MA raamatupidamises ja ettevõtluse nõustamisteenused

Üldine

Programmi kirjeldus

Master Raamatupidamine ja Ärinõuandla

Miks teenida Master Raamatupidamine ja Business Advisory Services?

Võtke oma karjääri uue taseme üks kiiremini kasvavaid valdkondi MS Raamatupidamine ja Business Advisory Services, programmi pakutakse ühiselt Towsoni University ja University of Baltimore Merrick School of Business. Üliõpilased, kes registreeruda programmi on võimalus teenida kraadi ja olema vilistlane / na mõlema institutsiooni. Õpilased võivad võtta kursusi Towsoni, UB või online.

MS Raamatupidamine ja Business Advisory Services on täielikult akrediteeritud AACSB International (Association to Advance Collegiate Schools of Business), "kullastandard" äri haridus. Kui sa juba olla bakalaureuse kraad raamatupidamise teise institutsiooni, lisaks spetsialiseeritud raamatupidamise kursuse töö arvestatakse poole 150-tunnise nõue istuda Uniform Certified Public Accountant (CPA) eksami Maryland ja paljudes teistes riikides. Üliõpilased, kellel bakalaureuse kraadi teistes valdkondades on õigus programmi, kuid peab täitma täiendavaid ettevalmistava kursuse töö.

BS / MS kiirendatud Raamatupidamine Program

Kui te olete Towsoni Ülikooli bakalaureuseõppe raamatupidamise õpilane, siis võib saada registreeruda BS / MS kiirendatud Raamatupidamine Program. See 5-aasta programm võimaldab teil mitte ainult teenida veel 30 ainepunkti istuda CPA eksami, kuid siis on õigus teenida magistrikraadi samal ajal. On ainult AACSB kiirendatud programmi omalaadne pakutakse Maryland. Raamatupidamise peamiste koos GPA 3,0 kes viskas vähemalt 400 kohta GMAT eksam võib kohaldada MS Raamatupidamine ja Business Advisory Services programmi oma junior aastas.

Aktuaalset

Lõpetajad positsioone audiitorid, juhtimise raamatupidajad, konsultandid, siseaudiitorite ja teiste kõrgetasemeliste rolli avaliku ja erasektori vahel.

networking

Läbi kohtumised väljaspool kõlarid, serveerimine ja ühiskondlikus tegevuses, Beta Alpha Koerad annab teile palju võimalusi suhelda ettevõtte spetsialistide ja aitab teil teha õigeid otsuseid oma karjääri. Beta Alpha Psi on au organisatsiooni rahalise informatsiooni üliõpilased ja spetsialistid.

Suunatud lähenemine

Sõltuvalt teie akadeemilised huvid ja ametialaste eesmärkide saavutamiseks, saate kohandada programmi vastavalt oma vajadustele läbi tasakaalu foundational muidugi töö ja valikained. Pärast omandada tugeva aluse raamatupidamise ja finantsjuhtimise, saate keskenduda kas rakendusuuringute kaudu infotehnoloogia Towsoni ülikooli või juhtimise infosüsteemide läbi University of Baltimore.

Mugav hilisel pärastlõunal, õhtul ja suve kursusi pakutakse.

Õppige Eksperdid

Läbi ühise programmi, siis on juurdepääs andekas, mitmekülgne ja kogenud õppejõud Towsoni ja UB. Õppejõud tihedat koostööd üliõpilaste planeerida spetsialiseerunud õppima. Lisateavet õppejõud Towsoni ja UB.

Vastuvõtutingimused

Miinimumnõuded sissepääs ühine kraadiõppe programmi Raamatupidamine ja Business Advisory Services at Towsoni University ja University of Baltimore on bakalaureusekraadi kraadi regionaalselt akrediteeritud kolledžis või ülikoolis * ja 3,00 minimaalne bakalaureuse GPA. (Õpilased ei vasta GPA standard loetakse individuaalselt eest tingimisi sissepääs.) Sissepääs programm põhineb bakalaureuse õpitulemusi ja hinded Graduate Management Sissepääs Test (GMAT) või Graduate Record läbivaatamine (GRE) . Mõlemad koolid kasutavad sama vastuvõtu standarditele.

Eksam nõuded

Lõpetamist vähemalt 30 ühikut kaugemale bakalaureuse kraadi, millest vähemalt 18 ühikut peaks olema 600 tasemel kursustel või eespool mõeldud eelkõige kraadiõppurid. (See on AACSB nõue.) Õpilased võivad võtta kursusi kas institutsioon, kuid peab võtma vähemalt 12 ühikut sponsoriks iga institutsioon välja kokku 30-unit programm.

Viimati uuendatud veebr 2016

Teave kooli kohta

While earning a degree is essential to entering the business world, the skills needed to be successful in any career can’t all be taught in the classroom. At the College of Business and Economics, the ... Loe edasi

While earning a degree is essential to entering the business world, the skills needed to be successful in any career can’t all be taught in the classroom. At the College of Business and Economics, the philosophy of applied learning is at the core of all our programs. Näita vähem