MA rahvusvahelises suhtekorralduses (MICM) - täistööajaga

Üldine

Programmi kirjeldus

MICM programm üliõpilasi üle kogu maailma, kes omavad laia professionaalse huvisid ja kogemusi. Paljud meie õpilased juba töötavad valdkondades, nagu ettevõtte kommunikatsiooni ja avalike suhete, samal ajal kui teised tulevad meile sellega seotud valdkondades, sealhulgas turunduse, brändi juhtimine, ajakirjanduse, televisiooni, raadio ja sotsiaalse meedia. Samal ajal oleme rahul ka spetsialiste erinevates valdkondades, kes otsivad karjääri muuta.

Otsime erialase mehi ja naisi, kes on, mida ta võtab, et edukalt MICM programmi ja kes aitab rikkust klassiruumi kogemus.

meie filosoofia

Me usume, et side spetsialistid homme tuleb paremini toime tulla laia teemasid ja probleeme kui kunagi varem. Lisaks side funktsioon on üha enam kui ühe strateegilise tähtsusega kõige suuremad organisatsioonid. Meie missiooniks on tuua praktiline keskenduda asjakohase ja tipptasemel teooria valmistada meie lõpetajad on juhtivatel tipptasemel side valdkonnas oma valiku.

Meie klassiruumi kogemus

MICM õppekava vaadatakse läbi igal aastal, nii et kursused peegeldada turul, kus meie õpilased ja lõpetajad töötavad. Kursused pakutakse erinevaid valdkondi, nagu ettevõtte maine, suhted, Social Media, Internal Communications ja Brand Management. Lõpus programmi, iga õpilane tegutseb nõustajana, et kliendi organisatsiooni täites väitekirja, mis tutvustab lahendus reaalse maailma probleeme.

No arutelu MICM klassiruumi kogemus oleks täielik ilma mainita internatsionalismi osalevad õpilased. Praegused õpilased esindavad kõikidel kontinentidel üle maailma ja nii toovad mitmekesisust perspektiive tahes arutelu. See mitmekesisus tähendab, et MICM lõpetajad on ühendatud eakaaslastega kogu maailmas.

Andmed

  • Õppekeel: inglise - Vastuvõtutingimused: bakalaureusekraad ning vähemalt kaheaastane töökogemus - Alguskuupäev: september, 2017 - kestus: 12 kuud - loengutundide: teisipäeval ja reedel 9.00-16.00 tundi.
  • Aeg investeering: 40 tundi nädalas (sh loenguid) - Autorid: 60 EC - Hind: 15750 € - asukoht: Haag University of Applied Sciences - akrediteerimine: NVAO (akrediteerimine Hollandi ja Flandria) - kraad: Master Kommunikatsioon juhtimine
Viimati uuendatud Aprill 2017

Teave kooli kohta

Looking at the world around you with open eyes: at The Hague University of Applied Sciences that is simply the norm. After all, it is by keeping its eyes wide open that a university of applied science ... Loe edasi

Looking at the world around you with open eyes: at The Hague University of Applied Sciences that is simply the norm. After all, it is by keeping its eyes wide open that a university of applied sciences can claim its place at the centre of society. That it can develop distinctive curricula to help students function confidently in a global society that is changing faster every day. Näita vähem