Ülevaade

See kursus uurib hiljutisi muutusi ülemaailmses kultuurilises ja poliitilises maastikus ning mida see tähendab üksikisikutele ja rühmadele, kes kasutavad oma inimõigusi.

Nõudlus inimõiguste, kodakondsuse ja identiteedi erinevate teadmiste vormide järele laieneb kiiresti, kuna valitsused, rahvusvahelised asutused, valitsusvälised ja erasektori organisatsioonid muutuvad üha tundlikumaks ja huvitavad õiguste ja identiteedi küsimusi.

Praeguses globaalses kontekstis on kodakondsuse riiklikud versioonid jõudnud kriisipunkti. Kuid mida see tähendab mõelda ennast ülemaailmse kodanikuna? See kursus uurib kriitilisi globaalseid küsimusi nagu sõda, ränne, kliimamuutused, laenukriis, natsionalism, ülemaailmne meedia, seksiturism, kaasaegne orjus, sugu ja seksuaalsus ning kaasaegne rassism.

Leia rohkem.

Kursuse üksikasjad

Kogu sügisel ja kevadsemestril võtate 120 ainepunkti südamiku ja vabatahtliku mooduli. Samuti julgustatakse teid tegema vabatahtliku töö valitsusväliste organisatsioonidega.

Ma üliõpilased lõpetavad suve jooksul 60-krediidi 15 000-sõna väitekirja ning asjakohane väitekiri juhendab teie edusamme.

Eelmised teemad on järgmised:

  • Mil määral kajastavad rahvusvaheliste valitsusväliste organisatsioonide korraldatud kampaaniad puude sotsiaalset mudelit?
  • Ülemaailmse kodakondsuse ja hariduse alase teadlikkuse tõstmine: valitsusväliste organisatsioonide roll
  • Briti Pakistani moslemite emad, kes on 7/7 elanikud, kes elavad Nottinghami linnas
  • Internet kui kodanikuaktiivsuse valdkond: kuidas internet on mõjutanud naiste osalust avalikus sfääris Egiptuses ja Jordaanias aastatel 2006-2011 ning miks internet ja juurdepääs on nende tööhõive jaoks väga olulised
  • Mõistma põgenike ja varjupaigataotlejate kohtlemist Suurbritannias ja milliseid samme saab nende inimõiguste paremaks kaitsmiseks

Hindamine

Moodulid hinnatakse tüüpiliselt 5000-sõnalise essee või aruande põhjal (või kahe 2500-sõna esseesid või aruandeid), tavaliselt teie valitud teemal.

Riiki sisenemise nõuded

2.1 (või rahvusvaheline ekvivalent) mis tahes erialal

Inglise keele nõuded

IELTS: 6.5 (mitte vähem kui 6.0 mis tahes elemendis)

Karjäär

See kursus on eriti kasulik, kui soovid jätkata karjääri valitsusväliste organisatsioonide, akadeemiliste ringkondade, avaliku teenistuse või ajakirjanduse valdkonnas, kuna see pakub kõrgemal tasemel sotsioloogilisi teadmisi inimõiguste, kodakondsuse, globaliseerumise ja identiteedi arutluste kohta.

Samuti pakutakse võimalusi arendada spetsiaalset arusaama konfliktijärgsetest kultuuridest, inimõigustealastest õigusaktidest ja / või meediast ja globaliseerumisest, õigustest ja identiteedist.

Meie koolilõpetajad liiguvad paljude karjääride hulgast lähtuvalt. Õppimine kraadiõppe tasandil võib anda teile peamise alguse tööturul, aidates teil saada uusi teadmisi ja arendada olulisi oskusi.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 50 kursust University of Nottingham - Faculty of Social Sciencesis »

Viimati uuendatud Veebruar 17, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
9 - 24 kuud
Osakoormus
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date