EFMD Equis Accredited

Master International Business

International Business Program on 2 aasta MA õppekava spetsialiseerumine rahvusvahelise juhtimise. See algas aastal 2000 ja on programmi käivitada ka inglise keeles. Kursused on ette nähtud personali Varssavi Ülikooli ärijuhtimise teaduskonna ja töötajate ülikoolide kellega oleme lingid (USA: Põhja-Florida ülikool, University of Illinois at Urbana Champaign, American University, Washington DC, Villanova University, Le Moyne College, nagu ka paljud teised Euroopa ja Ameerika ülikoolides).

Programmi eesmärk on tutvustada õpilastele majanduslik tava-, tolli-ja struktuuri majanduslikku ja rahalist süsteemid teiste riikide ja kontinentide vahel. Selles kontekstis osalemist suur hulk õppejõude Ameerika ülikoolides on väga oluline.

Programm on mõeldud üliõpilastele teaduskonna, kes teavad piisavalt hästi inglise osaleda kergesti klassidesse ja kes on saavutanud väga hea keskmine klassid oma eelmise kursused (sel õppeaastal keskmiselt üle 4,0 nõuti). Sissepääs on kord aastas ja seal on kaks elementi sissepääs procoedure: lühike essee inglise keeles ja seejärel intervjuu. Välisüliõpilased, kes on ülikooli raames vahetus kava (nt Socrates programm) võib ka osaleda selles course.Because programm on avatud kõikidele üliõpilastele õppejõud, samad põhimõtted tasuline kohaldata kui on muidugi, mida õpilane algselt tunnistas: see tähendab, et täistööajaga üliõpilased õppemaksu ei maksa, kuigi õhtul õpilased maksma sama tasu, nagu nad oleksid nende algsel muidugi poola keeles. Kuupäevade klasside erinevad mõiste kuupäevad ülejäänud Ülikoolis.Kuna välisõppejõudude osaleda kava klasside International Business algab 1. oktoober ja lõpeb 30. juuni.

Sarnaselt teiste õpilaste, üliõpilaste International Business Program saama 60 ECTS punkti, et võita krediiti õppeaastal, kuigi punkte ei pea ühtlaselt üle kahe ametiaja. Õpilased programm võib ka osaleda kursustel õpetatakse poola ja klassides teistes keeltes õpetatakse teiste ülikoolide link korda. Kavas on võita rahvusvaheline akrediteering seda muidugi.

&nbsp


Alumni profiili

Äriplaani programmi lõpetajad olema valmis töötamiseks rahvusvahelises keskkonnas. Seega nad omandatud konkreetne, arenenud teadmised ja oskused.Nad peaksid olema need järgmistest valdkondadest:

 • International Finance (finantsturgude rahvusvahelise Corporate Finance, rahvusvaheline pangandus),
 • rahvusvahelise turunduse ja turu-uuringud,
 • rahvusvahelise õiguse keskkonnas
 • International Business (äristrateegia)
 • rahvusvahelise majanduse,
 • sotsiaalseid oskusi ja organisatsioonilised enthnography.


Lisaks iga vilistlased peaks olema rahvusvaheline kogemus - uuringu-ja / või töötada välismaal.

Äriplaani lõpetajate peaks olema väga hea suhtlemisoskus. Nad peavad teavitama vähemalt kolmes keeles (originaal ja kaks välismaist).

Iga eespool nimetatud tingimustele anda neile võimalus töötada rahvusvahelises keskkonnas.

Nad võivad töötada:

 • rahvusvahelised korporatsioonid,
 • rahvusvaheline jaotus kohalike ettevõtete,
 • rahvusvahelist jagunemist avaliku halduse (nii riigi-või kohaliku omavalitsuse tasandil),
 • ja paljud teised

&nbsp

Programmi õpetamise keel:
 • Inglise
 • Poola

Vaata veel 3 kursust University of Warsaw, Faculty of Managementis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
okt 2019
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
okt 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

okt 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date