Kursuse ülevaade

MA keraamika

Samuti kaasab see üliõpilased põhiteooriatesse ja kaasaegsetesse aruteludesse, edendades seega nende arusaamu viisidest, kuidas need mõjutavad nende ideede väljatöötamist, väljendamist ja edastamist, mis mõjutab nende tulevase praktika kui kunstnike, tegijate või teadlaste edu.

Keraamika on keskkond, milles praktiseerija on väga erinevas positsioonis ja omab sageli vastandlikke prioriteete ja väärtusi, mis tulenevad varasematest isiklikest kogemustest, tehnilisest pädevusest ja vaikivatest teadmistest.

MA keraamika

MA programm võimaldab igal õpilasel:

  • Arendada oma autoriteeti täiustatud stuudiotööga
  • Olge analüütiliselt range
  • Arendada suuremat mõtlemisvõimet

Üliõpilasi julgustatakse normide ja küsimuskonventsioonide vaidlustamiseks materiaalsuse ja kontseptsiooni ühendamisega. Seda lähenemist toetavad kriitiline ja ajalooline lähenemine - kriitiline keel nii trahvi kui ka rakenduskunsti ja disaini jaoks.

Õppimine

MA õpetatakse loengute ja seminaride kaudu individuaalsete järelevalvekoosolekutega, et töötada välja õppeleping (osa isikliku arengu planeerimise protsessist) ja individuaalne õppeprogramm ning individuaalne järelevalve loomingulise uurimistöö tulemuste suunas, mida määratleb ja jälgib arendamine PDP.

Meie lähenemine õppimisele ja õpetamisele põhineb läbirääkimistel ja dialoogil, julgustades õpilasi arendama oma, iseseisvat projekti professionaalsele standardile ranges, kuid toetavas akadeemilises keskkonnas. Selle toetamiseks eraldatakse igale õpilasele isiklik juhendaja ja täiendav õppejõud (akadeemiline juhendaja) vastava disainiosakonna disainiteadmiste alal.

Koos moodustavad nad järelevalverühma. CSADi veebirakenduse vorm sisaldab isiklikku avaldust ja ülevaadet professionaalsest või uurimisprojektist, mida üliõpilane soovib magistriõppes jätkata. See annab teada isikliku juhendaja ja õppejõudude (akadeemilise juhendaja), kellega õppeleping on sõlmitud, jagamisele, mis omakorda on aluseks üliõpilase isiklikule plaanile, mis kajastub jätkuva PDP protsessis.

Tööalane konkurentsivõime

MA keraamika

MA keraamika

Riiki sisenemise nõuded

Õpilased on tavaliselt saavutanud esimese klassi või teise klassi kõrghariduse esimese astme (1. või 2.1. Astme klassifikatsioon) sobivas õppeaine ja / või samaväärse erialase seisukorra või kogemuse keraamikas või muudes teadusharudes, nt. uuring (mis põhineb hinnatud akrediteeritud eelnevalt õpitud või hinnatud akrediteeritud eelneva kogemuse omandamisel) või nende õppeprogrammiga seotud distsipliin.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 42 kursust Cardiff Metropolitan Universityis »

Viimati uuendatud Veebruar 8, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
1 - 2 aastat
Osakoormus
Päevane õpe
Price
13,000 GBP
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date