Magister Rahvusvahelise Kommunikatsiooni Juhtimise (MA) - täistööajaga

Üldine

Programmi kirjeldus

Magister Rahvusvahelise Kommunikatsiooni Juhtimise Programm (MICM) programm meelitab üliõpilasi kogu maailmast, kellel on lai valik erialaseid huvisid ja kogemusi. Paljud meie õpilased töötavad juba sellistes valdkondades nagu ettevõtte kommunikatsioon ja avalikud suhted, teised tulevad meie juurde seotud valdkondadest, sealhulgas turundus, kaubamärgi juhtimine, ajakirjandus, televisioon, raadio ja sotsiaalmeedia. Samal ajal ootame ka eri valdkondade spetsialiste, kes soovivad karjäärimuutust. Otsime professionaalseid mehi ja naisi, kellel on MICM-programmi edukaks lõpuleviimiseks vajalik tegevus ja kes aitavad klassiruumis omandada rikkalikumaid kogemusi.

Meie filosoofia

Me usume, et homne kommunikatsiooniprofessionaal peab olema paremini varustatud, et tulla toime laia spektri probleemide ja väljakutsetega kui kunagi varem. Pealegi peetakse sidefunktsiooni enamiku suurte organisatsioonide jaoks strateegiliselt oluliseks. Meie missioon on suunata praktiline fookus asjakohasele ja tipptasemel teooriale, valmistades meie lõpetajaid ette juhtimisoskuse saavutamiseks valitud kommunikatsiooni valdkonnas.

Meie kogemus klassiruumis

MICM-i õppekava vaadatakse igal aastal läbi, nii et kursused kajastaksid suundumusi turul, kus meie õpilased ja lõpetajad töötavad. Kursusi pakutakse erinevates valdkondades nagu ettevõtte maine, meediasuhted, sotsiaalmeedia, sisekommunikatsioon ja kaubamärgihaldus. Programmi lõpus tegutseb iga õpilane kliendiorganisatsiooni konsultandina, täites lõputöö, mis pakub lahendust reaalse maailma probleemile. Ükski arutelu MICM-i klassiruumi kogemuse üle poleks täielik, kui ei oleks mainitud osalevate õpilaste rahvusvahelisust. Praegused õpilased esindavad igat mandrit kogu maailmas ja toovad seega igasugustesse aruteludesse mitmekesise vaatenurga. See mitmekesisus tähendab ka seda, et MICM-i lõpetajad on võrgustatud eakaaslastega kogu maailmas.

MICM-i faktid (täistööajaga)

 • Hariduse tüüp: kutsemeister
 • Õppekeel: inglise keel
 • Vastuvõtutingimused: kõrgharidus (BSc või kõrgem) ja vähemalt kaheaastane erialane töökogemus
 • Algus: 31. august 2020
 • Kestus: 12 kuud
 • Loengupäevad ja -päevad: esmaspäeval ja neljapäeval 9.00-16.00
 • Õppeaeg: 40 nädalas (koos loengutundidega)
 • Krediit: 60 ECTS
 • Kulud: 17 925 eurot
 • Asukoht: The Hague University of Applied Sciences
 • Akrediteerimine: Hollandi ja Flandria akrediteerimisorganisatsioon (NVAO)
 • Kraad: kunstide magister (MA)
Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Looking at the world around you with open eyes: at The Hague University of Applied Sciences that is simply the norm. After all, it is by keeping its eyes wide open that a university of applied science ... Loe edasi

Looking at the world around you with open eyes: at The Hague University of Applied Sciences that is simply the norm. After all, it is by keeping its eyes wide open that a university of applied sciences can claim its place at the centre of society. That it can develop distinctive curricula to help students function confidently in a global society that is changing faster every day. Näita vähem