MA / PgD / PgC keraamika

Üldine

Programmi kirjeldus

Kursuse ülevaade

MA keraamika

Samuti kaasab see üliõpilased põhiteooriatesse ja kaasaegsetesse aruteludesse, edendades seega nende arusaamu viisidest, kuidas need mõjutavad nende ideede väljatöötamist, väljendamist ja edastamist, mis mõjutab nende tulevase praktika kui kunstnike, tegijate või teadlaste edu.

Keraamika on keskkond, milles praktiseerija on väga erinevas positsioonis ja omab sageli vastandlikke prioriteete ja väärtusi, mis tulenevad varasematest isiklikest kogemustest, tehnilisest pädevusest ja vaikivatest teadmistest.

MA keraamika

MA programm võimaldab igal õpilasel:

  • Arendada oma autoriteeti täiustatud stuudiotööga
  • Olge analüütiliselt range
  • Arendada suuremat mõtlemisvõimet

Üliõpilasi julgustatakse normide ja küsimuskonventsioonide vaidlustamiseks materiaalsuse ja kontseptsiooni ühendamisega. Seda lähenemist toetavad kriitiline ja ajalooline lähenemine - kriitiline keel nii trahvi kui ka rakenduskunsti ja disaini jaoks.

Õppimine

MA õpetatakse loengute ja seminaride kaudu individuaalsete järelevalvekoosolekutega, et töötada välja õppeleping (osa isikliku arengu planeerimise protsessist) ja individuaalne õppeprogramm ning individuaalne järelevalve loomingulise uurimistöö tulemuste suunas, mida määratleb ja jälgib arendamine PDP.

Meie lähenemine õppimisele ja õpetamisele põhineb läbirääkimistel ja dialoogil, julgustades õpilasi arendama oma, iseseisvat projekti professionaalsele standardile ranges, kuid toetavas akadeemilises keskkonnas. Selle toetamiseks eraldatakse igale õpilasele isiklik juhendaja ja täiendav õppejõud (akadeemiline juhendaja) vastava disainiosakonna disainiteadmiste alal.

Koos moodustavad nad järelevalverühma. CSADi veebirakenduse vorm sisaldab isiklikku avaldust ja ülevaadet professionaalsest või uurimisprojektist, mida üliõpilane soovib magistriõppes jätkata. See annab teada isikliku juhendaja ja õppejõudude (akadeemilise juhendaja), kellega õppeleping on sõlmitud, jagamisele, mis omakorda on aluseks üliõpilase isiklikule plaanile, mis kajastub jätkuva PDP protsessis.

Tööalane konkurentsivõime

MA keraamika

MA keraamika

Riiki sisenemise nõuded

Õpilased on tavaliselt saavutanud esimese klassi või teise klassi ülemise astme esimese astme (1. või 2. järgu klassifikatsioon) vastavas õppeaines ja / või samaväärse erialase seisundi või kogemuse keraamika või muudel erialadel, näiteks kujutava kunsti, disaini või sellega seotud humanitaarteaduste programmides. uuring (põhineb akrediteeritud eelneva õppimise või hinnatud akrediteeritud eelneva kogemusõppe alusel) või nende õppeprogrammiga seotud distsipliin.

Suurbritannias Cardiff Metropolitan University õppimise 7 põhjust:


Esimene põhjus - kraadiõppe tööalane konkurentsivõime
Kõigil Cardiff Met'i kursustel keskendutakse meie õpilaste tulevasele karjäärile ja nende tööalasele konkurentsivõimele. Kõik meie bakalaureuseõppe programmid hõlmavad praktikavõimalusi ja meil on mitmeid kraadiõppe kursusi, kus on võimalus üheaastaseks praktikaks. Keskendumine õpilaste ettevõtlusele aitab meie õpilastel saada väga tööjõulisi lõpetanuid.

Teine põhjus - tipptasemel õpetamine ja õpilaste rahulolu
Cardiff Met on saavutanud õpetamise tipptaseme raamistikus hõbedase hinnangu ja võtab pidevalt vastu üliõpilaste rahulolu. Mitmed meie kursused said viimases riiklikus üliõpilaste uuringus hiljuti 100%.

Kolmas põhjus - rahvusvaheline üliõpilaste tugi
Cardiff Met on uhke oma rahvusvahelise tudengitoe üle ja viimase 10 aasta jooksul oleme Suurbritannias olnud 6 korda kõrgemal kohal. Meil on spetsiaalne ülemaailmne üliõpilaste nõustamismeeskond, mis aitab üliõpilastel alates hetkest, mil nad ülikoolis pakkumise vastu võtavad. Alates viisa taotlemisest, majutuse leidmisest ja Suurbritanniasse saabumisel lennujaamas kohtumisest, aidates teil asuda Suurbritannia ellu ja pakkudes akadeemiliste oskuste tundide pakkumist, võtab siinne meeskond stressi, mis tuleneb uude õppima tulekust riigis ning võimaldab teil keskenduda oma õpingutele.

Põhjus neli - fantastilised õpilasvõimalused
Viimase paari aasta jooksul on Cardiff Met teinud meie õpilasruumides märkimisväärseid täiustusi, mille lõpule viidud ja kavandatud investeeringud on 70 miljonit naela. Alates nüüdisaegsetest töökodadest ja ateljeedest kuni maailma juhtivate spordirajatiste ja üliõpilaskeskusteni on ülikoolis olemas kõik, mida vajate õpingute ajal silma paista.

Viis põhjust - suurepärane õpilaskond
Aktiivse üliõpilasliiduga, õpilasklubide ja seltside toetamisega ning spordivõistkondade ja -klubide toetamisega kõigil tasemetel oskuste ja võimete jaoks on Cardiff Met suurepärane koht, kus osaleda kõigis tudengielu aspektides. Meie ülikoolilinnakus pakutavad majutused pakuvad tudengitele turvalist ja sõbralikku elamispaika ning hiljuti hääletati ülikoolis Halls'i parimaks tudengikogukonnaks peetava riikliku üliõpilaste elamumajanduse uuringu järgi.

Kuus põhjus - Cardiffi linn
Cardiffit pole mitte ainult pidevalt nimetatud Ühendkuningriigi kõige taskukohasemaks üliõpilaslinnaks, vaid see on ka fantastiline koht elamiseks ja pakub õpilastele väga kõrget elatustaset. Cardiff pakub kõigile midagi meelelahutusest, poodidest, kultuurist, söögist, joogist ja üritustest alates.

Seitsmes põhjus - õppimine Walesis
Sa õpid Walesi riigis. Wales pakub õpilastele võimalust saada Suurbritannias kraadi, mida tunnustatakse kogu maailmas, sõbralikus ja ilusas keskkonnas. See on suurepärane alus ülejäänud Suurbritanniaga tutvumiseks õpingute ajal, samal ajal avastades kõike, mida sellel ainulaadsel maal pakkuda on.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Located in an exciting, modern European capital city, Cardiff Metropolitan University is a global university. We are continually investing in our students' future and provide education and training op ... Loe edasi

Located in an exciting, modern European capital city, Cardiff Metropolitan University is a global university. We are continually investing in our students' future and provide education and training opportunities that are accessible, flexible and of the highest quality to students from over 140 countries worldwide.???? Näita vähem