Magistriprogrammi Molekulaarbioloogia

Tänapäeva molekulaarbiolooge nüüd on nende käsutuses ulatuslik molekulaarne tööriistakasti võimelised pidevalt võtma ja vastates enamik bioloogilisi probleeme. Kui teie soov on, et siseneda kapten programm, mis on esirinnas esitada põnev teaduslikud avastused, kapten programmi Molecular Biology Umeå University on teie jaoks.

Magister programm molekulaarbioloogia, Umeå, on arenenud 2-aastase 120 ECTS krediidi haridus. See on tagatud rongi mitmesuguseid tööriistu, mis on vajalikud riigi-of-the-art molekulaarbioloogia uuringute. Meie kursused hõlmavad tavaliselt loengud ja grupi arutelusid ja seminare, aruande kirjalikult, andmed toodangu ja analüüs harjutusi. Et maksimeerida oma õpetlik kogemus, väljaõpe on sihilikult toimus väike klassides ja on viia rahvusvaheliselt väljapaistvaid teadlasi. Enamik kursusi panna erilist rõhku asjakohaseid praktilisi eksperimentaalse koolitus kaasaegse molekulaarseid meetodeid. Õppekava sisaldab arenenud kursused molekulaarbioloogia ja Molekulaarbioloogia ja õppeained jooksul seotud valdkondades nagu biokeemia, taimede molekulaarbioloogia, infektsioon bioloogia ja Kasvaja bioloogia.

Teine oluline omadus on see programm on võimalus täita pikema etapi intensiivne ja strateegilise teoreetilise ja praktilise koolituse aktiivne laboratoorium oma valikul. See koolitus vormis magistritöö projektide molekulaarbioloogia annab vajalikud teadmised, et lõpetamise programmi. Projektid on tavaliselt läbi kohaliku uurimisrühm Umeå University, nagu need asuvad osakonnad molekulaarbioloogia, keemia või taimefüsioloogia, kuid muud kokkulepped teadus intensiivne organisatsioonid nagu biotehnoloogia ettevõtted on samuti võimalik.

Umeå ülikooli võõrustab paljud tuntud uurimisrühmade läbi strateegilise molekulaaruuringute rahvusvahelise tähtsusega alade piires mikrobioloogia, rakubioloogia, keemilise bioloogia, geneetilised mudelorganisme, immunoloogia, süsteemibioloogia, meeleorgani vähi bioloogia, arengu bioloogia, meditsiini bioloogia ja immunoloogia. Oluline on, et paljud meie vilistlased õpilased jätkavad kohta PhD-programmi siin või mujal. Kuid Molekulaarbioloogia on väga lai distsipliin, mille see haridus annab ka ideaalse koolitus isegi neile, kes soovivad jätkata karjääri väljaspool akadeemilisi ringkondi.


Abikõlblikkuse

Inglise keele oskust on samaväärne Rootsi gümnaasiumi muidugi inglise B (IELTS (Academic) vähemalt üldine skoor 6,5 ja ei ole individuaalne skoor alla 5,5. TOEFL PBT (paberil katse) vähemalt skoor 575 ja vähemalt TWE skoor 4.5). TOEFL iBT (Interneti-põhine test), mille minimaalne punktisumma 90 ja vähemalt skoor 20 kohta kirjutamine jagu) on vaja. Taotlejad, kes on vähemalt kaks aastat ülikooliõpinguid Austraalia, Kanada, Suurbritannia, Uus-Meremaa, või USA nõude täitmiseks inglise B. Bakalaureusekraad või Bachelor of Engineering kraadi (vastab Rootsi kandidatexamen, 180 ECTS) alates rahvusvaheliselt tunnustatud ülikoolis on vaja. Täiendavad nõuded on: Kolmkümmend ECTS-ainepunkti Keemia, minimaalselt 7,5 ECTS-krediiti Biokeemia; praktiline kogemus laboratoorsed tööd, mis vastab vähemalt 20 EAP-krediiti; 45 ECTS-krediiti Biosciense'i ala, mis hõlmab taimest ja loomade füsioloogiat ja raku- ja molekulaarbioloogia, samuti ka vähemalt 7,5 ECTS-ainepunkti iga Geneetika ja mikrobioloogia. Kraad (eksam) projekt on välja nõutud 45 ECTS-krediiti Biosciense'i ala. Kui sa pole veel tööd oma bakalaureuse kraadi, tuleb teil lisada oma taotlusele dokumendi oma praeguse Ülikool, kirjeldades, kui sa peaksid koolilõpetaja samuti Lühikirjeldus viimase semestri.Õppemaks ja stipendiumid

Magistriprogrammi Molekulaarbioloogia, 120 ainepunkti
Väheste eranditega, kõikide nende riikide kodanikele väljaspool Euroopa Liidu (EL), Euroopa Majanduspiirkonnas (EMP) ja Šveitsis on kohustatud tasuma taotluse ja õppemaksu hariduse bakalaureuse ja kõrgtasemel alguses sügissemestril 2011 ning seejärel . Umeå Ülikool pakub piiratud arvul stipendiume üliõpilastele väljastpoolt ELi / EMP.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 10 kursust Umeå University - Faculty of Science and Technologyis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
270,000 SEK
Deadline
Võta kooliga ühendust
Application still open for EU citizens
Võta kooliga ühendust
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
Application still open for EU citizens
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
Application still open for EU citizens
End Date
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date