MA / PgD / PGC loominguline kirjutamine

Üldine

Programmi kirjeldus

Kursuse ülevaade

MA Loov kirjutamine on rahuldust õpetanud kraadi õpetanud avaldatud kirjanikud ja teadlased. Kursuse eesmärk on toetada teid loominguliste ja kriitiliste kirjutamisoskuste arendamisel ja hoogustamisel väljamõeldise, loomingulise väljamõeldise, skripti ja luule valdkondades. Oma karjääri tõhustamiseks ja kirjaliku avaldamise ettevalmistamiseks saate oma ametialase arengu eesmärgil oma MA. MA aitab teil ka spetsialiseeruda loomingulise praktika valdkondadele, et sillutada teed doktoriõppeks.

Meil on kogemusi paljudes valdkondades ja meie akadeemiline kogukond on elav ja dünaamiline ning tugevad tööstussidemed.

Programmi üks tugevamaid külgi on selle paindlikkus. MA loomingulist kirjutust saab uurida kas täis- või osalise tööajaga. Mooduleid saab võtta individuaalselt, võimaldades teil kontrollida oma kraadiõppe tempot ja sügavust. Programmi toimetulekut parandab ülikooli pühendumine e-õppele.

Õppimine

Enamikku mooduleid õpetatakse grupitööde, seminaride ja veebipõhise kohaletoimetamise kaudu. Mõned moodulid sisaldavad ka individuaalseid juhendeid ja väitekirja moodul tarnitakse täielikult teie juhendajaga ühekordselt õpetatavate õpetuste kaudu.

Õpikodades ja seminaridel kasutatakse ülikooli tehnoloogiat täies mahus ning kursusmaterjalid toimetatakse ja säilitatakse virtuaalse õpikeskkonna kaudu. Teil on võimalik virtuaalsele õpikeskkonnale kaugjuurdepääs ja teid julgustatakse seda tegema.

Kõik moodulid on 30 krediiti peale väitekirja, mis on 60 krediiti väärt.

30-krediidi moodulis saate 33 tundi sõiduplaani õpetamist ja eeldatakse, et teete 267 tundi iseseisvat uuringut. 60-krediidi väitekiri toimub peamiselt iseseisva uuringuga. Te saate 6 tundi juhendaja järelevalvet (see hõlmab ka teie tööülesandeid vaatavaid järelevalveasutusi) ja eeldatakse, et teete 594 tundi iseseisvat uuringut.

Iga õpilane nimetatakse isiklikuks juhendajaks, kes on kättesaadav akadeemiliseks nõustamiseks, pastoraalseks toetamiseks ja isikliku arengu planeerimiseks. Õpetajatel on ka iganädalane tööaeg.

Kriitiline, kuid toetav keskkond saavutatakse töötubade, uurimisseminaride ja e-õppe kombinatsiooni abil. Teid tutvustatakse oma töö ettevalmistamise ja esitamise võimalike avaldamistega.

Tööalane konkurentsivõime

Paljud meie õpilased kasutavad kursust avaldamiseks omaenda kirjutamiseks ja honeerimiseks. Meie loomingulised praktikamoodulid on välja töötatud võimaliku avaldamisega. Meie hinnangud on välja töötatud avaldamise, toimimise ja / või tootmise ümber. Mitmetel meie õpilastel on olnud avaldamine ja tööstuse edu (vt allpool).

MA on ka suurepärane valik neile, kes soovivad parandada oma tööd ja professionaalseid võimalusi toimetuse ja kirjastamise karjääris. Programm sobib neile, kes soovivad saada inglise kirjanduse ja loomingulise kirjutamise õpetajateks ning juba õpetajateks. Näiteks leiavad A-taseme ja GCSE inglise keele õpetajad sageli kursuse, mis sobib professionaalseks arenguks, pakkudes neile oskusi inglise keele kirjanduse loomingulise kirjutamise täiustamiseks oma praeguses õppekavas.

Meie MA sobib neile, kes soovivad karjääri kogukonnapõhises hariduses ja praktikas. Kursus valmistab teid ette ka edasiseks õppimiseks doktoriõppes Cardiff Metropolitan University ja mujal.

See aste julgustab teid arendama väärtuslikke ülekantavaid oskusi autonoomsuse, tõhusa koostöö, enesekorralduse, organisatsiooni, initsiatiivi ja kohanemisvõimega, mida töökohal kõrgelt hinnatakse.

Riiki sisenemise nõuded

Taotlejal peaks tavaliselt olema esimese või ülemise klassi kiitusega diplom asjaomases valdkonnas. Õpilased, kes vastavad kriteeriumidele, kutsutakse intervjuudeks.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Located in an exciting, modern European capital city, Cardiff Metropolitan University is a global university. We are continually investing in our students' future and provide education and training op ... Loe edasi

Located in an exciting, modern European capital city, Cardiff Metropolitan University is a global university. We are continually investing in our students' future and provide education and training opportunities that are accessible, flexible and of the highest quality to students from over 140 countries worldwide.???? Näita vähem