MA Saksa ja Euroopa kaasaegsed uuringud

Üldine

Programmi kirjeldus

Programmi kirjeldus

Haifa Saksa ja Euroopa uuringute keskus (HCGES) on Haifa ülikooli ja Saksa akadeemilise vahetusteenistuse (DAAD - Deutscher Akademischer Austausch Dienst) ühisettevõte. HCGES asutati 2007. aastal eesmärgiga avada üliõpilastele, teadlastele ja kogukonnale laiaulatuslik teema tänapäeva Euroopaga ja eelkõige Saksamaaga seotud teemadel alates 1945. aastast.

HCGESi õppetegevuse raames käivitatakse Haifa ülikooli rahvusvaheline magistriprogramm Saksa ja Euroopa õpingutes . MA programmi eesmärk on tutvustada õpilastele teemasid, mis on seotud Saksamaaga ja Euroopaga, rõhutades juudi ja Iisraeli perspektiive ning suhteid Lähis-Ida ja Euroopa vahel. Programm on interdistsiplinaarne ja võimaldab õpilastel läheneda Saksa ja Euroopa õpingutele erinevatest vaatenurkadest, pakkudes õpilastele võimaluse suhelda teiste osakondadega hästi haritud hariduse saamiseks.

Mida sa õpid

Programmi eesmärk on süvendada õpilaste teadmisi Saksamaalt, Euroopast ja Euroopa Liidust . Programm on üles ehitatud „piirkondlike uuringute” mudeli alusel ning pakub väljakutseid ja ainulaadset interdistsiplinaarset õppekava, mis ühendab paljusid õppevaldkondi, sealhulgas majandust, õigusteadust, poliitikat, geograafiat, keskkonnauuringuid, sotsioloogiat, ajalugu ja kirjandust. Lisaks põhiõppekavale omandavad programmi üliõpilased saksa keele tugeva juhtimise, õppides 4-8 keele tundi nädalas. Programm on saadaval kahes rühmas: väitekirja ja mitte-väitekirjaga. Õpilastel on võimalus programmi lõpule viia ühe või kahe kalendriaasta jooksul.

Programm sisaldab ka vabatahtlikku, kuigi väga soovitatavat õppereisi Saksamaale ja teistesse Euroopa riikidesse . Õppereis on ehitatud valitud teema ümber, mis muutub igal aastal. Õppereisi ajal külastavad üliõpilased nii ELi õppeasutusi kui ka teisi nende õpingutega seotud saite. Õppereisi maksumus ei sisaldu programmi õppemaksus.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The University of Haifa is the leading university in Israel in the fields of humanities, social sciences, marine research, and education. It is home to 7 faculties, 8 schools and 72 research centers.

The University of Haifa is the leading university in Israel in the fields of humanities, social sciences, marine research, and education. It is home to 7 faculties, 8 schools and 72 research centers. Näita vähem