Lahtiste uste päev

Kas soovite selle programmi kohta rohkem teada saada, külastada meie linnakut ja kohtuda praeguste üliõpilaste ja töötajatega? Liituge meiega 16. novembril 2019 toimuval meistrite lahtiste uste päeval !

Programmi ülevaade

 • See programm on mõeldud tudengitele, kellel on ameerika uuringute või sellega seotud valdkondade taust, keskendudes Ameerika uuringutele
 • Saage oskusi vaadata Ameerika poliitikat ja kultuuri rahvusvahelisest vaatenurgast
 • Pakige lahti 'Ameerika' kontseptsioon mitmesuguste ettekujutuste kaudu Ameerika kultuuri, poliitika ja võimu mõistmiseks ning meie pidev vaimustus nendest mõistetest
 • Teid valmistatakse ette karjääriks sellistes valdkondades nagu turism, meedia, poliitika kujundamine, haridus või avalike ja erasektori osalejate nõustamine

Miks õppida Põhja-Ameerika õpinguid Radboud University ?

Põhja-Ameerika uuringute magistriprogramm annab teile ülevaate paljudest teemadest, kuna need on seotud Põhja-Ameerikaga. Tänu meie mitmekesisele personalile võite olla kindel, et saate hästi ümardatud perspektiivi.

Radboud Univeristy edendab ja interdistsiplinaarset lähenemist, mis tähendab, et saate uurida Ameerika kultuuri ja poliitikat paljude erinevate nurkade alt ning nende mõju rahvusvahelistele suhetele.

Meie spetsialiseerumine on paindlik, mis tähendab, et teil on palju ruumi oma programmi loomiseks, mis võimaldab teil keskenduda teile olulistele teemadele ja ideedele. Tänu ülemaailmsele võrgustikule pakume ka suurepäraseid praktikume.

Mida sa õpid?

Meie magistriprogramm annab õpilastele võimaluse omandada põhjalikke teadmisi seoses "Ameerika" kontseptsiooniga erinevates valdkondades: USA ajalugu, kirjandus, kultuur (sealhulgas populaarkultuur, film, teater ja kunst), samuti poliitiline ajalugu, välispoliitika, põhiseadus ja sotsiaalteadus.

Ükskõik, kas teid huvitab kultuuri roll globaalse poliitika kujundamisel, muutused globaalses korras, mis tuleneb Ameerika lähenemisest maailmasündmustele, või Ameerika kaasaegse poliitika ajaloolised pretsedendid, julgustatakse teid tegelema teemadega, mis teid kõige rohkem huvitavad.

Spetsialistid

 • Magistriõpe atlandiülestes uuringutes: ajalugu, kultuur ja poliitika on rikkalik ja väga mitmetahuline programm, mille eesmärk on ergutada, väljakutseid pakkuda ja meelitada õpilasi oluliselt laiendama oma arusaama pakilistest küsimustest, millega meie ühendatud ühiskond täna silmitsi seisab.

Karjääri väljavaated

Selle programmi lõpetanud võiksid tööd leida järgmiselt:

 • Rahvusvahelised ohvitserid või diplomaadid
 • Ettevõtjate, valitsusväliste organisatsioonide või valitsusväliste organisatsioonide konsultandid
 • Teadlased
 • Ajakirjanikud või meedia
 • Juhid turismi- või muinsuskaitsealadel

Vastuvõtutingimused

Rahvusvaheliseks üliõpilaseks peab teie eelnev haridus vastama teatud nõuetele.

Ameerika Ühendriikide või sellega seotud valdkonna bakalaureusekraad
Teil peab olema läbitud bakalaureuse kraad Ameerika uuringutes või sellega seotud valdkonnas. Teie kraad peab olema võrdne Hollandi Teadusülikooli diplomiga. Sisseastumisamet otsustab, kas rahvusvahelisel tudengil on nõutavad teadmised vastuvõtmiseks.

* Märkused seotud piirkonna kohta
Põhimõtteliselt on sellel magistrikraadil võimalik saada ka kvalifikatsiooni, välja arvatud sellel lehel kirjeldatu, programmikomitee äranägemise järgi. Näiteks neile, kellel on bakalaureusekraad inglise keeles

Keelenõuded

Selles programmis osalemiseks peate valdama nii kirjalikku kui ka räägitavat inglise keelt. Inglise keelt emakeelena kõnelevad inimesed, kellel pole Hollandi bakalaureusekraadi või VWO diplomit, vajavad ühte järgmistest:

 • TOEFL-i tulemus on vähemalt 600 (paberil), 100 (Interneti-põhine)
 • IELTS-i tulemus on vähemalt 7,0
 • Cambridge'i tunnistus inglise keeles (CAE) või inglise keele oskuse tunnistus (CPE) tähisega B või kõrgem

* Taotlejad loetakse inglise keelt emakeelena kõnelejaks, kui nad on pärit Austraaliast, Kanadast (välja arvatud Quebec), Iirimaalt, Uus-Meremaalt, Singapurist, Suurbritanniast, USA-st või Lõuna-Aafrikast.

Tähtajad

Programmid algavad septembris

 • EMP mitte-EMP üliõpilased: 1. aprill
 • EMP üliõpilased: 1. mai

Kvaliteedimärgis

Nii Keusegidide meistrid kui ka bakalaureuse programmi teabekorraldus Keuzegids Universiteiten on nüüd nimetanud Radboud University Hollandi parimaks üldiseks ülikooliks.

Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 29 kursust Radboud Universityis »

Viimati uuendatud Oktoober 20, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2020
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
2,143 EUR
2 143 eurot EMP / 11 471 eurot EMP-väliste õppurite jaoks
Deadline
apr 1, 2020
1 April (non-EEA students) or 1 May (EEA students)
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
apr 1, 2020
1 April (non-EEA students) or 1 May (EEA students)

sept 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
apr 1, 2020
1 April (non-EEA students) or 1 May (EEA students)
End Date

Politics & Culture of Liberation - Master's program in North American Studies