Raamatukogu ja Informatsiooni Studies MA AVAILABILITY Täistööajaga 1 aasta osalise tööajaga 2 aastat ÜLEVAADE MA raamatukogu ja infoteaduste kell UCL Katar on esimene programm omalaadne regioonis ametlikult akrediteeritud CILIP: Chartered Institute of raamatukogu ja Informatsiooni spetsialistid.

UCL Katar raamatukogu ja infoteaduste MA on identne programm pakutakse UCL osakond Information Studies in London - Suurbritannia peaminister poole õpetamist raamatukogu ja infoteaduste. Meie programm hõlmab täiendavalt keskenduma Katari piirkonnas, kus õpilased töötavad spetsialistid, läbi uuringuid ja tööpraktika võimalusi. Õpilased on antud põhjalik madalikule võti teoreetilisi ja praktilisi oskusi vaja tööd juhtiv raamatukogu või teavet professionaalne ja arendab laia oskuste kogum, keskendudes eelkõige raamatukogu ja informatsiooni haldamine, kogumine hoone, kataloogimise ja liigitus. Kursuse ülesehitus See MA on koguväärtusega 180 krediiti. Õpilased võtavad kuus kohustuslikud moodulid (90 AP), kaks vabatahtlik mooduleid (30 ainepunkti) ja väitekirja (60 ainepunkti). Kohustuslikud moodulid Teadmised Organisatsioon ja Access kollektsiooni Management Information Sources ja otsinguga Sissejuhatus Juhtimise alused of Computing and Information Technology Professional teadlikkus doktoritöö Valikmoodulid vastavalt võimalustele ja nõudluse valikute hulgas võivad olla: Interdistsiplinaarne meetodid Uuring Kultuuriväärtuste Sissejuhatus Arhiiv ja säilitamine Raamatukogu süsteemid ja Data Management islami käsikirjad digitaalne Resourses humanitaarteaduste The Book World infokirjaoskuse teenused Laste ja Noorte doktoritöö Kõik üliõpilased kohustuvad sõltumatud uurimisprojekti lõpeb väitekirja 10-12,000 sõnu.

Praktikandi erialase praktika osa MA raamatukogu ja infoteaduse eriala annab paigutuse võimalused iga õpilase jaoks muidugi.

Sisenemise nõuded sissepääs seda MA kandidaadid peavad olema bakalaureusekraad vähemalt teise klassi Autasud (UK) süsteemiga, GPA 3,0 kohta 4,0 skaalal (USA süsteem) või muu rahvusvahelise kvalifikatsiooni samaväärse standardiga.

Kandidaadid eeldatakse tavaliselt on saanud vähemalt üks aasta asjakohast töökogemust raamatukogu või infoteenused positsiooni. Lõpetanud praktika või internatuuri on eelistatud, kuid muud liiki töö, näiteks raamatukogus või informatsiooni assistent, võib kaaluda ka. Juhutööd raamatukogu, nagu riiulid, ei ole tavaliselt pidada mõistlikuks.

Kandidaadid, kelle emakeel ei ole inglise keel on tavaliselt vaja istuda inglise keele eksami. Aktsepteeritav kvalifikatsioon lubamist see programm hõlmab IELTS (6.5 üldine sealhulgas kasutada vähemalt 6,0 iga nelja alakatsetes).

MIKS VALIDA UCL Katar Üliõpilased UCL Katar kasu tõeliselt eriline rajatiste, sealhulgas arenenud ja kõrgelt varustatud õpetamise ruumid. UCL Katar kiiresti hoone ulatuslik publikatsioonide kogumik keskendub kultuuripärandile, raamatukogunduse ja infoteaduste. Pühendatud IT ja raamatukogu spetsialistid on käsi toetada õpilaste lisaks akadeemikute ja õppejõudude.

Õpilastel on võimalus suhelda juhtivate raamatukogu spetsialistid Katari ja piirkonnas ning viib läbi paigutamine kohalike või rahvusvaheliste raamatukogu.

Katar suuri investeeringuid oma raamatukogud infrastruktuuri ja suutlikkust. See on erakordselt põnev periood õpilastele ja spetsialistid, kes soovivad arendada oma karjääri selles piirkonnas.

Õppemaks 2016. sisenemise, raamatukogu ja infoteaduste MA on õppemaks QAR 99,900.

STIPENDIUMID Vahemikus täis stipendiumid on saadaval võitjatest. Toetust antakse põhjal akadeemilise potentsiaali ja rahalist vajadust.

Taotleda internetis Taotlusi saab esitada internetis aadressil http://www.ucl.ac.uk/qatar/study/degree-programmes/apply-now

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 1 kursust UCL Qataris »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
1 - 2 aastat
Osakoormus
Päevane õpe
Price
- Stipendiumid saadaval
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date