MA / PhD või MA / DMin kombineeritud programm tarkuse uuringutes

Üldine

Programmi kirjeldus

Pärast Ubiquity doktorikraadi omandamist Programmi korral antakse teile filosoofiadoktori tiitel ja pärast ministeeriumi doktoriprogrammi läbimist antakse teile tiitlile ministeeriumi doktor.

Doktoriprogramm on üks ühiskonna kõrgeimaid autasusid ning see näitab austust ja tunnustust asjatundlikkusele, millele suurem kogukond võib loota terviklikkuse ja ametialase pädevuse osas. DMin kraad on üks kutsealaseid doktorikraate. See tekkis algselt doktorikraadi taotlevate ministrite jaoks, kes olid vähem huvitatud doktorikraadi jaoks vajalikust puhtast teadustööst. kui rakendusuuringutes tervendamise, teraapia, vaimse kasvu ja nõustamise alal, kus väitekiri asus valdkonnas, mida nad oma erialases töös taotlesid.

Meie kombineeritud MA-PhD ja kombineeritud MA-DMin programmid on avatud erinevatele valdkondadele ja huvidele. Selle eesmärk on tegeleda mitmete inim- ja ökoloogilise probleemiga seotud probleemidega. Need programmid on pühendatud uue globaalse tsivilisatsiooni kujundamisele ja kaas-loomisele, et inimliigid saaksid õppida tegutsema vastutustundlikena ja lugupidavatena meie suurema planeedi ökosüsteemi eest.

Magistri-doktoriprotsessi igal tasandil toetavad teid mentorid ja treenerid. Teilt nõutakse teatud põhikursuste läbimist ja teil on vabadus kujundada ülejäänud programm, konsulteerides oma mentorite ja kraadiõppe dekaaniga.

Õpilased saavad valida kursused kas Ubiquity või väljaspool Ubiquity. See tähendab, et kui on olemas kursus, mida te peate teise asutuse kaudu pakkuma, siis võite seda teha. Ülikoolisisesed kursused on saadaval ka magistri-doktoriõppeks.

Kandideerimiseks kas kombineeritud magistrikraadiga doktorikraadiga või magistrikraadi taotlemiseks kirjutage magistriõppe dekaanile dr Gyorgyi Szabole (g.szabo@ubiquityuniversity.org), kes võtab teiega ühendust ja arutab teie püüdlusi ja võimalikku Pathway . Kõik õpilased peavad esitama varasema hariduse ärakirjad ja kirjutama essee, näidates ära uurimistöö valdkonna, mida nad tahavad uurida.

Nõuded

Doktorandid peavad läbima neli Ubiquity University pakutavat põhikursust ning kirjutama ka doktoritöö. Ülejäänud kursused võib võtta Ubiquityst või mujalt valitud õppesuunaga seotud spetsiifiliste kursustena.

4 põhikursust:

  • Väitekirja kirjutamine ja uurimismeetodid dr Gyorgyi Szabo (4 krediiti isiklikult)
  • Suured raamatud Dr. Jim Garrisoni ja dr. Gyorgyi Szabo'ga (3 krediiti online)
  • Tarkus tsivilisatsiooni tipptasemel dr Jim Garrisoniga ja teistega (4 krediiti isiklikult)
  • Ubiquity Chartres Academy, kohtumine igal aastal Chartresis, Prantsusmaal (4 krediiti isiklikult)

Pange tähele, et tsivilisatsiooni tipptasemel tarkused ja Ubiquity Chartres Akadeemia kursused võiksid olla asendatud mõne muu Ubiquity University pakutud kursusega kuni kokkuleppe saavutamiseni kraadiõppe dekaaniga.

Kokku: 15 krediiti

MA-PhD krediidi nõuded:

44 ainepunkti tuleb lõpetada kursustest ja 36 ainepunkti doktoritööle, kokku 80 ainepunkti.

Krediidinõuded MA-DMinile:

56 ainepunkti tuleb lõpetada kursustel pluss 24 ainepunkti doktoritööle, kokku 80 ainepunkti.

Õppemaks ja tasud

Kogu õppemaksu ja tasu kogu programmi eest = 22 000 dollarit 80 krediidi tasu eest ($ 300 krediidi kohta) *, doktoritöö tasu, suurnõustaja tasu ja väliseksperdi tasu.

* Kursuste kogusumma võib kõikuda, kui kursused võetakse väljapoole Ubiquity't kui iseseisvaid uuringuid. Krediidi ülekandetasu on 100 dollarit krediidi eest väljaspool kursusi, mis on võetud väljaspool Ubiquityt.

Isiklikud kursused hõlmavad logistikakulusid (näiteks majutuse ja majutuse puhul), mis ei kuulu ülaltoodud kuludesse.

Viimati uuendatud nov 2019

Teave kooli kohta

How you personally develop, what gifts you bring into the world, and how effectively you bring these gifts to your community, are all critical to how our collective future will unfold. If you know you ... Loe edasi

How you personally develop, what gifts you bring into the world, and how effectively you bring these gifts to your community, are all critical to how our collective future will unfold. If you know you are here to help bring forth a new world, if you are drawn to cultivating your gifts within an open-minded, diverse learning community, if you are motivated by a question-led life and an exploration of mystery, then Ubiquity might be the right fit for you. Näita vähem
USA veebis , Chartres + 1 Rohkem Vähem