MA psühholoogia: psühholoogilist sekkumist

Üldine

Programmi kirjeldus

Õppekava

Rada Psühholoogiline sekkumine annab õpilastele võimaluse arendada teadmisi ja oskusi valdkonnas psühholoogilist sekkumist. Programm sisaldab nii arenenud teoreetilised, metodoloogilised ja rakendusliku psühholoogilist sekkumist teadusuuringute kui ka praktilisi on-the-töö koolitus.

See programm võtab multi-viide lähenemine eri valdkondades psühholoogiline sekkumine (kliinilise psühholoogia, tervise psühholoogia, kohaldatakse sotsiaalpsühholoogia, arengupsühholoogia). Kursused viiakse läbi tihedas koostöös riiklikult ja rahvusvaheliselt tuntud teadlased.

Karjäärivõimalused

Õpilased põhjalikult ette valmistatud karjääri psühholoogiline sekkumine ja uurimistegevus. Karjäärivõimalused on mitmekesine, eriti valdkonnas kliinilise psühholoogia, koolipsühholoogia, ja muudes valdkondades sekkumise kui ka teadus.

Lisaks parimad õpilased saavad taotleda PhD-programmi ja registreeruda doktorikool teaduskonna või nad võivad registreeruda Master in Psühhoteraapia.

Viimati uuendatud okt 2015

Teave kooli kohta

The Faculty of Humanities, Education and Social Sciences is one of the three faculties of the University of Luxembourg.

The Faculty of Humanities, Education and Social Sciences is one of the three faculties of the University of Luxembourg. Näita vähem
Esch-sur-Alzette