võimalused: Tootejuht eest osta, Manager piirkonnas või müügijuht Vastutab Visual Merchandising, Brand Manager, juhtimise eest vastutavate kontrolli.

Koostame teoreetilist klassid pakub õpilastele ammendava teabe, et nad täielikult aru iga subject.There on hästi planeeritud hulk praktilisi tegevusi, mis põhineb ja hoone selle teoreetiline programm.

See sisaldab seminari tegelike äriühingute puhul, loenguid tippude sektoris külastab näidata tuba, kauplused ja kõikide ekspositsioonide ja külaskäigud suurettevõtted ja messid teistes linnades.

Viimasel kuul muidugi õpilased viivad läbi projekti raames nõu projekti direktor, kus nad näitavad nad on assimileerunud ja õppinud omandatud teadmisi.

Programmi õpetamise keel:
  • Spanish (Spain)

Vaata veel 28 kursust IED – Istituto Europeo di Design Madridis »

See kursus on Online, Ülikoolilinnas
Start Date
okt 2019
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
12,200
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
okt 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

okt 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date