MA rahvusvahelises suhtekorralduses (MICM) - osalise tööajaga

Üldine

Programmi kirjeldus

MICM üliõpilasi üle kogu maailma, kes omavad laia elukutselisi huve ja kogemusi. Paljud meie õpilased juba töötavad valdkondades, nagu ettevõtte kommunikatsiooni-ja avalike suhete, teised tulevad meile sellega seotud valdkondades nagu turundus, brändi juhtimine, ajakirjandus, televisioon, raadio, ja sotsiaalse meedia. Samal ajal oleme rahul ka spetsialiste erinevates valdkondades, kes otsivad karjääri muuta.

Otsime professionaalne mehed ja naised, kes me usume seda, mida vaja, et edukalt lõpule MICM ja kes aitab rikkust klassiruumi kogemus.

meie filosoofia

Me usume, et side professionaalne homme tuleb paremini toime tulla laia teemasid ja probleeme kui kunagi varem. Nagu hästi, side funktsioon on üha enam kui ühe strateegilise tähtsusega kõige suured organisatsioonid. Meie missiooniks on tuua praktiline keskenduda asjakohastele ja tipptasemel teooria, et meie lõpetajad on valmis võtma levikuteed juhtimisel tipptasemel side valdkonnas nende valik.

Meie klassiruumi kogemus

MICM õppekava vaadatakse läbi igal aastal, nii et kursused peegeldada turul, kus meie õpilased ja lõpetajad töötavad. Kursused pakutakse erinevaid valdkondi, nagu ettevõtte maine, suhted, Social Media, Internal Communications ja Brand Management. Lõpus programmi, iga õpilane tegutseb nõustajana, et kliendi organisatsiooni täites väitekirja, mis tutvustab lahendus reaalse maailma probleeme.

No arutelu MICM klassiruumi kogemus oleks täielik ilma mainita internatsionalismi osalevad õpilased. Praegused õpilased esindavad kõikidel kontinentidel üle maailma ja nii toovad mitmekesisust perspektiive tahes arutelu. See mitmekesisus tähendab, et MICM lõpetajad on ühendatud eakaaslastega kogu maailmas.

FAKTID:

  • Õppekeel: inglise - Sissepääs: bakalaureusekraad ja vähemalt kaks aastat töökogemus - Alusta dat: september, 2017 - kestus: 24 kuud - loengutundide: teisipäev 9,00-16,00 tundi.
  • Aeg investeeringuid: 20 tundi nädalas (sh loenguid) - Autorid: 60 EAP - Hind: € 15.750 (osamaksed possiblee) - Akrediteerimine: NVAO (akrediteerimine Hollandi ja Flandria) - kraad: Master kommunikatsioonijuhtimise
Viimati uuendatud Aprill 2017

Teave kooli kohta

Looking at the world around you with open eyes: at The Hague University of Applied Sciences that is simply the norm. After all, it is by keeping its eyes wide open that a university of applied science ... Loe edasi

Looking at the world around you with open eyes: at The Hague University of Applied Sciences that is simply the norm. After all, it is by keeping its eyes wide open that a university of applied sciences can claim its place at the centre of society. That it can develop distinctive curricula to help students function confidently in a global society that is changing faster every day. Näita vähem