MA rahvusvaheliste suhete: Euroopas Visegradi perspektiiv

Üldine

Programmi kirjeldus

MA International Relations: Euroopa Visegradi Perspective

See ühine magistrikraadi programm rahvusvaheliste suhete toimub raames VNDREAM võrk, Mis koosneb: Jagiellonia Ülikooli Krakow (Poola), Masaryki Ülikool (Tšehhi Vabariik), Ülikooli Pecs (Ungari) ja Matej Bel Ülikool Banska Bystrica (Slovakkia). See ühine magistriprogramm pakub ainulaadset võimalust uurida rahvusvahelisi suhteid, Euroopa poliitikat, majandust, ühiskonda ja kultuuri Visegradi regiooni perspektiivist. Kogenud õppejõud juhtivate ülikoolide Visegradi piirkonnas samuti külastavad professorid ja külalislektorid tuntud rahvusvaheliste akadeemiliste ja diplomaatiliste institutsioonide pakkuda insightful ja inspireeriv õpetust umbes suured muutused tänapäeva rahvusvahelise õiguse, majanduse, poliitika ja kultuuri valguses Euroopa integratsiooni protsessi näinud vaatepunktist Visegradi piirkonnas.

Graduate profiili

Pärast lõpetamist selle programmi lõpetajad näitavad kõrge pädevus nii ajaloo ja kultuuri Visegradi ja laiemalt Kesk-Euroopa piirkonna tausta, et paremini mõista tänapäeva rahvusvahelistes suhetes, mida on kirjeldatud mõju Euroopa integratsioonile. Täpsemalt nad omandavad vajalikud teadmised, et paremini mõista keerulisi olemus koosmõju globaalsete ja regionaalsete nähtuste toimimist mõjutavaid rahvusvaheliste organisatsioonide, ettevõtete ja kodanikuühiskonna. Lõpetajad on valmis töötama rahvusvaheliste organisatsioonide diplomaatilise teenistuse, avaliku halduse, massimeedia ja kodanikuühiskonna organisatsioonidega. Kui huvitatud jälitavad akadeemilist karjääri, lõpetajad omandada analüütilise võime viia enesetäiendamine nii potentsiaalsetele doktorantide.

Struktuur

Programm kestab 4 semestrit. Üldine töökoormus vastab kokku 120 ECTS. Inglise keel on juhtiv õppekeel. Õpetust riigikeeles partner ülikoolides on samuti olemas. Pärast lõpetamist kõik nõuded programmi õpilased saavad ühiskraad samaväärne pealkiri Master of Arts kooskõlas riigi nomenklatuuri partner ülikoolides.

Pärast esimesel poolaastal on Jagielloneni Ülikooli Kraków, üliõpilased veeta semester igal partnerülikooli üle järgmiselt:

  • Masaryki ülikool - teisel poolaastal
  • Ülikooli Pecs - kolmas semester
  • Matej Bel Ülikooli Banska Bystrica - viimane semester

Ajal kolmanda ja viimase semestri õpilased osaleda kursustel regulaarselt, magistritöö seminare ja tegeleb enesetäiendamisega lõppevat esitamise magistritöö ja lõpueksam. Magistritöö on kirjutatud ajal viimase semestri programm.

Edukalt lõpetatud õppeaasta eelnevalt üliõpilaste rekord minimaalselt 60 EAP. Iga partner ülikooli pakub mitmeid kursusi, mis vastab vähemalt 30 EAP semestris.

Õppekava

Nimekiri vabaained on ajakohastatakse igal aastal partner ülikoolide ja tehakse üliõpilastele kättesaadavaks hiljemalt kolm kuud enne algust igal järgneval poolaastal vastavalt akadeemilises kalendris vastava hosting partner ülikooli.

Arvu ECTS punkti määratud kursused vastavad üldiselt õpilase töökoormust sealhulgas õpetamise kontakti tundi kujul loengud ja seminarid, samuti lugemist, esseesid ja ettekandeid. Partner ülikoolid säilitavad oma koju viisid arvutamisel ECTS punkti määratud omasoodu pakkumisi.

Kohustuslikud kursused vastavad 84 ECTS. Valikained vastab 36 ECTS. Kogu õpilase töökoormust vastab vähemalt 120 ECTS.

Sest kursused igal partner ülikooli palun vaadata nimekirja pakkumisi iga semestri:

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

The Centre for European Studies at the Jagiellonian University traces its history to the founding of the Inter-Faculty ‘Unit' (Zakład) for European Studies at the Jagiellonian University in 1993. In t ... Loe edasi

The Centre for European Studies at the Jagiellonian University traces its history to the founding of the Inter-Faculty ‘Unit' (Zakład) for European Studies at the Jagiellonian University in 1993. In the 1990s, this research institute offered open lectures and classes in both Polish and English, but no stand-alone degree programmes. Näita vähem