Maailm armastab Ameerika kultuuri, kuid on Ameerika võim ja poliitika sügavalt umbusklik. Radboud University pakume kriitilist ülevaadet mõlemast. Meie magistriõppe programm annab õpilastele võimaluse omandada tugeva asjatundlikkuse seoses mõistega "Ameerika" erinevates valdkondades: USA ajalugu, kirjandus, kultuur (sealhulgas populaarne kultuur, film, teater ja kunst), samuti poliitiline ajalugu, välispoliitika, põhiseaduse ja sotsiaalteadused.

Radboud University eristab teistest Ameerika uuringute programmidest oma rõhuasetusega Ameerika Ühendriikide, selle naabrite ja Euroopa vahelistele kultuurilistele ja poliitilistele suhetele. Tõeline Ameerika õpingute traditsioon on meie programm õpetab õpilasi lähenema küsimustele erinevatest nurkadest ja mõtlema multidistsiplinaarselt ja interdistsiplinaarselt. Tänu meie globaalsele võrgule pakume ka suurepäraseid praktikume.

See tähendab, et üliõpilastel, kes hakkavad magistriõppes õppima, on unikaalsed, peaaegu emakeeleoskused. Radboud University leiate end dünaamilisest õpikeskkonnast, kus stipendiumi- ja kommunikatsiooni tase (Ameerika) inglise keeles on väga kõrge. See on üks põhjusi, miks meie programmid on nii populaarsed. Teine on see valik, mida Radboud pakub kahe põneva valdkonna vahel, mille kaudu saate luua oma kohandatud programmi: "Põhja-Ameerika kirjandus ja kultuurid rahvusvahelises perspektiivis" ja "Rahvusvaheline rahvastik: poliitika, kultuur ja ühiskond".

Õpilased tunnevad seda sorti, mida need programmid pakuvad. Nad ütlevad meile: "See on nii lõbus. Seal on nii palju huvitavaid valikuid."

799_RU-studentSterrenbosch.jpg

Põhja-Ameerika kirjandused ja kultuurid rahvusvahelises perspektiivis

Ameerika kultuurilised ikoonid on maailma kultuurilised ikoonid. Alates Walt Disney'st vabaduse kujusse, ajakirja Hollywood to Time ja Jack Kerouacist Philip Roth'ile on Ameerika kultuuride mõju kogu maailmas tohutu. Meie programm võimaldab õpilastel kriitiliselt uurida Ameerika kultuuri olulisust riikidele kogu maailmas.

Järgmisena uurides välismaal asuvatele Ameerika kultuuritoodetele mõeldud tähenduste mitmekesisust, uurivad üliõpilased väga erinevaid Ameerika kultuuri väljendusi ise. Meie programm pakub kursusi kaasaegse Põhja-Ameerika romaani, ajakirjanduse ja ajakirjade, Ameerika avangardi ja Ameerika etnilise mitmekesisuse väljenduste kohta. Kogu uurides uuritakse ühiskondlikku ja sotsiaal-poliitilist konteksti, milles kirjanduslik ja kultuuriline side omandab tähenduse.

Programmi konstrueerimiseks peate võtma ühe kohustusliku kursuse, lisaks valikut mitmesugustest vabatahtlikest kursustest (vt allpool), et moodustada kokku 40 Euroopa krediiti (EC). Magistritöö (20 EC), milles esitate iseseisvalt läbiviidud uurimisprojekti, loob programmi.

Rahvusvaheline Ameerika: poliitika, kultuur ja ühiskond

Nn "riikidevaheline omakorda" tähendab Ameerika uuringud üha enam riigipiire ja riigipiire. Selles programmis uurite Ameerika Ühendriikide poliitikat, kultuuri ja ühiskonda oma riigi piirides, väljaspool neid ja oma piiridel. Programm sisaldab kahte kohustuslikku sihtasutuse kursust, millest igaüks on väärt 10 EÜ õppepunkti. Need on "Ameerika uuringud: teooria"

Keskne teema on Põhja-Ameerika ja Euroopa vaheliste kultuuriliste ja poliitiliste ideede vahetamine ning sellega seonduvad teemad Ameerikaiseerumise ja globaliseerumise valdkonnas. Saate uurida kultuuridevahelisi kontakte ja vahetusi Ameerika Ühendriikide piiride geograafilistes ja mittegeograafilistes piirides või valida kursus Euroopa ja Ameerika Ühendriikide vaheliste rahvusvaheliste kultuuriliste ja poliitiliste suhete teemal "Transatlantiline vahetus: Eurooplased ja Ameerika. " Muud võimalused hõlmavad spetsiaalset kursust Beat Generation, üks Ameerika kõige mõjukama avangardi liikumise; Põhja-Ameerika indiaanlased; Afroameerika kirjandus ja kultuur; Ameerika põhiseaduse seadus või Ameerika avalikkus.

Programmi konstrueerimiseks peate võtma ühe kohustusliku kursuse, lisaks valikut mitmesugustest vabatahtlikest kursustest (vt allpool), et moodustada kokku 40 Euroopa krediiti (EC). Magistritöö (20 EC), milles esitate iseseisvalt läbiviidud uurimisprojekti, loob programmi.

Vastuvõtutingimused

Rahvusvaheliseks üliõpilaseks peab teie eelnev haridus vastama teatud nõuetele.

1. Lõpetatud bakalaureusekraad Ameerika uuringutes või sellega seotud valdkonnas

Teil on nõutav Hollandi bakalaureusekraad (või samaväärne, teadusülikool) Ameerika õpingutes või sellega seotud valdkonnas.

2. Inglise keele oskus

Et osaleda programmis, peab teil olema piisav inglise keele oskus. Inglise keele mittekohustuslikud *, kellel puudub Hollandi bakalaureusekraad või VWO diplom, vajab ühte järgmistest:

Kui olete Põhja-Ameerika uuringute magistriprogrammi registreerinud, kutsutakse teid isikliku vestluse eesmärgil. Pärast seda koosolekut koostate õppeaasta jaoks valmis tehtud meetmeprogrammi.

Karjääri väljavaated

Selle programmi lõpetajate jaoks on palju võimalusi. Teie lai interdistsiplinaarne haridus ja suurepärane inglise keele oskus aitavad teil leida tööd rahvusvahelises keskkonnas. Võite töötada kooli- või ülikoolihariduses, teadustöös, ajakirjanduses või muus meedias, kirjastamises, muuseumides, rahvusvahelises rahanduses, valitsuses, ettevõtluses, rahvusvahelises tegevuses või diplomaadina.

Tähtajad

Programmid algavad septembris

  • EMP mitte-EMP üliõpilased: 1. aprill.
  • EMP üliõpilased: 1. mai.

Kvaliteedimärgis

Nii Keusegidide meistrid kui ka bakalaureuse programmi teabekorraldus Keuzegids Universiteiten on nüüd nimetanud Radboud University Hollandi parimaks üldiseks ülikooliks.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 30 kursust Radboud Universityis »

Viimati uuendatud March 23, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
2,083 EUR
EMP-le 2 083 eurot ja mitte-EMP-i üliõpilasele 11 471 eurot
Deadline
Võta kooliga ühendust
1 April (non-EEA students) or 1 May (EEA students)
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
1 April (non-EEA students) or 1 May (EEA students)

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
1 April (non-EEA students) or 1 May (EEA students)
End Date