MA organisatoorses juhtimises

Üldine

Programmi kirjeldus

MA organisatoorses juhtimises

&nbsp

Magistriõpe Organizational Juhtimine et ühiselt pakutud Universidad EAN ja Université du Québec à Chicoutimi,-UQAC on programm, mis arendab erialase pädevuse juhtimise oma õpilastele, võimaldades neil võtta vastutust kõrgemal tasemel juhtimise korraldamisel. Programmi on lisatud ja eriline väärtus ja aitab kaasa arengule professionaalselt kvalifitseeritud magistrandid, kes võivad töötada konsultantidena ja hindajad erinevates valdkondades era-ja avalikus sektoris.

&nbsp

Programm on sotsiaalne ja akadeemiline programm, kus õpilased puutuvad teooriate ja mõistete tippjuhtkonnas ning on võimeline vastu astuma tegelikkust organisatsioonid, et nõutud oskusi ja tõsta esile uuenduslikke ideid, samuti parandada ja luua konkurentsivõimeline organisatsioonidega tänapäeva globaliseerunud keskkonnas.

&nbsp

Magistriõpe Organizational Juhtimine areneb spetsialistid kõrgeima kvaliteediga, kes võib töötada Konsulteerimise ja hindamise organisatsiooni juhtimise tavasid, kvaliteedi arendamise protsessid, disain sekkumise poliitika, ettepaneku ümberkujundamise strateegiaid nii lühi-ja pikaajaline mõju eri valdkondades organisatsioonis. Õpilane ka kajastama juhtkond omadused töötada juhina, ettevõtja või õpetaja kolmanda taseme.

&nbsp

Lisaks programmi toetab majanduslikku arengut läbi mõju, mida lõpetajad on era-ja avaliku sektori organisatsioonid nii sekkumise ja nende suutlikkus orienteeruda kvaliteedi parandamise protsessis ja seega tootlikkus töötlevas tööstuses või teenuseid ja avalik-õiguslikud üksused. Programm varustab õpilaste oskusi strateegilise ja ressursside tõhusa juhtimise samuti kavandamisel, projekteerimisel, siirdada, kontrolli ja täiustamise integreeritud süsteeme, et selleks, et korraldada paremini konkurentsivõimet. See saavutatakse, rakendades unikaalne, loovust ja ettevõtlikkust tehnikat ja tööriistu saadud nõustamine organisatsioonid.

&nbsp


Pädevusi lõpetajad

&nbsp

  • Diagnoosi, sõnastada ja rakendada uuenduslikke strateegiaid organisatsiooni.
  • Plii organisatsioonilisi muutusi.
  • Disain ja otsene ärinõustamine protsesse.
  • Analüüsida ja pakkuda süsteemseid parandusi organisatsioon
  • Teostada organisatsioonilised uuringud.
  • Tõhusalt hallata erinevate projektide organisatsioonilise moderniseerimise ja parandamise.
  • Rakenda sekkumise meetodeid ja vahendeid, et edendada organisatsiooniliste muutuste
  • Ettekujutus, projekteerimine, rakendada ja sobivalt kasutada teavet, bibliograafiaid ja kesksed infosüsteemid, mis toetavad protsesside planeerimine ja diagnoos ärijuhtimist.
  • Integreerida teadmisi ja oskusi strateegilise, funktsionaalne ja kultuuri organisatsiooni juhtimist.
  • Järgige oma äri kohustused ja professionaalne mõttes eetika ja vastutus.

&nbsp


Modaalsus

Magistriõpe Organizational Management on teinud läbi intensiivse metoodika, mille istungid toimuvad ajal kindlaksmääratud ajavahemikel, mida täiendavad klassi istungid nädalavahetustel. Lisaks õpilane jääb pidevas kontaktis kohtumine dot Sideseanss õpetajate kasutades uusimat info-ja kommunikatsioonitehnoloogia.

&nbsp

Selle tulemusena see metoodika, üliõpilane suudab ühendada nii akadeemilise ja professionaalse vastutuse, pühendades distsiplineeritud viisil, vajalik aeg sõltumatu uuringu lugemise ja analüüsi kursuste ja hõlmavad määratud bibliograafia nõudmisi täites oma professionaalse elu samuti.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

EAN University is a Colombian high education institution located in Bogotá’s Metropolitan area. At EAN, students experience diverse activities for their professional development.

EAN University is a Colombian high education institution located in Bogotá’s Metropolitan area. At EAN, students experience diverse activities for their professional development. Näita vähem