MA International Relations (MIR)

Professionaalselt orienteeritud ja asjakohased Future Praktikud

MIR Genfi Diplomaatide Kooli ja rahvusvaheliste suhete (GSD) pakub range multidistsiplinaarse õppekava, mis ühendab uuring rahvusvaheliste suhete ja diplomaatia, rahvusvaheline õigus ja Political Economy.

MIR programm annab õpilastele ainulaadse võimaluse ühendada akadeemilise kursuse töö professionaalselt orienteeritud internatuuri jooksul Genfi diplomaatilised kogukonnas. See on ideaalne võimalus õpilastel omandada praktilisi kogemusi ja rakendada teoreetilisi teadmisi reaalse maailma probleeme. Kursused omaks distsiplinaar- traditsioonid õppekava on õpetanud õppejõud erineva tausta, sealhulgas diplomaatias, politoloogia, õigus ja ajalugu.


Riiki sisenemise nõuded

Kandidaadid peavad omama bakalaureusekraadi. Kuigi me vastu taotlusi kõikide sortide bakalaureuse peamised äriühingud, enne kraadi rahvusvaheliste suhete ajalugu, sotsiaalteadused jne Oleks ideaalne ettevalmistus alustada oma MIR õpinguid GSD.

Kuna õppekeeleks on inglise, peate esitama tõendi oma keeleoskuse.


Taotluste esitamise kord

Lõpetamise tingimused

Edukat lõpetamist MIR programm teenida õpilasi 90 Euroopa ainepunktide ülekandmise süsteem (ECTS) ainepunkti. Kursuste (sh praktika) teeb kuni 60 EAP, samas kui ülejäänud 30 ECTS teenimise läbi sõltumatu uurimisprojekti (magistri väitekirja).

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 1 kursust Geneva School of Diplomacy and International Relationsis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date