MA rahvusvaheliste suhete

Üldine

Programmi kirjeldus

MA rahvusvaheliste suhete eesmärk on arendada globaalne teadlikkus, arusaamine keerukust tänapäeva rahvusvahelisel areenil, ja tunne, kuidas poliitika on võimalik lahendada kiiresti keerukaid muutusi.

Õppetöö muidugi on tõeliselt rahvusvaheline meeskond ja meelitab kohordi üle maailma. See võimaldab teil arvestama paljude erinevate rahvusvaheliste seisukohti ja pakub põhjalikult tervikliku õppe kogemus. Saad arenenud ja kriitiline arusaam rahvusvaheliste suhete teooriad ja tavad.

Õpilased selle käigus on kõigil võimalus osaleda seminaridel, töötubades ja ühistöö üliõpilased teistes kraadiõpet. See annab võimaluse saate kohtuda ja suhelda meie edukas teadustöö kogukonnas.

Research informeeritud õpetamine

Õppetöö rajal juhitakse otse regionaalselt viidud teadustöö tugevaid külgi Lähis-Idas, Põhja-Aafrikas, Aasias, Hindustani poolsaarel ja Euroopas. See uurimistöö toidab otse kursus võimaldab teil õppida viimaseid küsimusi selles valdkonnas maailma tuntud eksperte.

Teie tulevast karjääri

Sisuliselt on rahvusvaheliste suhete teema eesmärk on edendada oma Global Kodakondsus omadused distsipliini keskendub avatus maailmale ning keskendumine jätkusuutlikkuse küsimusi. Lisaks teadmisi ja oskusi, et teil saavutada on üldiselt need, mida tööandjad erinevaid sektoreid otsima, mis tähendab, et kui rahvusvahelised suhted lõpetanud siis peaks olema hea võimaluse edendada ennast sobivad tööandjad.

Kuna rahvusvaheliste suhete lõpetanud seda muidugi siis on olnud võimalus mõelda teema ja ülekantavaid oskusi, mida on õppinud samas valmistub kursuste ja need hõlmavad teadmisi kirjalikult keeruline veel lühike analüütiline tükki, arendada ja viia ellu projekte ning oskust esitada põhjalikke ideid enesekindlalt. Sul on ka aidanud ja julgustanud väljendada neid oskusi seoses teatavate kutsealade, et võite olla huvitatud jälitavad. Kursus keskendub ka arendada järgmisi oskusi: kommunikatsioon, aja juhtimine, meeskonnatöö ja IT / kaasaegseid tehnoloogiaid. Iga moodul on see kursus on mõeldud tegelema õpilastel arendada neid oskusi, mis moodustavad sageli osa hinnatakse ülesandeid.

Riiki sisenemise nõuded

Peate bakalaureuse kraadi võrdub UK bakalaureuse autasustatakse diplomi (tavaliselt 2.2 või eespool).

Taotlejad ilma sellise kvalifikatsiooni loetakse individuaalselt, kuid on vaja, et näidata, kuidas nende kogemusi ja teadmisi võimaldaks neil õppida seda muidugi magistri tasemel oma isiklik avaldus.

Ei viidata tuleb taotledes selle käigus.

Tasud ja rahastamine

Teavet tasude ja võimalikke rahastamisvõimalusi külastada www.ntu.ac.uk/s3fees

Viimati uuendatud okt 2016

Teave kooli kohta

The School of Social Sciences promotes excellence in higher education, research and consultancy. We offer a diverse range of courses at undergraduate, postgraduate and professional level. Students can ... Loe edasi

The School of Social Sciences promotes excellence in higher education, research and consultancy. We offer a diverse range of courses at undergraduate, postgraduate and professional level. Students can select courses that have been designed in partnership with professional bodies and outside organisations within the public and private sector. Here at the School of Social Sciences, we aim to make a difference to society and the lives of those within it. Näita vähem