Applied and Computing Matemaatika magistriõppe üliõpilased saavad kvalifitseeritud rakenduslikud matemaatikud, kes on hästi ettevalmistatud edasijõudnud tööstuspositsioonideks või jätkavad kraadiõppesse. Programm sisaldab nelja lugusid: arvutuslik matemaatika, finantsmatemaatika, optimeerimine ja süsteemide teooria ning statistilise õppimise ja andmete analüüs.

KTH rakenduslik ja arvutusmatemaatika

Programm koosneb sihtasutuse kursused, mis on kohustuslikud kõigile õpilastele ja üks individuaalne spetsialiseerumine pala on valitud, on asjakohane nõutud kursuste, et piirkonnas samuti. Sõltumata sellest, milliseid tudengeid õpilased osalema, on lõpptähtaeg selline kraadiprojekt, mida võib läbi viia akadeemilises või tööstuslikus keskkonnas Rootsis või välismaal. Õpilased võivad projektiteemade arutamist Matemaatikaosakonna töötajatega, kuid julgustatakse ka teisi kontakte akadeemilises maailmas ja tööstuses leidma sobivaid projekte. Õppekava projekt annab kirjaliku ettekande ja seminarina esitluse.

Karjäärivõimalused

Täpsem matemaatika ja arvutisimulatsioon viibivad mitmeid olulisi valdkondi, nende kasutamise kasvades järsult kiire areng arvuti tarkvara ja riistvara. Financial matemaatika, meditsiini ja bioloogia on levinud piirkondades, kuid õpilased saavad tuua kasutamine matemaatika ja simulatsioonid palju rakendusi.

Selle programmi lõpetajad on nii tööturul kui ka akadeemiliste ringkondade hulgas väga nõudlikud. Vilistlased töötavad suurtes ja väiksemates ettevõtetes nagu Ericsson, ABB, Comsol, SAAB, RaySearch Labs, Modelon, If, Citibank, Brainlab, ÅF, Atlas Copco, Elekta, Process Systems Enterprise, Goldman Sachs ja paljud teised. Teine alternatiiv on akadeemiline kandidaat, kus programmi lõpetajad jätkavad KTH, teiste Rootsi ülikoolide või teiste juhtivate Euroopa ja USA ülikoolide doktoriõpinguid.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 56 kursust KTH Royal Institute of Technologyis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
310,000 SEK
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi