MA / PgD / PgC inglise kirjandus

Üldine

Programmi kirjeldus

Kursuse ülevaade

MA inglise kirjandus on rahuldust pakkuv kraad, mis pakub inglise kirjanduse innustavat analüüsi, kasutades „pika üheksateistkümnenda sajandi” tekste tänapäevani.

Kraad keskendub ajaloolistele ja kaasaegsetele tekstilistele kujutistele, teoreetilisele kultuurilise esinduse ja žanri, ruumi, ajaloo, tekstuaalsuse, soo ja seksuaalsuse teooriale ning nende mõjule identiteedi konstruktsioonidele.

MA õpetab avaldatud teadlased ja kirjanikud. Kursuse eesmärk on toetada teid, kui arendate ja tõhustate oma kriitilise kirjutamise ja uurimistöö oskusi, eriti seoses kirjandusega, mis käsitleb žanri, sugu ja seksuaalsust, ajalugu, kohta ja ruumi. Oma karjääri tõhustamiseks ja oma tööalase konkurentsivõime suurendamiseks kunsti- ja kultuuripärandi sektoris saate oma ametialase arendamise eesmärgil oma MA-d kasutada. MA aitab teil ka spetsialiseeruda kaasaegse ja ajaloolise kirjanduse valdkondadele, et sillutada teed doktoriõppeks.

Meil on kogemusi paljudes valdkondades ja meie akadeemiline kogukond on elav ja dünaamiline ning tugevad tööstussidemed.

Programmi üks tugevamaid külgi on selle paindlikkus. MA inglise kirjandust saab uurida kas täisajaga või osalise tööajaga. Mooduleid saab võtta individuaalselt, võimaldades teil kontrollida oma kraadiõppe tempot ja sügavust. Programmi toimetulekut parandab ülikooli pühendumus e-õppele.

Õppimine

Enamikku mooduleid õpetatakse grupitööde, seminaride ja veebipõhise kohaletoimetamise kaudu. Mõned moodulid sisaldavad ka individuaalseid juhendeid ja väitekirja moodul tarnitakse täielikult teie juhendajaga ühekordselt õpetatavate õpetuste kaudu.

Õpikodades ja seminaridel kasutatakse ülikooli tehnoloogiat täies mahus ning kursuse materjalid toimetatakse ja säilitatakse virtuaalse õpikeskkonna kaudu. Teil on võimalik virtuaalsele õpikeskkonnale kaugjuurdepääs ja teid julgustatakse seda tegema.

Kõik moodulid on 30 krediiti peale väitekirja, mis on 60 krediiti väärt.

30-krediidi moodulis saate 33 tundi sõiduplaani õpetamist ja eeldatakse, et teete 267 tundi iseseisvat uuringut. 60-krediidi väitekiri toimub peamiselt iseseisva uuringuga. Te saate 6 tundi juhendaja järelevalvet (see hõlmab ka teie tööülesandeid vaatavaid järelevalveasutusi) ja eeldatakse, et teete 594 tundi iseseisvat uuringut.

Iga õpilane nimetatakse isiklikuks juhendajaks, kes on kättesaadav akadeemiliseks nõustamiseks, pastoraalseks toetamiseks ja isikliku arengu planeerimiseks. Õpetajatel on ka iganädalane tööaeg.

Kriitiline, kuid toetav keskkond saavutatakse töötubade, uurimisseminaride ja e-õppe kombinatsiooni abil. Teid tutvustatakse oma töö ettevalmistamise ja esitamise võimalike avaldamistega.

Tööalane konkurentsivõime

MA on ka suurepärane valik neile, kes soovivad suurendada oma tööhõivet ja professionaalseid võimalusi kunsti- või kultuuripärandis. Programm sobib neile, kes on A-taseme või GCSE-s inglise keele kirjanduse õpetajad ja soovivad oma teadmisi professionaalseks arenguks täiustada.

Kursus valmistab teid ette ka edasiseks õppimiseks doktoriõppes Cardiff Metropolitan University ja mujal.

See aste julgustab teid arendama väärtuslikke ülekantavaid oskusi autonoomsuse, tõhusa koostöö, enesekorralduse, organisatsiooni, initsiatiivi ja kohanemisvõimega, mida töökohal kõrgelt hinnatakse. Inglise kirjanduse magistrikraad võib viia mitmesuguste karjääride hulka, mis hõlmavad eriti olulisi õpetamis-, teadus-, ajakirjandus-, avalike suhete, avaliku teenistuse, kirjastamise, meedia ja tööhõive avalikus või vabatahtlikus sektoris.

Riiki sisenemise nõuded

Taotlejal peaks tavaliselt olema esimese või ülemise klassi kiitusega diplom asjaomases valdkonnas. Õpilased, kes vastavad kriteeriumidele, kutsutakse intervjuudeks.

Valikumenetlus:
Taotlusvorm, elulookirjeldus, kirjaliku portfelli esitamine, mis sisaldab teie kriitilise kirjutamise näidet (näiteks bakalaureuseõde) ja intervjuu (intervjuu saab läbi viia Skype'i või telefoni teel).

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Located in an exciting, modern European capital city, Cardiff Metropolitan University is a global university. We are continually investing in our students' future and provide education and training op ... Loe edasi

Located in an exciting, modern European capital city, Cardiff Metropolitan University is a global university. We are continually investing in our students' future and provide education and training opportunities that are accessible, flexible and of the highest quality to students from over 140 countries worldwide.???? Näita vähem