Kursuse ülevaade

MA erialaajakirjandust Cardiff Metropolitan University õpetab akadeemiline personal, kes on nii praktikud kui ka teadlased. Selle eristava kraadi eesmärk on toetada teid ajakirjandusoskuste ja -tehnikate arendamisel ühes järgmistest erialadest: film, muusika, moe- või spordiajakirjandus.

Kursusel on tugev tööhõivealane keskendumine, mis võimaldab õpilastel kombineerida ajakirjanduslikke tehnikaid ja perspektiive praktiliste kutseoskustega, mida tugevdavad töökohad. Olenemata sellest, kas tegemist on professionaalse arengu eesmärkidega, et suurendada oma vabakutselist karjääri või oma esimeseks sammuks ajakirjanduse maailmas, aitab ta teil omandada teadmisi ja usaldust erialaajakirjanikuks.

Meil on kogemusi paljudes valdkondades ja meie akadeemiline kogukond on elav ja dünaamiline ning tugevad tööstussidemed.

Programmi üks tugevamaid külgi on selle paindlikkus. MA spetsialist Ajakirjandust saab uurida kas täis- või osalise tööajaga, mis võimaldab teil kontrollida oma kraadiõppe tempot ja sügavust. Programmi elluviimist parandab ka ülikooli pühendumine e-õppe toetamisele.

Õppimine

Enamikku mooduleid õpetatakse grupitööde ja seminaride kaudu. Mõned moodulid sisaldavad ka individuaalseid juhendeid ja väitekirja moodul tarnitakse täielikult teie juhendajaga ühekordselt õpetatavate õpetuste kaudu.

Õpikodades ja seminaridel kasutatakse ülikooli tehnoloogiat täies mahus ning kursusmaterjalid toimetatakse ja säilitatakse virtuaalse õpikeskkonna kaudu. Teil on võimalik virtuaalsele õpikeskkonnale kaugjuurdepääs ja teid julgustatakse seda tegema.

Enamik mooduleid on 20 krediiti ja väitekiri on 40 krediiti väärt.

20-krediidi moodulis saate 22 tundi sõiduplaani õpetamist ja eeldatakse, et teete 178 tundi iseseisvat uuringut. 30-krediidi moodulis saate 33 tundi sõiduplaani õpetamist ja eeldatakse, et teete 267 tundi iseseisvat õppetööd. 40-krediidi väitekiri toimub peamiselt iseseisva uuringuga. Teile antakse 4 tundi juhendaja järelevalvet (see hõlmab teie tööülesandeid vaatavaid järelevalveasutusi) ja eeldatakse, et teete 396 tundi iseseisvat uuringut.

Iga õpilane nimetatakse isiklikuks juhendajaks, kes on kättesaadav akadeemiliseks nõustamiseks, pastoraalseks toetamiseks ja isikliku arengu planeerimiseks. Õpetajatel on ka iganädalane tööaeg.

Kriitiline, kuid toetav keskkond saavutatakse töötubade, uurimisseminaride ja e-õppe kombinatsiooni abil. Teid tutvustatakse oma töö ettevalmistamise ja avaldamise praktilistes küsimustes.

Tööalane konkurentsivõime

Lisaks ajakirjanduse karjäärile on MA ka suurepärane valik neile, kes soovivad parandada oma tööd ja ametialaseid võimalusi toimetuse ja kirjastamise karjääris.

Peamised ajakirjandusoskused ja -tehnikad on loomulikult keskse tähtsusega. Kuid see aste julgustab ka teid arendama väärtuslikke ülekantavaid oskusi autonoomsuse, tõhusa koostöö, enesekorralduse, organisatsiooni, initsiatiivi ja kohanemisvõimega, mida töökohal kõrgelt hinnatakse.

Lisaks ajakirjandusele võib erialaajakirjanduse magistrikraad kaasa tuua ka mitmeid teisi karjäärivõimalusi, nagu näiteks: õpetamine, uurimine, suhtekorraldus, turundus, avalik teenistus, kirjastamine, meedia ja tööhõive avalikus või vabatahtlikus sektoris .

Sisenemise nõuded

Iga taotlejat peetakse nende akadeemilistest väärtustest ja nende suutlikkusest näidata huvi ja võimet antud valdkonnas.

Taotlejal peaks tavaliselt olema esimese või ülemise klassi kiitusega diplom asjaomases valdkonnas. Kriteeriumidele vastavaid õpilasi kutsutakse vestlusele.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 42 kursust Cardiff Metropolitan Universityis »

Viimati uuendatud Veebruar 8, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
1 - 2 aastat
Osakoormus
Päevane õpe
Price
13,000 GBP
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date