MA politoloogias: Global Environmental Governance

Peaaegu ükski loomaliik, riike või osad ookeani ei mõjuta tohutu arengu inimestega. Magister Politoloogia: Global Environmental Governance keskendub poliitilisi aspekte ja mõjusid teemasid nagu kliimamuutused, jätkusuutlikkus ja iseloomu. Kas sa oled huvitatud nende teemade ja sa eesmärk on lõpetaja ülikooli magistri kraad? Siis meistrite Politoloogia: Global Environmental Governance Vrije Universiteit Amsterdam võiks olla just see, mida te otsite.

õppekava


Magistritöö politoloogias annab sulle põhjalikud, laiapõhjaline ettevalmistus sotsiaal-ja politoloogia metoodika. See hõlmab taotlus ja otstarbeka kasutamise eest erinevate poliitiliste uurimismeetodid jooksul traditsioone positiivne teooria areng ja kriitiline teooria.

Inimesed nüüd mõjutamiseks kõik bioloogilised ja füüsikalised süsteemid planeedil. Perennial küsimus on, kuidas korraldada koostööd areng ühiskonnas ja neid ümbritseva keskkonnaga. Olulised sellele on uutele tekkivatele struktuurid riikidevahelise koostöö ja juhtimine, mis on keskmes selle eriala.

Magistritöö politoloogia on üheaastane täistööajaga programm, õpetatakse täiesti inglise keeles. See on töökoormus 60 ECTS ainepunkti ja on neli spetsialiseerumine voolu.

Karjäärivõimalused


Nagu lõpetanud magistriõppesse politoloogia VU Amsterdam spetsialiseerunud Global Environmental Governance, siis võimeline töötama tõhusalt multidistsiplinaarne keskkond: teile tuttav ja on tugeva aluse lähenemisviise kasutatakse laiemas maailmas sotsiaalteadused. Lõpetajad on hästi varustatud, et alustada rollid organisatsioonides, kus ühtset poliitikat paberid on toodetud, mis põhineb spetsialist aruanded distsiplinaar- taustaga.

Keskkonnapoliitika valdkonnas on kiiresti kasvav, nii riiklikul kui ka Euroopa ja rahvusvahelisel tasandil. Sa võid kergesti leida ennast töötades poliitika analüütik või nõustaja jooksul rahvusvaheliste valitsus- või valitsusväline organisatsioon, erasektor, või valitsus ministeerium. Sul on ka hästi kvalifitseeritud siseneda valdkonnas ajakirjandust. Lisaks sellele, et paljud kraadiõppurid tahavad töötada kaubanduslikus keskkonnas, konsultant või nõustaja.

Põhjalik kohaldamist teadustöö oskusi, mida pakub programm valmistab teid eduka osalemise PhD teadusuuringute politoloogia meie osakonnas või keskkonnapoliitika Institute of Environmental Studies (iVm) kell VU Amsterdam, või muu kraadiõppe instituudid üle maailma.

Taotlejad, kellel on rahvusvahelise bakalaureusekraadi


Master 's Õppekava in Political Science on rahvusvaheline programm. Et pääseda, peate hoidke bakalaureuse kraadi akrediteeritud teadus ülikooli politoloogia, rahvusvaheliste suhete või tihedalt seotud distsipliini. Sul peab olema olnud sotsiaalteaduslikud uuringud metoodika ja häid hindeid. Teil on vaja ka suurepärast tööd inglise keele oskus ning seda tõestada kas IELTS test (antud British International Inglise keel Testing Service; minimaalne punktisumma 7.0) või TOEFL (American Test inglise keele kui võõrkeele; minimaalne punktisumma 600 paberil, 250 arvuti baasil või 100 internetipõhise). Erandid keele test nõuet tehakse vaid üliõpilastele, kes on lõpetanud oma hariduse Kanada, USA, Suurbritannia, Iirimaa, Uus-Meremaa ja Austraalia.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 79 kursust Vrije Universiteit Amsterdamis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
2,083 EUR
EMP õpilased; 13,400 € Majanduspiirkonda mitte
Deadline
Võta kooliga ühendust
deadline for international students
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
deadline for international students
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
deadline for international students
End Date