Loe ametlikku kirjeldust

Kaks kraadi w / Varssavi Ülikooli

programmi kirjeldus

Haifa ülikooli School of Political SciencesKoostöös Institute of International Relations, Varssavi ÜlikoolNüüd pakub topelt-kraadi rahvusvaheliste suhete magister millega õpilased saavad kasutada ressursse, teadmisi ja põhjalik õppekavade nii ülikoolide ja saada akrediteering nii lõpetamist õppima.

School of Political Sciences University of HaifaAsutatud 1972. aastal, pakub üliõpilastele vahendeid ja talent ühe Iisraeli kuulsaimat akadeemilised keskused, mis tegeleb õpetamise ja stipendiumi valdkonnas diplomaatia uuringud, poliitiline mõte, rahvusvahelised suhted, avaliku korra, avaliku halduse, kohalike omavalitsuste, võrdlev ja Iisraeli poliitikas. Osakonna International Relations loodi 2000 osana School of Political Sciences ja mängib olulist rolli koolitus põlvkond teadlasi ja praktikuid rahvusvaheliste suhete valdkonnas.

Mis siis uurib

Üliõpilased kulutavad kaks semestrit õpib iga institutsioon ja ka kirjaliku lõputöö, katab õppekava, Haifa ülikooli, mis on koostatud, et selgitada võtmerolli diplomaatia tegelemisel lai klastri küsimusi, mis mõjutavad Vahemere ja Lähis-Ida piirkonnas ja mis ei saa enam tõhusalt lahendada üksnes kitsas ühe- või kahepoolse vaatepunktist.

Keskendumine roll koostööl diplomaatiliste mehhanismide eesmärk on anda õpilastele uusi teadmisi, ideid ja analüüsivahendeid täielikult mõista täiustatud funktsioone diplomaatia rahvusvahelises keskkonnas. Programmi eesmärk on seega võimaldada õpilastel kindlaks tõhusad lahendused laia poliitilise, kultuurilise ja majandusliku küsimused, millega nad silmitsi valdkonnas.

Vastuvõtutingimused

 • Bakalaureusekraadi politoloogias või rahvusvaheliste suhete akrediteeritud ülikool Iisraelis või välismaal. Tuleviku üliõpilased peavad esitama oma diplomi ja ärakirju. Õpilased teiste distsipliinide loetakse kui nad lõpule akadeemilise eeldused.
 • Vähemalt 3,0 GPA, 80% või samaväärne
 • TOEFL hinded (kui emakeel ei ole inglise ega kandidaate ei ole varem uuritud juures
 • kõrgkooli, kus õppekeeleks on inglise keel). Vähemalt 570
 • (paberil test); 230 (arvuti-põhine test) või 89 (Interneti-põhine test)
 • Kaks soovitusi vastava akadeemilise õppejõud
 • Curriculum Vitae / Jätka
 • Koopia kehtiv pass ja kuus passi suurusega pilte
 • Isiklik Essee (500-750 sõna)
 • Medical vormid

Õpilased, kes ei ole lõpetanud bakalaureuse kraad rahvusvaheliste suhete või politoloogia on kohustatud edukalt lõpule järgneva sissejuhatavad kursused enne esimese poolaasta programm:

 • Sissejuhatus International Relations
 • Sissejuhatus politoloogia / valitsus

Teatud tingimustel võib komisjon valmis kaaluma taotlejatele, kes ei vasta minimaalse vastuvõtu nõuded.

Teaduskond

Teaduskond koosneb ekspertidest luure, sõjalise, majanduse ja poliitika. Kool politoloogia, mille Division of International Relations on osa, on koduks ka National Security Studies Center (NSSC) ja Center for Public Management and Policy (CHMP). Liikmed kooli õppejõud hõivata juhtiv toimetuse seisukohti maailma teadusväljaannetes.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 12 kursust University of Haifa, International Schoolis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
5,000 USD
Haifa ülikooli ja 3000 € Varssavi Ülikoolis.
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Start Date
okt 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date

okt 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date