MA politoloogias

Üldine

Programmi kirjeldus

Kraadiõppe programmi politoloogia Sabanci Ülikool pakub integreeritud koolitus MA ja PhD tasemel. Programm pakub laia ja up-to-date läbivaatamise peamisi valdkondi politoloogia ja annab üliõpilastele range kontseptuaalne raamistik, põhi analüüsivahendeid ja heli metoodilisi koolituse distsipliini. Programm hõlmab peamisi valdkondi politoloogia (võrdleva poliitika, rahvusvaheliste suhete, poliitilise teooria) ja pakub rikkalikku komplekti spetsialiseerumise võimalused. Mis Temaatiline keskendumine Türgi Poliitika, Lähis-Ida poliitika ja Euroopa poliitika, programmi hulgas eristub konkurentide Türgis oma kursused ja õppejõud spetsialiseerunud ametliku teooria ja tootmise ja analüüs kvantitatiivseid tõendeid.

Kuigi mõned lõpetajad MA programmi valida jätkata oma karjääri äri, avaliku halduse või teiste elukutsete, teised registreeruda PhD programme välismaal või nad liiguvad kuni meie integreeritud doktoriõppes. Sissepääs otsused puudutavad MA õpilased on teinud komisjon, kuhu kuuluvad liikmed kraadiõppe programmi politoloogia. Komitee teeb oma otsused, võttes arvesse (a) taotleja tulemuslikkust "PhD värav eksam", ja (b) taotleja üldine tulemuslikkust kursused valdkonnas.

PhD Gateway eksam

Taotlejad PhD programmi politoloogia Sabancı Ülikooli läbima (oma esimesel katsel) anonüümne ja kirjaliku "gateway" eksam, mis pakutakse kaks korda õppeaasta jooksul. See eksam hindab taotlejate oskust kirjutada ühtse ja mõtestatud esseed peegeldavad nende arusaama põhilised meetodid ja arutelud politoloogia. See eksam ka eesmärk on anda taotlejatele võimaluse sünteesida distsiplinaarkaristuse olulised nad on kokku puutunud ja väljendada oma seisukohti. Eksamitulemusi hindab komisjon, mis koosneb liikmetest kraadiõppe programmi politoloogia.

Doktorantide tuleb kirjutada ja esitada uurimistöö on teaduskonna seminar, kus osalevad väitekirja komitee, õppejõud ja üliõpilased enne oma doktoritöö et rahuldada lõpetamist nõude peale täita muid programmi nõudeid.

Programmi nõuetele võivad varieeruda vastavalt aasta esimesel kursusel.

programmi eesmärgid

MA politoloogias eesmärk on valmistada üliõpilasi ette edasist kraadiõppe või karjääri valitsuse, valitsusväliste organisatsioonide ja erasektori vahel. Programm annab üliõpilastele range kontseptuaalne raamistik, põhi analüüsivahendeid ja metoodilisi koolituse distsipliini. Koos tähtsamaid valdkondi politoloogia kontsentratsiooni pakutakse Türgi, Lähis-Ida ja Euroopa poliitikas, samuti normatiivse poliitilise teooria, ametlikud analüüsid ja avalikku korda.

programmi tulemused

 1. Arendada võimet kasutada kriitilist, analüüsi ja mõtlemine ja põhjendused
 2. Mõelda sotsiaalseid ja eetilisi kohustusi oma / tema professionaalse elu.
 3. Omandada kogemusi ja usku levitada projekti / teaduslike väljundite
 4. Töö vastutustundlikult ja loovalt kui indiviidi või liikmena või juht meeskonnast ja multidistsiplinaarne keskkond.
 5. Suhtlemine tõhusalt suuline, kirjalik, graafiline ja tehnoloogilised vahendid ja olema pädevus inglise keeles.
 6. Sõltumata jõuda ja omandada teavet ning arendada kallinemine vajadust pidevalt õppida ja ajakohastamine.
 7. Arendada põhjalikke teadmisi teooriaid, kontseptsioone ja uurimismeetodite valdkonnas ning rakendada neid teadustöö kavandamise ja andmete analüüsi.
 8. Hinnata majandusliku, sotsiaalse ja poliitilise keskkonna globaalsest, riiklikul ja piirkondlikul tasandil.
 9. Tea, kuidas pääseda kirjalikke ja visuaalne, põhi- ja teabeallikad, mõistete ja andmeid erinevatest allikatest arendamisel distsiplinaar- ja interdistsiplinaarne analüüs.
 10. Alustada haarata ajaloolise arengu ja kaasaegse iseloomu maailma poliitikas.

Sisseastujale

Kõik taotlejad kraadiõppe programmide Politoloogia Sabanci University peab vastuvõtu eksam ja kui kutsutakse, tule intervjuu. Seoses rakendused välismaalt, võib esineda teatud vabaduse ajastus vastuvõtu eksam ja intervjuu.

Sisseastujale

Õpilased kohaldatakse programmi soovitavalt peaks olema taust sotsiaalteadused. Academic, samuti töökogemust Euroopa seotud valdkondades on teretulnud, kuid mitte nõutav. Valmib humanitaar-, loodusteaduste ja tehnoloogia osakonnad võivad kehtida ka meie programmi, aga need võivad olla kohustatud võtma mõningaid täiendavaid ettevalmistuskursuste, enne kui nad lõpule kraadi nõuetele.

Taotlused kraadiõppe programme on hinnanud Sisseastujale komitee asjakohane programm. Sissepääs on lõpule heakskiitmist seotud Graduate School eestseisuse soovitust Sisseastujale komitee ja taotlejale teatavaks.

Rakendused rahvusvaheliste taotlejad välismaal õppimise kehtivad ainult pärast heakskiitu ja tunnustust viimase lõpetas kõrgkooli ja õppima Türgi Kõrghariduse Nõukogu. Kontrollimine jõutakse Ülikooli.

Türgi kandidaadid on lõpetanud kõrgema välismaal peaks esitama tõendi samaväärsuse Türgi Kõrghariduse Nõukogu.

Application Dokumendid ja nõuded:

 1. Hetkel taotlusvorm: Kandidaate saavad taotleda mitme programmi kaudu online-süsteemi. Eraldi taotlus tuleb täita iga programmi, mis kandidaadi soovib rakendada.
 2. Ametliku ärakirja: pitseeritud ametliku ärakirja poolt väljastatud Student Affairs üksus taotleja eelmise ülikoolis tuleb esitada. See dokument peaks näitama kursuste ja saadud hinded taotleja
 3. Kaks soovituskirja: Need tuleb kas esitada elektrooniliselt või lähetatud kinnises ümbrikus. proovi kiri
 4. Üks Foto: Üks foto on vaja. Kui pilt on juba lisatud elektroonilise taotluse, see ei ole vajalik.
 5. Statement of Purpose: Taotlejad on oodata esitada avalduse eesmärk viidates programmi nad taotlevad, et. Rakendused Conflict analüüsimine ja resolutsioonid, Cultural Studies, European Studies, ja politoloogia ei võeta arvesse ilma avalduse eesmärk.
 6. Tulemus Graduate Program Sisseastumiseksamist Taotleja peab esitama ühe järgmistest eksami tulemuse manustamise ajal. Rakendused ilma kehtiva eksami tulemust ei arvestata. Koopiaid hinded on heaks kiidetud taotluse, kuid eksemplaris tuleb esitada sisseastumisel ja kursusel.
 7. Inglise keele eksami tulemus Certificate: Kuna õppekeel Sabancı Ülikool on inglise keel, on taotleja kohustatud esitama skoor üks inglise keele hinnangu eksamid. Tunnustatud eksamite ja minimaalne nõutav punktisumma: TOEFL IBT - 87; KPDS / UDS / e-YDS / YDS -73; PTE Academik -73; CAE - B; CPE - C. Koopiaid dokumentidest on heaks kiidetud taotluse; aga originaale nõutakse registreerimisel puhul vastuvõtu. Pärast testi kuupäev, TOEFL IBT hinded kehtivad 2 aastat; PTE Academic hinded kehtivad kaks aastat; CAE ja CPE hinded kehtib 3 aastat; e-YDS, YDS, KPDS ja UDS hinded kehtivad 5 aastat.
Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

With science, technology, and social structures advancing day by day, the world needs more qualified individuals who possess the knowledge and skills required to pursue a career anywhere in the world. ... Loe edasi

With science, technology, and social structures advancing day by day, the world needs more qualified individuals who possess the knowledge and skills required to pursue a career anywhere in the world. Aware of this pressing issue, in 1994 the Sabancı Group decided to establish a "world university" led by the Sabancı Foundation. The seeds of Sabancı University, the Sabancı Group's most comprehensive social responsibility project in the field of education, were sown in the summer of 1995, at a search conference. Right now, Sabancı University is the highest ranked Turkish university in THE World University rankings and only one of the two Turkish universities that rank in the top 500. Sabancı Holding is a strategic portfolio company that focuses on creating value add with the Group’s ecosystem and prioritizes a high-performance culture. Sabancı Group companies currently operate in 12 countries. Sabancı Group has 70 companies and 60.000 employees. These enterprises collectively have also contributed significantly to the development of Turkey’s economy. Sabancı Holding’s own shares, as well as the shares of its 11 subsidiaries, are listed on Borsa Istanbul (BIST) and constitute 8.1% of total market capitalization of Turkish equity market. Näita vähem