MA rahvusvaheliste kuritegude ja kriminoloogia (MSc)

Unikaalne magistriõppesse rahvusvaheliste kuritegude ja kriminoloogia õpetab väike grupp umbes 25 üliõpilast vajalikud intellektuaalse oskused seda lähenemisviisi ja treenib neid, kuidas rakendada oma teadmisi ja oskusi reaalses maailmas olukordi.

Programm lühikokkuvõte

Rahvusvaheliste kuritegude ja kriminoloogia on üheaastane, täistööajaga programmi. Ta on õpetanud täielikult inglise keeles. Programm tegeleb rahvusvaheliste kuritegude üldine raamistik. Keskendutakse rolli isikute, rühmituste, riikide ja rahvusvahelise üldsusega. Saad ülevaate psühholoogia kurjategijad, tutvuda kriminalistika teooriaid organisatsioonilisi protsesse ja arutada poliitilisi küsimusi rahvusvahelisel areenil. Õppeained nagu piinamine, vägistamine ja genotsiid on arutatud klassi. See võib olla emotsionaalselt nõudlik, kuid meie ülim eesmärk on võtta teaduslik lähenemine neid teemasid, et koostada meetmeid, mis võivad aidata ennetada sedalaadi kuriteod tulevikus.

Õpib analüüsima teebki inimesed piinamine (etioloogia), õpetatakse, kuidas mõõta ja uurida nende kuritegude (levimus) ja vaidlustas kriitiliselt mõtlema viise üleminekuperioodi õigusemõistmise (reaktsioon). Sa seda arutades tähtsaid mõtteid rahvusvahelise kriminaalõiguse ja rakendades kriminalistika, sotsioloogiline ja psühholoogiline teooriaid rahvusvaheliste kuritegude eest.

Programmi rongide üliõpilaste saada nii teadlased ja spetsialistid. Pärast viimistlus seriaalid, mida saab objektiivselt hinnata empiiriliste andmete ja kriitiliselt kommenteerida teoreetilised teadmised ühelt poolt, ja eelnõu poliitika, arendada ennetavaid strateegiaid ja teha põllutööd teiselt.

Karjäärivõimalused


On lõpetamist programmi, siis on võimalik objektiivselt hinnata empiiriliste andmete ja kriitiliselt kommenteerida teoreetilised teadmised. Praktilisest küljest, siis on võimalik koostada poliitilisi dokumente, arendada ennetavaid strateegiaid ja viia läbi välitööd.
Edukad lõpetajad programm on varustatud alustada karjääri erinevates organisatsioonides nagu:

  • rahvusvaheliste kuritegelike kohtud
  • inimõiguste organisatsioonid
  • pagulaste organisatsioonid
  • valitsusasutuste
  • ülikoolid või muud uurimisasutused
  • valitsustevahelised organisatsioonid

Vastuvõtutingimused

  • Taotlejal peab olema vähemalt bakalaureusekraad kriminoloogia, õigus, Social Sciences või politoloogia.
  • Taotlejad, kes ei vasta eespool nimetatud nõue (s) on ka julgustada kohaldama, tingimusel, et neil on hea akadeemiline taust ja näidanud huvi ja teadmisi rahvusvaheliste kuritegude eest.
  • Keele oskuse nõuded: Vrije Universiteit Amsterdam nõuab kõigilt taotlejatelt võtma inglise keele test ja esitada oma skoor osana taotluse. Erandid on tehtud õpilastele, kes on lõpetanud oma hariduse Kanada, USA, Suurbritannia, Iirimaa, Uus-Meremaa ja Austraalia. Hollandi õpilased või üliõpilased juba elab Hollandis on võimalik võtta institutsionaalse TOEFL test, et VU Amsterdam pakub.


Teie eelnev haridus on võrreldes ja hinnatud läbi UK NARIC võrreldes süsteemi ja vajadusel läbi Nuffic võrdlemine ja kinnitamine programme. Eriti õpilased ELi mittekuuluvate riikide peab arvesse võimalust, et asjaomased bakalaureusekraad ei saa olla piisav, et sõlmida see MSc. programmi ja nende rakendamine võib kaasa tuua tagasilükkamist. Õigusteaduskond ei paku eelnevalt Master programmid.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 80 kursust Vrije Universiteit Amsterdamis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
2,083 EUR
EMP õpilased; 13,400 € Majanduspiirkonda mitte
Deadline
Võta kooliga ühendust
deadline for international students
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
deadline for international students
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
deadline for international students
End Date