Kursuse ülevaade

Spordi sotsiaal-kultuuriline uuring on muutunud järjest olulisemaks. Spordi sotsiaal-kultuurilise uurimuse raames uuritakse kahte põhivaldkonda, mis keskendub spordi sotsioloogiale ja eetikale (filosoofia), eristades seda teistest sotsiaal-kultuurilistest spordiprogrammidest. Kursuse sisu on teavitatud praegustest ja uuenduslikest uuringutest ning seda on kiidetud selle ulatuse ja paindlikkuse eest hindamisel, mis võimaldab õpilastel individuaalseid huve edasi arendada ja arendada. Enamikul juhtudel rakendatakse nende ideede käsitlemist tulevaste karjääripüüdluste suhtes.

Õppimine

Kõik moodulid, välja arvatud sõltumatu uurimisprojekti (väitekirja) moodul, on 20 ainepunkti. Sellistele moodulitele eraldatud õpetamise ajakava (kontaktiaeg) on tavaliselt vähemalt 30 tundi, millele on lisatud kuni 60 tundi suunatud õppeaega ja 60 tundi iseseisvat õppeaega. Kontaktiaeg koosneb tavaliselt loengutest, seminaridest, individuaalsetest ja grupiõpetustest. Konkreetsed õpetamismeetodid hõlmavad grupivestlust, individuaalset mõtlemist, videoanalüüsi, lugemisülevaateid ja välitööülesandeid, moodustavad seminari ülesanded ja loengu sisu. Üliõpilaste õppimist toetab virtuaalne õpikeskkond, Moodle, mis pakub täiendavaid ressursse lugemisloendite täiendamiseks. Kõigil õpilastel on juurdepääs isiklikule juhendajale (tavaliselt programmi direktorile).

Tööalane konkurentsivõime

Spordi valdkonna spetsialistide teadlikkus ja teadmised sotsiaalsetest küsimustest on üha enam nõudlikud, kui inimesed on huvitatud. Spordisotsioloogid ja eetikud on otsitud mitmesugustest spordialastest ametitest, mis hõlmavad: kogukonna spordi arendamise programmid, spordi- ja vaba aja veetmise võimaluste haldamine erasektoris, spordihalduse rollid ja spordimeedia.

Lisaks on see programm ideaalne neile, kes soovivad uurida karjääri või jätkata doktorikraadiõpet ja soodustavad erinevaid ülekantavaid oskusi

Sisenemise nõuded

Taotlejal peaks tavaliselt olema üks järgmistest:

  • Autasustamine (2,1 või kõrgem) spordi- või vaba Pathway seotud alal, mis sobib Pathway
  • Kandidaadid erakordse ja töökogemust hariduse, coaching, vaba aja juhtimise või puhkuse võetakse arvesse ka sisenemise Pathway .
  • Auhinnakraad (2.1 või kõrgem) alternatiivses distsipliini valdkonnas, mis on programmi juhtile vastuvõetav.

Valikumenetlus:
Õpilased valitakse tavaliselt nende ametliku taotluse, CV ja intervjuu alusel.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise
Cardiff Metropolitan University

Vaata veel 43 kursust Cardiff Metropolitan Universityis »

Viimati uuendatud Veebruar 8, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
1 - 4 aastat
Osakoormus
Päevane õpe
Price
13,000 GBP
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev