MA / PgD / PgC Art

Üldine

Programmi kirjeldus

Kursuse ülevaade

MA kunsti- ja disainiprogramm pakub Pathways järgmistel erialadel:

  • Design Futures
  • Fashion Design Futures
  • Illustratsioon
  • Filosoofia

MA kunsti- ja disainiprogramm on mõeldud üliõpilastele, kes soovivad arendada oma akadeemilisi ja teaduslikke teadmisi praktiliste erialade ja laiema akadeemilise kunsti ja disaini valdkonnas.

Tavaliselt võib see hõlmata õpetajaid, ambitsioonikaid kunstnikke või disainereid, ambitsioonikaid õppejõude või hiljutisi kõrgkooli lõpetajaid, kes soovivad oma kutsetegevust edasi arendada. Samuti rahuldab see neid üliõpilasi, kellel on esimesed kraadi väljaspool Art

MA kunsti ja disaini eesmärk on värav uurimistööle või täiustatud katsepraktikale. Õpilased võttes MA Art and Design on viia konkreetsete uurimis- ja eksperimentaalne tava Pathways eesotsas õppejõudude väljakujunenud tava karjääri ja / või arenenud stipendiumi ja teadustöö.

MA kunsti ja disaini õppekava on koostatud nii, et õpilased:

  • Avastage ja arendage kontseptsioone, oskusi või filosoofiaid
  • Arendada loomingulisi oskusi
  • Kasuta trajektoori suunas, et liikuda edasi MPhil / PhD

Õppimine

MA kunsti ja disaini õpetatakse loengute ja seminaride kaudu individuaalsete järelevalvealaste koosolekutega, et töötada välja õppeleping (osa varajase isikliku arengu planeerimise protsessist) ja individuaalne õppeprogramm ning individuaalne järelevalve loomingulise uurimistöö tulemuste suhtes, mis on määratletud ja määratletud. jälgitakse PDP arendamisega. Meie lähenemine õppimisele ja õpetamisele põhineb läbirääkimistel ja dialoogil, julgustades õpilasi arendama oma, iseseisvat projekti professionaalsele standardile ranges, kuid toetavas akadeemilises keskkonnas.

Selle toetamiseks eraldatakse igale üliõpilasele isiklik juhendaja ja täiendav õppejõud (akadeemiline juhendaja), kes tegelevad kaunite kunstide / disaini osakondade vahel. Koos moodustavad nad järelevalverühma. CSADi veebirakenduse vorm sisaldab isiklikku avaldust ja ülevaadet professionaalsest või teadusprojektist, mida üliõpilane soovib magistriõppes jätkata. See annab teada isikliku juhendaja ja õppejõudude (akadeemilise juhendaja), kellega õppeleping on sõlmitud, jagamisele, mis omakorda on aluseks üliõpilase isiklikule plaanile, mis kajastub jätkuva PDP protsessis.

Tööalane konkurentsivõime

MA kunst ja disain on värav uurimistööle või täiustatud katsepraktikale. See on võimalus õpilastele keskenduda teadusuuringutele (võttes algse ametliku PG Cert Research Skills'i mooduli) või võttes alternatiivse loomingulise praktika marsruudi, mis viib potentsiaalse MPhil / PhD uuringu poole. Üliõpilased, kes võtavad magistrikraadi ja -disaini vastavusse konkreetse uurimis- ja eksperimentaalpraktikaga Pathways , mida juhivad akadeemilised töötajad, kellel on väljakujunenud praktika karjäär ja / või täiustatud stipendium ja teadustegevus.

MA kunsti- ja disainiprogramm on mõeldud selleks, et võimaldada üliõpilastel saavutada suurema paindlikkuse, kohanemisvõime ja individuaalse vastutuse ja autonoomia atribuudid kui professionaalsed kunstnikud, disainerid või teadlased. MA kunsti- ja disainiprogrammi eesmärk on arendada kasvavat loovust, enesekindlust, algatusvõimet ja võimet tegutseda kiiresti muutuvas keskkonnas ning suurendada pädevust teadustööoskustega ja -meetoditega, mis muudavad kõrgkoolilõpetajad kõrgelt tööalasteks akadeemilisteks ja / või teadlasteks või võimaldavad neid arendama aktiivset ja püsivat praktikat kunstnike või disaineritena.

Kõik õpilased peavad täitma kaasaskantava „saavutuste registri” ja kasutama oma PDP-d, et toetada tööalast konkurentsivõimet ja elukestvat õpet, tavaliselt blogi vormis, mis ühendab programmides eneseanalüüsi võimalused, et aidata neil arendada kui tõhusad ja kindlad õppijad.

Riiki sisenemise nõuded

Üliõpilased on tavaliselt saavutanud esimese klassi või teise klassi kõrghariduse esimese astme (1. või 2.1. Astme klassifikatsioon) sobivas õppeaines ja / või samaväärse erialase seisukorra või kogemuse kunsti distsipliinis (põhineb hinnatud akrediteeritud eelneval õppel või hinnatakse akrediteeritud Enne kogemusõpet) või nende õppeprogrammiga seotud distsipliini.

Rahvusvahelised taotlejad
Üliõpilased, kelle emakeel ei ole inglise keel, peavad esitama tõendeid vähemalt IELTS 6.0 (6.0 kuulamine ja 5,5 ühel teisel elemendil) standardis või samaväärses vormis. Täieliku teabe saamiseks inglise keele ja inglise keele kvalifikatsiooni kohta külastage veebilehe rahvusvahelisi lehekülgi.

Akrediteeritud eelneva õppimise nõudeid hinnatakse vastavalt CMU akadeemilisele käsiraamatule, mis põhineb kas tõendatavatel tõendusmaterjalidel hinnatud samaväärsusega õpitulemuste kohta või samaväärse kogemusega, kui õpilased "on õppinud sarnaselt ambitsioonikatel viisidel". APL-i nõuded on tavaliselt eeldatavasti registreerimise ajal heaks kiidetud.

Kunsti- ja Disainikooli (CSAD) kraadiõppe taotlejad peavad mõlemad kandideerima Cardiff Metropolitan University vastuvõtukeskuse kaudu ja täiendava teabe saamiseks CSADi veebisaidi kaudu.

Viimati uuendatud veebr 2019

Teave kooli kohta

Located in an exciting, modern European capital city, Cardiff Metropolitan University is a global university. We are continually investing in our students' future and provide education and training op ... Loe edasi

Located in an exciting, modern European capital city, Cardiff Metropolitan University is a global university. We are continually investing in our students' future and provide education and training opportunities that are accessible, flexible and of the highest quality to students from over 140 countries worldwide.???? Näita vähem