MA ranniku ja mere haldamine

Üldine

Programmi kirjeldus

Ranniku ja mere haldamine on rahvusvaheline, interdistsiplinaarne magistrikraad valdkonnas ressursside juhtimine. Programm rõhutab ideid ja meetodeid alates ökoloogia, sotsioloogia, majanduse ja ärijuhtimise. Õpilased lõpetamist programmi tundma erinevaid ja väärtuslikke ressursse ranniku ja mere mõista oma praegust seisundit ja on kogutud vahendid ja teadmised sõita säästva kasutamise mereressursside.

1

Kursus keeles, sealhulgas õpetamine, on inglise keel. Ülikoolide Keskus Westfjords pakub see programm koostöös ülikooli Akureyri. Õppetöö toimub Ísafjörður.


Riiki sisenemise nõuded
Peamine tingimus vastuvõtmiseks on, et taotlejad on lõpetanud bakalaureuse kraad; kas BA, BSc või voodis. Rõhk on asetatud taotleja õigustavad põhjused ja selgitab, kuidas nad loodavad, et siduda programmi oma eelmise haridus ja kogemus. Taotluse vorm on kättesaadav, nii elektrooniliselt pdf-formaadis, on ülikooli keskus kodulehel.

3


Programm koosseisu
CMM Programm koosneb 120 ECTS juures magistri tasemel, millest 75 ECTS on teenitud kursuste ja 45 ECTS tulevad kujul väitekirja. Kõik kursused on õpetanud järjest ja tingimused / semestrit seetõttu ei ole selgelt märgitud. Programm algab sügisel perspektiivis põhilisi kursusi ja kevadel ja suvel tingimustel valikainete kursused on pakkuda. Vt Kursuse ajakava.

Õpilased saavad spetsialiseeruda oma õpinguid läbi valikainete kursused ja nende valik doktoritöö teema. Südamik ja valikainete kursused kokku moodustavad 75 EAP.
Õpilased on lubatud võtta valikainete kursused teistes ülikoolides, kus eelneval nõusolekul magistriprogrammi komitee.


Pikkus programm
Ranniku ja mere haldamine on intensiivne programm, mis hõlmab suve jooksul. Kuna kursustel järjest üksteise järel, et programm on tihedalt pakitud ja seal on vähe manööverdamisruumi. Kursused on 2 EAP kuni 8 ECTS ja iga kulub 1-4 nädalat. Õpilased peaksid võimaldama ümber 25-30 tundi tööd iga ECTS; mis on 50-60 tundi nädalas. Pärast kursusi lõpule juuni lõpus / juuli alguses, siis on aeg alustada 45 EAP mahus. 45 ECTS vastab 1,5 tingimustel; nagu eespool öeldud. Õpilased saavad hakata oma teesid viivitamata pärast viimast muidugi ja esitada oma väitekirja lõpus sügissemestril. Sel viisil on võimalik täita kogu magistriõppesse 18 kuud.

Õpilased saavad siiski kohandada oma uuringu ajakava oma vajadustele; kuigi individualiseeritud õppeplaanide tuleks välja töötada programmi direktor ja alluvad magistriõppe komisjoni heakskiitu.

2


Lõplik kvalifikatsioon
Õpilased koolilõpetaja Ülikooli Akureyri koos MRM kraadi (Master of Resource Management), ranniku ja mere juhtimise eriala.

Viimati uuendatud sept 2016

Teave kooli kohta

The University Centre of the Westfjords is a non-profit organisation established in March 2005. It has 40 founding members, including all of the country's institutions of higher education. The Centre ... Loe edasi

The University Centre of the Westfjords is a non-profit organisation established in March 2005. It has 40 founding members, including all of the country's institutions of higher education. The Centre began operations in Vestrahús in Ísafjörður in January 2006. The same building houses offices of the Marine Research Institute, the Icelandic Fisheries Laboratories, and the Icelandic Snow Avalanche Research Centre, among others. The Westfjords Regional Development Centre is also located here, and all of the organizations represented in the building share common reception facilities. Näita vähem