Ülevaade

See keskendub kriitilistele probleemidele ja avaliku korraga seotud olulistele arengutele, käsitletakse käesolevas kursuses globaliseerumist, euroopastamist, juhtimist ja poliitilist analüüsi ja hindamist.

Praeguste arengutega kogu maailmas on see üks põnevamaid hetki avaliku sektori, valitsemise ja valitsuse õppimiseks ning teenuste pakkumiseks inimeste vajaduste rahuldamiseks. Teil on võimalus uurida poliitika väljatöötamist, rakendamist ja hindamist paljudes poliitikavaldkondades (nagu tervishoid, toit, haridus) ja riikides.

Meie eesmärgiks on pakkuda teile oskusi, teadmisi ja vahendeid avaliku poliitika ja juhtimise maailma mõistmiseks, et saaksite kriitiliselt analüüsida olukordi ja probleeme ning kasutada seda praktika parandamiseks.

See kursus on mõeldud avaliku korra praktikute ja akadeemiliste perspektiivide kombineerimiseks ning mitmesugused moodulid põhinevad näidetel kogu maailmas.

Sellel on rahvusvahelised õppekavad, mis keskenduvad peamistele avaliku sektori arengutele Suurbritannias, ELis, USAs ja teistes riikides ning neid teavitatakse maailma juhtivatest teadusuuringutest, mis kajastavad personali teadmisi avaliku halduse, poliitika analüüsi ja sotsiaalpoliitika valdkonnas.

Leia rohkem.

Kursuse üksikasjad

Kogu sügisel ja kevadsemestril võtate 120 ainepunkti südamiku ja vabatahtliku mooduli.

Ma üliõpilased lõpetavad suve jooksul 60-krediidi 15 000-sõna väitekirja ning asjakohane väitekiri juhendab teie edusamme.

Eelnevad väitekirjad hõlmavad järgmist:

  • Abi annetamine ja vaesus Aafrikas
  • Toiduainepoliitika Hiinas
  • Riigihanked ja korruptsioon Filipiinidel
  • Pärsia lahe riikide kodakondsus
  • Hariduse parandamine Indias
  • Üliõpilaste tagasipöördumise poliitika hindamine Hongkongis elama asuda
  • Poliitika hindamine: VKEde toetamine Kasahstanis

Hindamine

Moodulid hinnatakse tüüpiliselt 3-5 000 sõna essee või aruande abil.

Riiki sisenemise nõuded

2: 2 (või rahvusvaheline ekvivalent) mis tahes erialal

Inglise keele nõuded

IELTS: 6.5 (mitte vähem kui 6.0 mis tahes elemendis)

Karjäär

Kui olete varem õppinud poliitikat, sotsioloogiat, õigust, geograafiat, rahandusalast, majandusteadust või teaduse teemat, võimaldab see kursus teie teadmisi edasi arendada karjääri laias poliitilises kogukonnas. See sobib ka siis, kui te töötate juba avalikus või mittetulunduslikus sektoris ja soovite oma karjäärivõimalusi parandada.

Lõpetajad on jätkanud karjääri avalikus ja vabatahtlikus sektoris kui avaliku sektori juhid ja poliitika analüütikud.

Praktika ja areng

Me jätkame tihedate sidemete loomist Nottinghami kodanike ja teiste avaliku sektori asutustega, et pakkuda praktilisi võimalusi MA avaliku poliitika üliõpilastele. Teid hoitakse ajakohasena kõikvõimalike tulevaste võimalustega kogu teie aja jooksul Nottinghamis.

Meie koolilõpetajad liiguvad paljude karjääride hulgast lähtuvalt. Õppimine kraadiõppe tasandil võib anda teile peamise alguse tööturul, aidates teil saada uusi teadmisi ja arendada olulisi oskusi.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 50 kursust University of Nottingham - Faculty of Social Sciencesis »

Viimati uuendatud Veebruar 17, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
9 - 24 kuud
Osakoormus
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date