MA rahvusvaheliste suhete, õiguse ja turvalisuse

Üldine

Programmi kirjeldus

Miks seda muidugi?

Rahvusvaheliselt kui ka riigisiseselt, turvalisus, üldjoontes määratletud, on üks olulisematest mured riikides.

Lisades keerukus on üha lai mõiste "julgeolek" kui tekivad uued probleemid - näiteks seoses kliimamuutustega - samal ajal kui "traditsiooniline" ones - nagu terrorism - rekonstrueeritakse koos kõrgendatud vahelisi seoseid riikide ja nende kriitiline infrastruktuuri.

See MSc / LLM Rahvusvaheliste suhete Julgeolek ja seadus tutvustab ja tutvustab õpilastele aktuaalsed teemad, mis on seotud muidugi teemasid, uurides neid õiguslikke ja poliitilisi seisukohti.

Interdistsiplinaarne lähenemine muidugi teeb ta erinevaks teistest MSc kursused rahvusvahelise julgeoleku ja LLM kursuste kodumaise ja rahvusvahelise julgeoleku seadus nagu seda teeb oma laia kontseptsiooni "turvalisus", mis hõlmab nii traditsiooniliste muresid ja rohkem romaan ohud.

Sa õppida

See on üks aasta täistööajaga või kahe aasta osalise tööajaga muidugi ehitatud ümber südamiku moodul Kaasaegse julgeolekuväljakutsete & Vastused aasta esimesel poolaastal.

Õpilased on ka kohustatud võtma teadustöö kavandamise moodul seaduse või poliitika, sõltudes nad otsivad. Ülejäänud moodulid tulevad erinevaid võimalusi nii poliitika ja õiguse osakondade üliõpilased peavad võtma vähemalt üks võimalus igas osakonnas.

Riiki sisenemise nõuded

Esimene või ülemise teise klassi Autasud kraadi või rahvusvaheliste samaväärne, sotsiaalteadustes / õiguse subjektide või olulise töökogemus.

Inglise keele nõuded

Sa peab olema sobiva minimaalse pädevuse inglise keeles, kui teie esimene keel ei ole inglise või kui te ei ole haritud täielikult või peamiselt keskmise inglise keelt.

Kraadiõppesse, Strathclyde'i ülikooli nõuab vähemalt üldine skoor IELTS 6.5 (no üksikute testi skoor alla 6.0) või samaväärne. Katsed kehtivad kaks aastat.

Enne Istungitevahelisel kursuste inglise keeles on olemas.

Kui oled kodanik inglise keelt kõnelev riik tunnustab UK Visa ja Immigrations (palun vaadake kõige up-to-date nimekirja siseministeeriumi veebilehel) või olete edukalt läbinud akadeemilise kvalifikatsiooni (vähemalt samaväärne Suurbritannias bakalaureusekraadi ) üheski neist riikidest, siis ei ole vaja esitada täiendavaid tõendeid.

Kui teil on riigist ei tunnustatud inglise keelt kõnelev riik Ühendkuningriigi Vis ja immigratsiooniminister (UKVI), palun vaadake meie inglise nõuetele enne oma taotluse.

Kui palju minu kursus maksab?

Kõik tasud noteeritud on täistööajaga kursuste ja õppeaastas kui ei ole märgitud teisiti.

Scotland / EL

  • 2016/17 - £ 6300 - täiskohaga
  • 2016/17 - £ 3150 - osalise tööajaga

Ülejäänud UK

  • 2016/17 - £ 6300 - täiskohaga
  • 2016/17 - £ 3150 - osalise tööajaga

Rahvusvaheline

2016/17 - £ 13,000

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

The Faculty of Humanities and Social Sciences enjoys an excellent reputation across a wide spectrum of disciplines. We aspire to generate new ideas, knowledge and skills to increase our understandin ... Loe edasi

The Faculty of Humanities and Social Sciences enjoys an excellent reputation across a wide spectrum of disciplines. We aspire to generate new ideas, knowledge and skills to increase our understanding of the world and strive to make a significant contribution to the economy, society and culture of Scotland and beyond. With one of Scotland’s top law schools, and as the country’s largest provider to teacher education, we also have significant expertise in developing the professional practice needed to equip modern societies at all levels. Näita vähem