MA politoloogias: Rahvusvaheliste suhete ja rahvusvahelise Juhtimine

Meistrite programm politoloogia on üheaastane täistööajaga programmi (umbes 40 tundi õppimise nädalas). Programm algab septembris. Pärast edukat lõpetamist, lõpetajatele antakse seaduslikult tunnustatud tiitli Master of Science (MSc) in Political Science. Politoloogia on täisajaga kursus algab septembris.


Õppekava


Globaalne samuti Euroopa avaliku halduse on hoogustumas. Samal ajal on uue aastatuhande on ka tunnistajaks uute konfliktide samuti ilmne taastekke riikidevaheliste rivaalitsemine ja geopoliitika, nagu võib tunnistajaks uue võidurelvastumise ja kasvava konkurentsi taset loodusressursse.

Sel erialal siis tutvuda erinevate teoreetilisi perspektiive, kust need rahvusvahelise dünaamika saab analüüsida ja õpivad rakendama neid teemasid oma huvides.

Magistritöö politoloogia on üheaastane täistööajaga programm, õpetatakse täiesti inglise keeles. See on töökoormus 60 ECTS ainepunkti ja on neli spetsialiseerumine voolu.

Karjäärivõimalused


Nagu lõpetanud magistriõppesse politoloogia Vrije Universiteit Amsterdam, siis on töövõimelised tõhusalt multidistsiplinaarne keskkond: teile tuttav ja on tugeva aluse kasutatavad lähenemisviisid laiemale maailmale sotsiaalteadused. Lõpetajad on hästi varustatud, et alustada rollid organisatsioonides, kus ühtset poliitikat paberid on toodetud, mis põhineb spetsialist aruanded distsiplinaar- taustaga.

Sa võid kergesti leida ennast töötades poliitika analüütik või nõustaja jooksul rahvusvaheliste valitsus- või valitsusväline organisatsioon, erasektoris, või avaliku teenistuja Riigiprokuratuuri. Sul on ka hästi kvalifitseeritud töötama valdkonnas ajakirjandust. Muidugi, leides positsioon rahvusvahelises organisatsioonis võib olla raske. Programmi käigus leiad rohkem infot oma huve ja kuidas saab neid kasutada rahvusvahelist karjääri. Meie õppe- ja abipersonali aitab teil planeerida oma järgmise sammu.

Põhjalik kohaldamist teadustöö oskusi, mida pakub programm valmistab teid eduka osalemise PhD teadustöö VU Amsterdam või muu kraadiõppe instituudid üle maailma. Politoloogia osakond korraldab uuringuid Mitmekihiline juhtimise New Euroopas ja mujal. Vahel on ruumi selle uurimisprogrammi andekaid inimesi asuda positsiooni assistent või doktorant.

Rahvusvahelised õpilased


Taotlejad, kellel on rahvusvahelise bakalaureusekraadi

Master 's Õppekava in Political Science on rahvusvaheline programm. Et pääseda, peate hoidke bakalaureuse kraadi akrediteeritud teadus ülikooli politoloogia, rahvusvaheliste suhete või tihedalt seotud distsipliini. Sul peab olema olnud sotsiaalteaduslikud uuringud metoodika ja häid hindeid. Teil on vaja ka suurepärast tööd inglise keele oskus ning seda tõestada kas IELTS test (antud British International Inglise keel Testing Service; minimaalne punktisumma 7.0) või TOEFL (American Test inglise keele kui võõrkeele; minimaalne punktisumma 600 paberil, 250 arvuti baasil või 100 internetipõhise). Erandid keele test nõuet tehakse vaid üliõpilastele, kes on lõpetanud oma hariduse Kanada, USA, Suurbritannia, Iirimaa, Uus-Meremaa ja Austraalia.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 79 kursust Vrije Universiteit Amsterdamis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
2,083 EUR
EMP õpilased; 13,400 € Majanduspiirkonda mitte
Deadline
Võta kooliga ühendust
deadline for international students
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
deadline for international students
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
deadline for international students
End Date